Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Καλύτερα να χαρίζεις παρά να δανείζεις. Το κόστος είναι το ίδιο έτσι κι αλλιώς.
Κυριακή, 5 Μαΐου

με επιασε ο 8ειος μου

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #97449 από Aytonomous στις 07 Απριλίου 2012, 12:41πμ

Aytonomous

Εικονίδιο
μέλος από: 6/4/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Εγω είχα ένα πρόβλημα το είπα στον μπαμπά μου και μου λέει όταν βλέπεις τσοντα η τέλος πάντων τι σκευτεσε σου συμβαίνει αυτο και εγω έμεινα άφωνος και μου λέει μην στεναχωριεσε όλοι τα ίδια κάναμε οπότε χαλαρά κανε πως δεν τον βλέπεις αν σε ενοχλεί ο τρόπος που σε κοιτάει ή οπότε τον βλέπεις να αλλάζεις δωματιο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97477 από totolito στις 07 Απριλίου 2012, 5:26μμ

totolito

μέλος από: 6/4/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Μην ανησυχείς, αυτό συμβαίνει... με επιασαν πολλες φορες και επιασα κ'εγω άλλους. Ανδρας ειναι ο θεος σου αυτος το κάνει σιγουρος και όλοι οι ανδρες έχουν φυσικές ανάγκες. Είναι και σίγουρα οτι το παιζει και στο σπιτι σου!

δεν έχει κανένα δικαίωμα να πει τίποτα ... είναι το σπίτι σας ετσι δεν ειναι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97600 από Hetfield στις 10 Απριλίου 2012, 12:05πμ

Hetfield

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2011
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Κιεγω την επαιζα.....βλεποντας τσοντα στο pc και μπηκε και με πιασε ο πατερας μου....και την παιξαμε μαζι...Ο ενας του αλλου ;) (χιαστη κιετσι...;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97610 από giannis1234 στις 10 Απριλίου 2012, 2:24πμ

giannis1234

Εικονίδιο
μέλος από: 3/5/2011
μηνύματα: 63 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Hetfield@10 Απριλίου 2012)
Κιεγω την επαιζα.....βλεποντας τσοντα στο pc και μπηκε και με πιασε ο πατερας μου....και την παιξαμε μαζι...Ο ενας του αλλου ;) (χιαστη κιετσι...;)



την έπαιξες μαζί με τον πατέρα σου???
.τι αλλο δηλαδη θα δουμε?!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122641 από spuros στις 28 Αυγούστου 2013, 3:57μμ

spuros

banned
μέλος από: 23/8/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
οταν σε επιασε πως αντεδρασες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122651 από panos.cy.gr στις 28 Αυγούστου 2013, 4:54μμ

panos.cy.gr

μέλος από: 17/8/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Εμενα με πιασανε τρις φορες..και ειμαι σχεδον 17..την πρωτη φορα ο πατερας...μου θιμοσε λεγοντας ειναι αμαρτια και ενα σορο μπουρδες...την αλλη με επιασε η μανα μου...με ροται τι κανισ εκειιιιιι!!! Εγω απαντισα εκλινα το κουμπι στο μποξερακι(ειχε κουμπι το σιγκεκριμεν0)..και την αλλη πριν 2-3 μηνες..πρωι πρωι ειχα ορεξεις και εβλεπα στο κινιτο...και σταθικα για να τελιωσω στον καλαθο και περασε απο τον διαδρομο η μανα με ειδε και εφιγε.....αλλα ποτε μου δεν πιγα να πω μεταξυ μας και αλλες βλακιες...ειναι φυσιολογικο...η εφιβια ....τι να κανουμε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122673 από master hell στις 29 Αυγούστου 2013, 4:27μμ

master hell

μέλος από: 29/8/2013
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Μια φορα πριν 2 χρονια με εκανε τσακωτο η ξαδερφη μου(συνομηλικη μου στα 14 τοτε).Ειχα παει να μεινω μερικες μερες σπιτι τους και μια μερα που ημουν στο μπανιο κ αυνανιζομουν ανοιξε κατα λαθος την πορτα με ειδε,χαμογελασε,ζητησε συγγνωμη κι εφυγε.

Το ιδιο βραδυ οταν πεσαμε για υπνο(κοιμομασταν στο ιδιο δωματιο)μου ειπε οτι δεν ηξερε οτι ημουν μεσα εκεινη την ωρα και οτι δεν το εκανε επιτηδες.Σχολιασε μαλιστα οτι εμεινε εκπληκτη απο ποσο μεγαλο τον ειχα(17 εκ.)και μου ζητησε να της τον δειξω αλλη μια φορα.Τον εβγαλα οπως ημουν στο απεναντι κρεβατι και μολις τον ειδε ηρθε και μου ζητησε να κανω οτι εκανα το μεσημερι μεχρι να χυσω γιατι ηθελε να δει πως ειναι το σπερμα(δεν ειχε δει ποτε προφανως).Ετσι της εκανα το χατηρι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122698 από 2000 στις 30 Αυγούστου 2013, 7:07μμ

2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/8/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
master hell θα σου πο κατι και εμενα ετσι ηταν ομοσ εχο παει στο εκσοχικο με την φιλι μου ενο εγο κιμομουνα τιν ειδα να σικονετε και να ερχετε προστα εμενα εγο ετσι οποσ κιμομουνα τιν παρατιρουσα καιημουν με μποκσερακι και μου το βγαζει και κσαθνικα εγο κσιπναο και τησ λεο τι θελησ μου λεη οτι δεν εχει ξανα κανη σεκσ και θα μου ζειταγε το προη ομοσ εγο τησ κανο τη χαρι και τησ το δινο να το κρατισι να μου ******** και μετα το προι μου τα ζειταη και εςγο τησ ειπα ναι και ειμαι 16 χρονον
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login