Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τέρενς Κουίκ με μαλλιά.
Κυριακή, 5 Μαΐου

την επαιξα στο αγορι μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #98121 από LadyMarmalade στις 16 Απριλίου 2012, 2:38μμ

LadyMarmalade

μέλος από: 9/3/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
με το αγορι μου ειμαστε μαζι περιπου μια εβδομαδα,εγω δεν ξαναειχα σεξουαλικες επαφες. τις προαλλες οπως ημασταν στο αμαξι,ειχε καλυλωσει και του την επαιξα.. μετα απο καποια ωρα κι ενω ηταν σκληρο, το νιωθω να ''μαζευει'' και να ''μικραινει''...εγω περιμενα να χυσει αλλα δεν εγινε κατι τετοιο. η ερωτηση μου ειναι τελειωσε?κι αν τελειωσε γιατι δεν εχυσε? εχω ακουσει οτι το πεος μετα απο καποια ωρα αρχιζει και πεφτει,οχι αμεσως... παρακαλω απαντηστε μου!

ευχαριστω εκ των προτερων!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98122 από Χαρα_19 στις 16 Απριλίου 2012, 2:39μμ

Χαρα_19

banned
μέλος από: 7/2/2012
μηνύματα: 196 αποδεκτές 0
αυτος τι σου ειπε??? μηπως ξενερωσε???? :/   αν τελειωνε θα εβγαζε υγρα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98131 από LadyMarmalade στις 16 Απριλίου 2012, 3:42μμ

LadyMarmalade

μέλος από: 9/3/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
την ωρα που την επαιζα ηταν μια χαρα και του αρεσε και μου το ελεγε.. μετα δεν μου ειπε κατι.. υπαρχει περιπτωση να τα κρατησε?δηλαδη να τελειωσε μεν αλλα να κρατηθηκε και να μην βγηκαν υγρα??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98133 από Guest83842 στις 16 Απριλίου 2012, 3:51μμ

Guest83842

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
μπορει να ειχε αγχος μην ανυσυχεις συμβαινει οταν ειχα παει σε ενα μπουρδελο 30 λεπτα καναμε σεξ και δεν μπορουσα να χυσω μην ανισιχεις μολις βρειτε την οικιοτητα μεταξυ σας ολα θα φτιαξουν..

Χρονος κανει καλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98135 από LadyMarmalade στις 16 Απριλίου 2012, 3:59μμ

LadyMarmalade

μέλος από: 9/3/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
δηλαδη συμβαινει??ουφ!και λεω κατι λαθος εκανα εγω αλλα λεω απο την αλλη ποσο λαθος μπορω να κανω σε αυτο θεμα,δεν ειναι και πυρινικη φυσικη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98138 από Lick στις 16 Απριλίου 2012, 4:12μμ

Lick

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Πίστεψε με η μαλακία στον άντρα μπορεί να είναι και πιο δύσκολη από την πυρηνική φυσική που λες. Λοιπόν όχι δε τελείωσε. Όταν χύνει θα το καταλάβεις στα χέρια σου!! Ζήτα του να σου δίνει οδηγίες τις πρώτες φορές όταν του το κάνεις για το πώς του αρέσει. Μπορεί να θέλει περισσότερη/λιγότερη πίεση, ταχύτητα κλπ. Ή βάλτον να το κάνει αυτός και απλά τις πρώτες φορές κράτα του το χέρι για να δεις τι του αρέσει. Όταν καταλάβεις πώς του αρέσει θα είναι παιχνιδάκι να χύσει στα χεράκια σου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98139 από LadyMarmalade στις 16 Απριλίου 2012, 4:17μμ

LadyMarmalade

μέλος από: 9/3/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
μα μου εδινε οδηγιες για το τι του αρεσει.. πχ λιγο πιο σφιχτα το χερι, λιγο πιο γρηγορα απο ενα σημειο και μετα.. και εκανα ο,τι μου ελεγε... για αυτο και παραξενευομαι..
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #98163 από efi0 στις 16 Απριλίου 2012, 6:35μμ

efi0

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2012
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το πεος πεφτει συνηθως μετα δευτερολεπτα η κανα δυο λεπτα αν δεν υπαρχει συνεχεια.Απο την στιγμη που οπως λες μαζεψε και μικρινε το πιθανοτερο ειναι οτι τελειωσε.Υπαρχουν φορες που μπορει να μην βγαλει κατι.Αν μετα το συνεχιζες λιγο και δεν του εκανε κουκου σιγουρα ειχε τελειωσει..
Να τελειωσε αλλα να κρατηθηκε να μην βγαλει κατι δεν γινεται...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98210 από Blue Eyes στις 17 Απριλίου 2012, 3:54πμ

Blue Eyes

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/2/2012
μηνύματα: 85 αποδεκτές 0
Γιατι δεν του εκανες στοματικο,να δεις πως θα παραμιλαει στο πι και φι?;-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106856 από ShouldntBeNamed στις 07 Αυγούστου 2012, 2:42μμ

ShouldntBeNamed

Εικονίδιο
μέλος από: 7/8/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
καταρχην κανεισ δν ξερει το σωμα καποιου καλυτερα απο τον εαυτο τ... δν ειναι παρακσενο κσενερωσε... εκτιμαμε το ενδιαφερων σ αλλα αγαπη μ τα βαζεισ με τον μαστερ! τη βαραμε απο τα 10, δν μπωρεισ να παρεισ και πτυχειο σε μια νυχτα! νιωθουμε λεσ και μασ βαραει μαλακια ενασ καθιστεριμενοσ με το αριστερο χερι υπο την επιρεια ψυχοτροπικων μανυταριων... δοκιμασε να κανεισ κατι π δν μπωρουμε και μονοι μασ και αστο στη μεση για αλατοπιπερο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login