Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Κοινωνικός είναι εκείνος που κάνει παρέα σ' αυτούς που έτσι κι αλλιώς δεν τη χρειάζονται.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Προβληματισμος σχετικα με ερωτικη επαφη!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #97525 από kontrakias στις 08 Απριλίου 2012, 1:51μμ

kontrakias

μέλος από: 8/4/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα σε ολους. Ειμαι νεος στο φορουμ και θελω να αναφερω μια εμπειρια που ειχα.
Χτες το καναμε με την κοπελα μου με προφυλακτικο και οταν τελειωσα και εβγαλα το προφυλακτικο πηγα στο μπανιο και σκουπιστικα με πετσετα + οτι πιεσα και το πεος απο την κατω πλευρα ωστε να βγουν ολα τα υγρα.
Μετα οταν συνεχισαμε, μου εκανε πιπ@ καμποση ωρα και σε μια στιγμη καθεται πανω στο πεος μου, και ξαναβγηκε αμεσως. Δεν εμεινε μεσα πανω απο 2 δευτερολεπτα. Μετα απο λιγο συνηδειτοποιησε τι εκανε και αγχωθηκε.
Υπαρχει περιπτωση να μεινει εγκυος??
Σας παρακαλω πειτε μου.! ευχαριστω πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97532 από M1k3y στις 08 Απριλίου 2012, 3:43μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Μπα, δεν παίζει. Τόσα και τόσα ζευγάρια κάνουν συνεχώς και επί ώρες σεξ χωρίς προφυυλακτικό και δεν πιάνουν παιδί (όχι ότι το υποστηρίζω αυτό, πάντα προφυλακτικό για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο). Εν πάση περιπτώσει, αν δεν τη χύσεις μέσα είναι εξαιρετικά απίθανο να μείνει έγκυος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97540 από Gray στις 08 Απριλίου 2012, 5:19μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
Υπαρχει πιθανοτητα , αλλα ειναι παρα πολυ μικρη ...

Καλη τυχη ...

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97633 από Torpedo στις 10 Απριλίου 2012, 1:29μμ

Torpedo

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2012
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Η πιθανότητα εφόσον πλύθηκες, δεν εκσπερμάτισες και κράτησε για τόσο λίγο είναι εξαιρετικά μικρή!

Δε χρειάζεται να ανησυχείς, κατά τη γνώμη μου βγάλτο από το μυαλό σου...αν έχει καθυστέρηση για μερικές μέρες αγόρασέ της ένα τέστ εγκυμοσύνης από το φαρμακείο και μην αγχώνεσαι προφανώς θα είναι πεταμένα λεφτά...

Επίσης να ξέρεις πως μου έχει συμβεί να μου λέει κοπέλα ότι έχει καθυστέρηση απλώς για να δει πως θα αντιδράσω...δε μπορείς να ξέρεις τί έχει ο καθένας στο μυαλό του όσο καιρό και να τον γνωρίζεις...επίσης πρόσεχε την κοπέλα σου γιατί αυτό που έκανε είναι πολύ περίεργο...συνήθως οι κοπέλες είναι οι πρώτες που έχουν στο μυαλό τους αυτά τα ζητήματα και γενικά είναι πολύ προσεκτικές εκτός από όταν θέλουν να μείνουν έγκυες...ελπίζω να μη σου συμβαίνει κάτι τέτοιο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login