Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν είναι εύκολο να είσαι πράσινος. (Kermit)
Κυριακή, 28 Απριλίου

Φαντασιωση!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #97311 από siaki93 στις 04 Απριλίου 2012, 12:23πμ

siaki93

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Γεια σας και παλι παιδια!! Αυτη τη φορα θα ηθελα να παρω ιδεες για ενα θεμα! Γενικα εμενα με φτιαχνει παρα πολυ σαν φαντασιωση οτι εχει σχεση με γιατρους (πχ που σου λενε βγαλε αυτο, κανε εκεινο κοκ ενω γενικα ειμαι πολυ πιο ενεργη την ωρα του σεξ)! Οκ δεν ειναι κ οτι πιο φυσιολογικο...I know!! Τεσπα...τωρα τις τελευταιες μερες μου εχει μπει η ιδεα να δοκιμασω με το αγορι μου κατι τετοιο και θα ηθελα καποιες γνωμες!!..Θα κανατε κατι παρομοιο?? η γενικοτερα σας φτιαχνει μια τετοια φαντασιωση? και αν ναι πως θα το κανατε περιπου (τι θα λεγατε, τι θα κανατε αν το δοκιμαζατε?) :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97322 από Nokik στις 04 Απριλίου 2012, 3:23μμ

Nokik

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2012
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Καλό είναι, μ'αρέσει! Τώρα στο κυρίως θέμα. Πως θα το έκανα...
Αυτός έχει προβλήματα με το πέος και εσύ το εξετάζεις και σιγά-σιγά θα αρχίσεις τα ψιλοπρόστυχα και θα του πεις το εξής:"Νομίζω πως ξέρω το φάρμακο...Απόλαυσέ το!" Και ξεκινάτε...
Για περισσότερα σενάρια, δες καμιά τσόντα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97330 από M1k3y στις 04 Απριλίου 2012, 4:32μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
"Γιατρό" δεν έπαιζες όταν ήσουνα μικρή; Ε, κάντε το ίδιο, αλλά σε πιο πρόστυχη βερσιόν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97347 από ptheolo στις 04 Απριλίου 2012, 9:47μμ

ptheolo

μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 260 αποδεκτές 0
Αν ειναι λιγο πιο πονηρο και μονος του δεν θα χρειαστει καν να φτιαξετε σεναριο, απλα θα του το πεις. Εγω θα το εκανα... βεβαια το πιο πιθανο θα ηταν να ζητουσα ανταλαγμα...... οποτε μπορει και εκεινος να ζητησει τιποτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97356 από siaki93 στις 05 Απριλίου 2012, 12:30πμ

siaki93

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Nokik@04 Απριλίου 2012)
Καλό είναι, μ'αρέσει! Τώρα στο κυρίως θέμα. Πως θα το έκανα...
Αυτός έχει προβλήματα με το πέος και εσύ το εξετάζεις και σιγά-σιγά θα αρχίσεις τα ψιλοπρόστυχα και θα του πεις το εξής:"Νομίζω πως ξέρω το φάρμακο...Απόλαυσέ το!" Και ξεκινάτε...
Για περισσότερα σενάρια, δες καμιά τσόντα...

Εχω δει καμια 2 αλλα σε ολες ο ''γιατρος'' ηταν ανδρας παντα (κ καλα γυναικολογος) οχι οτι με χαλαει κ ιδιαιτερα..Η ιδεα σου ειναι καλη ομως αν μπορεις πες μας κ κατι αλλο πχ τι αλλο θα σ αρεσε να σου κανει η να σου λεει αν εκανες κατι τετοιο με την κοπελα σου κ ηταν εκεινη στην ''πλεονεκτικη'' θεση? ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97357 από siaki93 στις 05 Απριλίου 2012, 12:38πμ

siaki93

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Έγραψε:(M1k3y@04 Απριλίου 2012)
"Γιατρό" δεν έπαιζες όταν ήσουνα μικρή; Ε, κάντε το ίδιο, αλλά σε πιο πρόστυχη βερσιόν.

Βασικα αυτος ο γιατρος δεν νομιζω οτι θα εχει και πολλα κοινα με τον αλλο που παιζαμε μικροι...:P και εκτος αυτου το ''σε πιο προστυχη βερσιον'' ειναι δεδομενο! :PPP
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97358 από siaki93 στις 05 Απριλίου 2012, 12:43πμ

siaki93

μέλος από: 13/1/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Έγραψε:(ptheolo@04 Απριλίου 2012)
Αν ειναι λιγο πιο πονηρο και μονος του δεν θα χρειαστει καν να φτιαξετε σεναριο, απλα θα του το πεις. Εγω θα το εκανα... βεβαια το πιο πιθανο θα ηταν να ζητουσα ανταλαγμα...... οποτε μπορει και εκεινος να ζητησει τιποτα

Καλα το οτι θα του το πω εξ αρχης εννοειται! Απλα επειδη ενω γενικα αν του πω κατι ειναι μεσα αλλα δεν παιρνει αρκετες πρωτοβουλιες ηθελα μερικες ''προτασεις'' για να τον παρακινησω καπως...Και οταν λες οτι θα ζητουσες ανταλλαγμα?? οπως?? :PP
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login