Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι γυναίκες έχουν δύο στήθη γιατί οι άντρες έχουν δυο χέρια.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Απλα στραβο ή Προβλημα;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #97935 από oakuros στις 14 Απριλίου 2012, 3:36πμ

oakuros

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Κοιταξα το αρθρο που εχω επισυναψει παρακατω και νχωθηκα. Το πεος μου παει παραλληλα με το σωμα μου σηλαση οταν ειμαι ορθιος κοιταζει το ταβανι ακριβως. Συμβαινει αυτο σε κανεναν αλλο; Ειμαι πολυ αγχωμενος ειμαι 16 χρονων υπαρχει περιπτωση να εχω αυτην την ασθενεια; Παρακαλω απαντηστε ειναι μεγαλη αναγκη!! Εχει κανεις απο εσας την ιδια κλιση στο πεος του; Ευχαριστω εκ των προτερων                 http://www.menshealth.gr/guides/%CF%8C%CE%BB%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-%CF%80%CE%AD%CE%BF%CF%82-%CF%83%CE%BF%CF%85/%CE%BA%CE%AC%CF%84%CE%B9-%CF%80%CE%AE%CE%B3%CE%B5-%CF%83%CF%84%CF%81%CE%B1%CE%B2%CE%AC
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97937 από oakuros στις 14 Απριλίου 2012, 3:39πμ

oakuros

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
να σημειωσω οτι η κλιση ξεκινα απο τη βαση του πεους μου. συγνωμη για το σπαμ και τα κεφαλαια τωρα το ειδα. περιμενω απαντησεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #97962 από dark4 στις 14 Απριλίου 2012, 1:54μμ

dark4

μέλος από: 29/8/2010
μηνύματα: 225 αποδεκτές 0
Φίλε μου δεν μπορώ να δω το άρθρο που έβαλες αλλά απ' ότι ξέρω στους περισσότερους είναι στραβό, αλλά αν δεν είναι τόσο πολύ που να σε εμποδίζει να κάνεις σεξ τότε δεν υπάρχει πρόβλημα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98007 από Alekos18 στις 14 Απριλίου 2012, 8:04μμ

Alekos18

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2012
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
Κοίτα, για αρχή δε θα σε συμβούλευα να ψάχνεις ιατρικές συμβουλές από το ίντερνετ γιατί μέχρι και μια έρευνα που έγινε δείχνει ότι οι ιντερνετικές διαγνώσεις σε πάνε συνήθως στις πιο σπάνιες και θανατηφόρες παθήσεις, αντί για τις πιο συνηθισμένες, που είναι και πιθανότερες. Εγώ όταν ήμουν στην πρώτη γυμνασίου σε ένα βιβλίο που μου είχαν δώσει να διαβάσω για την εφηβεία έλεγε ότι ένα πέος σε στύση μπορεί να βρίσκεται σε οποιαδήποτε γωνία μεταξύ 0 και 90 μοιρών από τον κορμό του σώματος. Επίσης μπορεί να γέρνει δεξιά ή αριστερά, κι αυτό απολύτως φυσιολογικό. Άρα μάλλον είσσαι ΟΚ. Το δικό μου έχει μια ελαφριά κλίση και καμπυλότητα προς τα πάνω, για παράδειγμα. Οπότε δεν πιστεύω να έχεις κάτι ανησυχητικό, χαλάρωσε. Αν νομίζεις πως και πάλι είναι ανησυχητική η κατάστασή σου συμβουλέψου έναν γιατρό, σίγουρα θα υπάρχει λύση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98272 από Hetfield στις 17 Απριλίου 2012, 9:55μμ

Hetfield

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2011
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Κλιση προς τα κατω,η προς τα πανω?δεν καταλαβα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98333 από Doctoras στις 18 Απριλίου 2012, 10:37πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Άλλο να σου είναι σηκωμένο ολόκληρο και να κοιτάει στο ταβάνι και άλλο να εκεί που είναι ίσιο να σπάει ξαφνικά και να θυμίζει σωλήνα υδραυλικού.Αν είναι ίσιο και απλά έχει μια κλίση προς τα πάνω τότε δεν υπάρχει πρόβλημα.Αν ξαφνικά σου έγινε σαν την σωλήνα τότε τράβα να το κοιτάξεις σε κάποιον ειδικό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login