Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Mητρόπολη Αθηνών Κυριακή στην ΕΡΤ, υποδειγματικό βυζαντινό ψάλσιμο: Χαμήν, Χάγιος χο Θεός, Χάγιος χισχυρός, Χάγιος χαθάνατος, χελέησον χημάς
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Πως γινετε να την κανω να τα θελει?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #98055 από Guest83842 στις 15 Απριλίου 2012, 6:20μμ

Guest83842

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Πως γινετε να κανω την κοπελα μου να θελει τα χυσια μου?

Φοβαται με την γευση οπως και τα πιο πολλα κοριτσια και οτι ταξεις και καλα θα φερει εμετο αμα τα καταπιει.

Πως γινετε να την εμψιχωσω να τα θελει?καμια ιδεα?

αν σας εχει τυχει εσεις τι κανατε για να τις αλλαξατε γνωμη?

Απλως οπως και ολοι οι ανδρες τρελενομαστε με την σκεψη οτι θα τελειωσουμε στο στομα μια γυναικας και τα καταπιει ετσι και με την σκεψη και εγω τρελενομαι αν μου το κανει.

Δεν θελει και μου το εχει πει να το κανει και το ξερω και κανονικα θα επρεπε να το σεβαστω αλλα το θελω τοσο πολυ και δεν ξερω τι να κανω,γιαυτο θελω την βοηθεια σας να της αλλαξω γνωμη σε αυτο το θεμα,και που ξερεις ισως να της αρεσει πιο μετα ,αλλα ουτε και θελω να το κανω κρυφα και να της τα βγαλω και μετα να χασω την εμπιστοσυνη της και ουτε και θα το θελα αυτο απλως θελω να την κανω να μου το κανει μια φορα και μετα αν δεν θελει δεν πειραζει...

γιαυτο ζηταω εναν ομορφο τροπο να της το θεσω ωστε να αλλαξη γνωμη.ωστε να την κανω να το καταλαβει..

Σας παρακαλω μην με κραξετε.και μονο που ζηταω την βοηθεια σας ντρεπομαι κιολας.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98058 από Aitherovamwn στις 15 Απριλίου 2012, 6:40μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
δεν υπαρχει λογος να φας κραξιμο για ενα τετοιο θεμα που ολα τα αγορια αναρωτιουνται! :Ρ
το μονο π μπορεις να κανεις ειναι να της πεις να το κανει μια φορα και αν δεν της αρεσει να μη το ξανακανει αλλα αν πει οχι τοτε πραγματικα δε ξερω τι αλλο θα μπορουσες να τις πεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98066 από Anonymous07 στις 15 Απριλίου 2012, 9:04μμ

Anonymous07

Εικονίδιο
μέλος από: 15/4/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Aitherovamwn@15 Απριλίου 2012)
δεν υπαρχει λογος να φας κραξιμο για ενα τετοιο θεμα που ολα τα αγορια αναρωτιουνται! :Ρ
το μονο π μπορεις να κανεις ειναι να της πεις να το κανει μια φορα και αν δεν της αρεσει να μη το ξανακανει αλλα αν πει οχι τοτε πραγματικα δε ξερω τι αλλο θα μπορουσες να τις πεις!


Συμφωνώ...και να της πεις λίγα λίγα να τα πιεί...είναι καλύτερα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98231 από kona στις 17 Απριλίου 2012, 2:19μμ

kona

μέλος από: 17/4/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
βασικά πες τησ απλα να δοκιμάσει για μια φορα και εαν δεν της αρεσει να μην ξαναγινει απλα αν σου πει οχι μην την πιεσεις ασε την και θα δεις πιο μετα! απεφυγε να της το ζητασ ομος η να το συζητατε συνεχεια
γνωμη μου ετσι..
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #98238 από Doctoras στις 17 Απριλίου 2012, 2:53μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πες της απλά: -Μου έρχεται κοριτσάκι μου να σε φάω ολόκληρη!Τα πάντα από σένα και συ ούτε καν να με δοκιμάσεις δεν θες?Στην πλάκα όλα και με λίγο παράπονο στο βλέμμα.Και πέτα πριν απαντήσει πες της -Θα σε σεβαστώ όποια και απόφαση να πάρεις,παντός έχω την απαίτηση από σένα να με αφήνεις να φάω οτιδήποτε πάνω σου ότι θέλω και ότι δεν θέλω...Στην πλάκα τονίζω μην ανοίξεις τόσο σοβαρή συζήτηση για ένα τόσο απλό θέμα γιατί είδη το έχεις συζητήσεις και θα καταντήσει κουραστικό!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99033 από mrmars στις 24 Απριλίου 2012, 8:32μμ

mrmars

Εικονίδιο
μέλος από: 24/4/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Σε κατι παρομοιο που μου ειχε τυχει.. Σε Σταση ιεραποστολικου τελιωσα και σιμαδεψα το προσοπο της . Εχοντας Βασικο στοχο στο μυαλο μου να πεσο σε σημειο οπου η υδονη εχει μπλοκαρει τον τροπο σκεψης της. Στην τριτη οχι στην δευτερη προσπαθεια μας (δεν ξερω τη σκεψης περασαν απο το μυαλο της και ποτε δεν θα μαθω) το ζητισε απο μονη της !!!


Το περνω σαν ενα ειδος ψυχολογικου πολέμου !!!

Και Πριν απαντησει καποιος για τυχον αισθηματικους λογους θα υπενθιμισω οτι ειναι Σεξ και οχι Σαιξπηρ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99038 από telemachus στις 24 Απριλίου 2012, 8:57μμ

telemachus

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2011
μηνύματα: 179 αποδεκτές 0
φίλε mongkey συμφωνώ κ εγώ με τους παραπάνω, κάπως έτσι πρέπει να της το φέρεις, βρες τη σε μια κατάσταση που δε θα σκέφτεται κ πολύ, χύσε της στο στήθος ή στο χέρι ή στην κοιλιά της (όπου θέλει) κ πες της να το δοκιμάσει (αφού το πρόβλημά της είναι η γεύση). κ φρόντισε να έχει καλή γεύση, φάε προηγουμένως κάτι γλυκό (π.χ. σοκολάτα) με ωραία γεύση, μην καπνίσεις (αν καπνίζεις) κ θα χει καλύτερη γεύση το σπέρμα σου. όποτε θέλω να χύσω στη δικιά μου κ να το καταπιεί τρώω κάτι γλυκό κ έχει καλύτερη γεύση το χύσι μου. μου το λέει κι εκείνη.

κ για να την καταφέρεις να δεχτεί να τα δοκιμάσει μη μείνεις μόνο στα λόγια ότι θες να φας καθετί δικό της όπως λέει ο doctoras αλλά κάντο πράξη. ρίξε την στο κρεβάτι κ κάνε της ένα γλειφομούνι κ πιες τα υγρά της κ άσε την να το δει, να το απολαύσει. φίλε στο χέρι σου είναι να την τρελάνεις, να την κάνεις να καυλώσει κ να δεχτεί τουλάχιστον να τα δοκιμάσει... μη σου πω ότι θα τα πιει κιόλας!!! μλκ είναι δοκιμασμένη συνταγή!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login