Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Εκτός του σκύλου, το βιβλίο είναι ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου. Εντός του σκύλου είναι πολύ σκοτεινά για να διαβάσει κανείς.
Παρασκευή, 10 Μαΐου

αίμα και καθυστέρηση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #96951 από m@r1@ στις 28 Μαρτίου 2012, 2:49μμ

m@r1@

Εικονίδιο
μέλος από: 2/10/2011
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Γιά σας θα μπώ αμέσος στο θέμα (απο τις 16 εώς τις είκοσικάτι ήταν οι γόνιμες μέρες μου) αυτές τις μέρες κανονικά πρέπει να δώ. Την Δευτέρα που ήρθαμε σε επαφή είδα μερικές σταγονίτσες αίμα και πιστεύαμε πώς έχω αδιαθετήση, αλλά δεν έχω τίποτα μέχρι σήμερα. Μήπως ξέρεται το γιατί..? Είμαι η όχι..??
Πέστε μου σας παρακαλώ.!!!
Μήν αργήσεται θα περημένω την απάντηση σας.!!!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων..!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96953 από Sapiokoilias στις 28 Μαρτίου 2012, 2:55μμ

Sapiokoilias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
αν φορουσε προφυλακτικο τοτε τοιποτα αν εισαι παρθενα τοτε εσπασε ο παρθενικος...αν δεν φορουσε προφυλακτικο οταν το χατε κανει παιζει να ναι εγγυμωσυνη γιατι οταν βγαζεις λιιγες σταγονες ειν συμπτομα εγγυμωσυνης αλλα πολυυυυυυ μικρες πιθανοτητες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96954 από m@r1@ στις 28 Μαρτίου 2012, 3:04μμ

m@r1@

Εικονίδιο
μέλος από: 2/10/2011
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
όχι δεν είμαι παρθένα.....ξέχασα να πώ πως θέλουμε ενα μωράκι αλλα δεν ήρθε ακόμη..και γι αυτό κάνουμε προσπάθειες την δευτέρα ήρθαμε σε επαφή και είχα μερικές σταγόνες αίμα αλλα δεν ξέρουμε το γιατί..!!! ακόμη δεν έχει εμφανιστή..και ελπιζω όχι..!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96990 από m@r1@ στις 28 Μαρτίου 2012, 8:29μμ

m@r1@

Εικονίδιο
μέλος από: 2/10/2011
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
έχω και ροζ υγρα αλλα και λιγο πονο ταυτοχρονα δεν ξερω γιατι..!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login