Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τραπεζίτης: Αυτός που σου δίνει την ομπρέλα του όταν έχει λιακάδα, και την παίρνει πίσω όταν αρχίζει να βρέχει.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

προβλημα με 40χρονο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #97776 από Χαρα_19 στις 12 Απριλίου 2012, 10:41μμ

Χαρα_19

banned
μέλος από: 7/2/2012
μηνύματα: 196 αποδεκτές 0
καλησπερα να σας ρωτησω κατι? ειμαι η ελενη και ειμαι 16χρονων... ο γιωργος ειναι 40 εινια παντρεμενος και εχει 2 παδια... η γυναικα του εινια παιδικη φιλη της μανας μου... τεσπα να μην τα πολυλογω μια μερα που εμενα στη "θεια" μου και τον αγκαλιασα φιλικα φιληθηκαμε και μετα απο 2 μερες καναμε σεξ... το εχω μετανιωσει αλλα εχει γινει αρκετες φορες... δεν σας ειπα οτι και πριν εναν χρονο μου την ειχε πεσει αλλα δεν ηθελα... τι να κανω ειμαι καψουρα μαζι του...?

Σημείωση moderator: Σε προηγούμενο μήνυμά σου, έλεγες ότι είσαι 19 χρονών. Ο λογαριασμός σου γίνεται banned για εξαπάτηση των μελών του ftou.gr.

προφίλάλλα...
Μήνυμα #97779 από asap στις 13 Απριλίου 2012, 12:44πμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
Χαρα_19 και σε λενε Ελενη και εισαι 16 χρονων?


ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ , ΘΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #97781 από Blue Eyes στις 13 Απριλίου 2012, 1:28πμ

Blue Eyes

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/2/2012
μηνύματα: 85 αποδεκτές 0
Χαρα 19 η' Ελενη 16 τελικα;Και εγω μπερδευτηκα τωρα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #97782 από kapioa :) στις 13 Απριλίου 2012, 1:34πμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
χαρα 19 και εισαι η Ελενη 16........ ?? ουατ δε φακ?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #97784 από Lick στις 13 Απριλίου 2012, 1:51πμ

Lick

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Επικό τρολλάρισμα!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #97786 από zifeis στις 13 Απριλίου 2012, 1:56πμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
αν ισχυει αυτο που λες και δεν κανεις πλακα σορυ κιολας αλλα εισαι......
δε ντρεπεσαι καθολου που πας να καταστρεψεις μια οικογενεια
τα παιδια τους δεν τα σκεφτεσαι ελεος (ολα αυτα αν λες αληθεια γιατι πως απο χαρα19 εγινεσ ελενη 16 ?)
τωρα το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να μην του ξανα μιλησεις ποτε
ουτε στη γυναικα και τα παιδια του απο ντροπη
ολα αυτα χωρις παρεξηγηση
αυτος ειναι πολυ μαλακας και καταπτιστος
κανονικα θα επρεπε να τον ειχες βρισει οταν στην επεσε και να του λεγες αν ξανακανει κατι θα το πεις στη γυναικα του και θα του κανεις μηνυση
τωρα τι να σου πω ΝΤΡΟΠΗ!!!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #97792 από Alekos18 στις 13 Απριλίου 2012, 3:19πμ

Alekos18

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2012
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
Πρώτον, γεια, είμαι καινούριος στο φόρουμ και δεν καταλαβαίνω αν κάνεις πλάκα ή όχι. Τέλοσπάντων, αν λες αλήθεια, η γνώμη μου είναι πως πρέπει να ηρεμήσεις λίγο και να δεις το θέμα πιο ψύχραιμα. Λες πως είσαι καψούρα μαζί του αλλά πρέπει να καταλάβεις πως αυτός είναι 40 χρονών και δεν μπορεί σε καμία περίπτωση να ανταποδώσει τα εφηβικά σου αισθήματα. Με άλλα λόγια, ό,τι κι αν σου λέει, δεν μπορεί να είναι ερωτευμένος μαζί σου, αν σε θέλει, σε θέλει μόνο για το σεξ. Δεν είναι αφύσικο να νιώθεις έλξη για αυτόν, αλλά πρέπει να ξεκολλήσεις και να ασχοληθείς με κάποιον που α)θα νοιάζεται πραγματικά για εσένα β)θα έχει αισθήματα πέρα από αυτά που του υπαγορεύει το "κάτω κεφάλι" και γ)θα σου αξίζει. Αυτά
προφίλάλλα...
Μήνυμα #97795 από Χαρα_19 στις 13 Απριλίου 2012, 5:10πμ

Χαρα_19

banned
μέλος από: 7/2/2012
μηνύματα: 196 αποδεκτές 0
εεεεεε ηρεμιστε ρε παιδια... η χαρα ειμαι... :) απλα μια γνωστη μου , μου ειπε τι εγινε με τον τυπο και μου ειπε να γραψω το θεμα της για να ακουσουμε και μια γνωμη απο ατομα που δεν ξερουν ουτε τον εναν ουτε τον αλλον... κατευθειαν εσεις να πειτε πως δεν ειμαι η χαρα...φτου σας και μιλαω και καιρο με καποιους... :)))))
προφίλάλλα...
Μήνυμα #97804 από This Is Madness στις 13 Απριλίου 2012, 11:53πμ

This Is Madness

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2011
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καλημερα και απο μενα...Καλο Πασχα να εχουμε ολοι αρχικα...Να μπω στο ψητο ομως τωρα...Λοιπον, κατα τη γνωμη μου η φιλη σου δεν εχει τοση ευθυνη για ολα αυτα καθως ειναι μολις 16 ετων ενω ο αλλος 40.Και στην τελικη αυτη μπορει να ηταν μια οποιασδηποτε ηθικης κοπελα...αυτος ομως δεν ξερει ή μαλλον δεν θελει να προστατεψει την οικογενεια του απο τις καταστασεις που μπροει να βιωσει αν μαθευτει...Εκτος αυτου,για τετοια διαφορα ηλικιας χαλαρα τον πανε μεσα!Προσωπικα προτεινω να μεινει μακρια του και γιατι ειναι ο,τι ειναι αυτος και τζαμπα θα πληγωθει και για να μην δημιουργησει τοσο μεγαλο προβλημα σε μια οικογενεια και μια φιλια (της μαμας της με την γυναικα του.)Αυτα απο μενα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #97807 από Blue Eyes στις 13 Απριλίου 2012, 12:15μμ

Blue Eyes

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/2/2012
μηνύματα: 85 αποδεκτές 0
Δηλαδη αν καταλαβα καλα,μετα απο εκεινη την φορα που εκανε σεξ η φιλη σου με αυτον,επαναληφθηκε και αλλες φορες;Δεν φοβηθηκε μηπως τους πιασει στα πρασα η γυναικα του;
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login