Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αναλαβάνουμε ανόρθωση πάσης φύσεως πισινών (Από διαφημιστικό εταιρείας για πισίνες)
Πέμπτη, 18 Απριλίου

παρθένα ετών 19...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #97787 από tuxh-vouno στις 13 Απριλίου 2012, 1:57πμ

tuxh-vouno

Εικονίδιο
μέλος από: 18/3/2012
μηνύματα: 70 αποδεκτές 0
Όπως φαίνεται και από τον τίτλο είμαι παρθένα...δεν το αναφέρω επειδή ντρέπομαι αλλά επειδή με προβληματίζει το εξής...Ενώ είχα αρκετές σχέσεις δεν είχα "ευκαιρία" να ολοκληρώσω...και από φίλες μου βλέπω πως οι σχέσεις σε τέτοιες ηλικίες είναι πιο απαιτητικές...Εννοώ ότι ο άλλος δεν θα έχει την υπομονή να με περιμένει όσο χρειαστεί για να νιώσω έτοιμη εγώ,όσο και αν με θέλει...Γι'αυτό τελευταία όταν μου την πέφτουν κάποιοι συνομήλικοι ή και λίγο μεγαλύτεροι δεν κάνω κάτι...γιατί φοβάμαι μην κάνουν πίσω αν τους πω ότι είμαι παρθένα,αν ξενερώσουν.Και όταν λέμε παρθένα,εννοώ με όλη τη σημασία της λέξης,ούτε προκαταρκτικά...Πώς μπορεί να το βλέπουν αυτό το θέμα τα αγόρια??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97789 από zifeis στις 13 Απριλίου 2012, 2:15πμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
κοιτα αυτος ειναι ενας παρα πολυ καλος τροπος να δεις αν ο αλλος ειναι ερωτευμενος αληθινα μαζι σου
συνηθως εμεις τα αγορια δε μπορουμε να περιμενουμε τοσο πολυ για το σεξ εκτος αν ειμαστε ερωτευμενοι το αν εισαι παρθενα δεν παιζει και τοσο ρολο ο χρονος που θα περιμενουμε ειναι το πιο σημαντικο
αλλα αν καποιος σε γουσταρει τοτε θα περιμενει μεχρι να εισαι εσυ ετοιμη
εχω παραδειγμα φιλης μου που ηταν παρθενα στα 19 και το αγορι της περιμενε 8 μηνες

το σημαντικοτερο ειναι να προχωρησεις οταν εσυ νιωσεις ετοιμη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97814 από DimakosBTR στις 13 Απριλίου 2012, 2:12μμ

DimakosBTR

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2012
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Κοίτα! Λοιπον... Όταν έχεις σχέση με κάποιο αγόρι και αγαπιέστε πολύ σιγουρα θα περιμένει να νιώσεις έτοιμη για να ολοκληρώσετε την σχέση σας. Κατ'αρχάς η παρθενιά ειναι πολυ σοβαρο πραγμα δεν ειναι κάτι το οποιο το χάνεις και μετά το ξανα αποκτάς. Πρεπει να την χασεις με το καταλληλο άτομο και με κανεναν απο αυτους που σκεφτονται μονο το σεξ.
Μν χαραμησεις τν παρθενια σου σε one night stand και σε τετοιες περιπτωσεις γιατί θα το μετανιώσεις. Θα δωθείς ολοκληρωτικα στην αληθινη σου αγαπη! Ελπιζω να βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97825 από Lick στις 13 Απριλίου 2012, 3:43μμ

Lick

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Σιγά καλέ δε σε πήραν και τα χρόνια. Όταν ερωτευτείς και σε ερωτευτούν θα γίνουν όλα με τη σειρά και χωρίς να πιεστείς. Θα έρθουν όλα φυσιολογικά. Και μια χαρά θα σε περιμένει να νιώσεις έτοιμη αν είναι ερωτευμένος μαζί σου ο άλλος. Μη σου πω ότι θα χαρεί κιόλας που δε σε έχει ακουμπήσει άλλος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97860 από Gray στις 13 Απριλίου 2012, 5:54μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
στο μουνι σου τι θα πουν οι αλλοι ...

Εσυ ετσι ηθελες να ζησεις την "Ζωη σου" να περιμενεις <- ...


Μην σε νοιαζει , ειναι ωραιος τροπος να δεις αν ο αλλος σε θελει πραγματικα .. ΑΝ οχι? Στα τσακιδια ;)

μην σε προβληματιζει , ειναι ζωη σου και θα την ζησεις οπως θεσ εσυ .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97890 από soussami στις 13 Απριλίου 2012, 8:00μμ

soussami

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Να'στε καλά παιδιά,νιώθω πολύ καλύτερα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login