Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν αληθεύει ότι πολλά κορίτσια έχουν την τάση να παντρεύονται άντρες που τους θυμίζουν τον πατέρα τους, τότε εξηγείται το γιατί τόσες πολλές μητέρες κλαίνε στους γάμους.
Κυριακή, 28 Απριλίου

ορεξη για σεξ!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #96828 από siaki93 στις 26 Μαρτίου 2012, 1:45πμ

siaki93

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Γεια σας και παλι παιδια! Αυτη τη φορα το θεμα αφορα τον αδερφο μου και θελει καποιες γνωμες...Λοιπον με την κοπελα του ειναι σχεδον ενα χρονο μαζι και εκεινη δεν εχει καθολου ορεξη για σεξ...οταν της λεει να κανουν κατι κ ξεκιναει με προκαταρκτικα εκεινη λεει οτι δεν θελει να κανουν τιποτα καποιες φορες γιατι ειναι κουρασμενη αλλες γιατι δεν εχει ορεξη με αποτελεσμα να εχουν παρα πολυ καιρο γιατι δεν θελει κ εκεινος να την πιεσει για κατι...Σας εχει τυχει κατι παρομοιο? Και σε τι μπορει να οφειλεται κατι τετοιο, ωστε να μην εχει ορεξη για τιποτα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96833 από Aitherovamwn στις 26 Μαρτίου 2012, 2:02μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
το πιο πιθανο ειναι να βαρεθηκε..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96876 από gregory_kou στις 27 Μαρτίου 2012, 1:19πμ

gregory_kou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2012
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
η να μην ικανοποιειται με στο σεξ με τον αδερφο σου.το καλυτερο που εχει να κανει ειναι να της μιλησει μηπως και ξεπερασουν το προβλημα...ευχομαι να μην εχει βρει καπου αλλο το σεξ που της αρεσει και γιαυτο δεν εχει ορεξη με τον αδερφο σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96882 από Torpedo στις 27 Μαρτίου 2012, 1:46μμ

Torpedo

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2012
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Αν μου συνέβαινε εμένα αυτό, το πρώτο που θα μου ερχόταν στο μυαλό είναι ότι έχει βρεί γκόμενο ή ότι κάνω κάτι τραγικά λάθος...

Βασικά δε μας δίνεις καμία πληροφορία για τίποτα...ούτε για το πόσο έμπειρος με τις κοπέλες είναι ο αδερφός σου, ούτε για το που τις πηγαίνει, ούτε για το αν βιάζεται και λοιπά

Βέβαια αν αυτή ήταν ξετρελαμένη μαζί του θα του την έπεφτε αυτή ακόμα και κάτω από αδιευκρίνιστες "χύμα" συνθήκες...όμως δε φαίνεται να παίζει κάτι τέτοιο

Πες με λίγα λόγια στον αδερφό σου να αρχίσει να ασχολείται με άλλες κοπέλες που τον γουστάρουν και να μη χάνει το χρόνο του...αν πραγματικά τον θέλει η άλλη θα γυρίσει από μόνη της
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98046 από Guest83842 στις 15 Απριλίου 2012, 5:22μμ

Guest83842

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
θελω να ακουσω κι αλλα με ενδιαφερει αυτο το θεμα αν μπορειτε να δωσετε πιο πολλες απαντησεις θα ημουν ευγνωμων ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98098 από Gray στις 16 Απριλίου 2012, 2:46πμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
Μπορει απλα να μην εχει ορεξη ...

;) δεν ψαχνουν ολοι το σεχ... τι να πω !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login