Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Αναζητείται ο καθηγητής που εξαφανίστηκε μετά το πείραμα της Πέμπτης
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Βοήθεια, σχετικά με εγκυμοσύνη.

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #98635 από Καθικόμυαλος στις 20 Απριλίου 2012, 11:54μμ

Καθικόμυαλος

μέλος από: 27/1/2012
μηνύματα: 94 αποδεκτές 0
Σήμερα το έκανα με την κοπέλα μου και έχω άγχος για το θέμα της εγκυμοσύνης!

Τελείωσα ΜΙΑ φορά στα χέρια της συγκεκριμένα ενώ κάναμε προκαταρκτικά!
Βέβαια το κάναμε και λίγο πριν άλλα με προφυλακτικό, το έβγαλα συνεχίσαμε στα προκαταρκτικά και έχυσα στο χέρι της.

Μετά το κάναμε για δεύτερη φορά και ήταν λίγο υγρό το προφυλακτικό επειδή το έβαλα στην αρχή ανάποδα! Παίζει να έγινε κάτι και να έμεινε έγκυος? Την ακούμπησα και λίγο άλλα δεν μπήκα πολύ μέσα!
Μάτωσε κιόλας, λογικά επειδή έσπασε ο υμένας!

Παιδιά να ανησυχώ? Θα της έρθει περίοδος? Τρελάθηκα από το άγχος τώρα, τι να κάνω?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #98636 από Aitherovamwn στις 20 Απριλίου 2012, 11:59μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Τιποτα..δεν θα γινει τιποτα φιλε μου αραξε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98639 από Καθικόμυαλος στις 21 Απριλίου 2012, 12:09πμ

Καθικόμυαλος

μέλος από: 27/1/2012
μηνύματα: 94 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση, όμως σίγουρα να μην ανησυχώ?

Θα της έρθει κανονικά η περίοδος ή θα υπάρξει κάποια καθυστέρηση?

Δεν τελείωσα μέσα της απλά φοβάμαι να μη μείνει έγκυος από τα υγρά!
Μου είπε είχε υγρό το προφυλακτικό άλλα νομίζω ήταν δικά της!!!
Της έβαλα δάχτυλο λέτε να μείνει έγκυος?

Γαμώτο αγχώθηκα τώρα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98641 από telemachus στις 21 Απριλίου 2012, 12:15πμ

telemachus

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2011
μηνύματα: 179 αποδεκτές 0
φίλε με το δάχτυλο δε μένουν οι γυναίκες έγκυες... οπότε χαλάρωσε... τα υγρά που λες ότι είχε το προφυλακτικό είναι μάλλον προσπερματικά οπότε δεν έχουν συνήθως σπερματοζωάρια. αν όμως θες να χεις το κεφάλι σου ήσυχο μπας κ έγινε καμιά στραβή πες της να πάρει το "χάπι της επόμενης μέρας" από φαρμακείο ή γυναικολόγο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98648 από kapioa :) στις 21 Απριλίου 2012, 1:22πμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
αν ηταν και η πρωτη της φορα δεν εχει και πολλες πιθανοτητες να μηνει εγκυος ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98650 από maritsa123 στις 21 Απριλίου 2012, 1:32πμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
αποκλιετε, καταρχην τα σπερματοζωαρια μενουν ζωντανα για πολυ λιγα δευτερολευπτα στο περιβαλλον ωσπου να τ αλλαξεις αυτα μπορει και να μην ζουσαν, ασε που οτι και να ειναι, θα ειναι προσπερματικα οπου δεν ειναι και επικυνδινα!
και ειχα διαβασει και σε αλο σου θεμα οτι σου εχει καρφωθει αυτο με την εκγυμοσηνη και φοβασε, ολο αυτο το αγχος σου ειναι απο αυτο μην κολας, δεν γινετε μια γυναικα να μηνει εγκυος τοοοσο ευκολα, ζευγαρια προσπαθουν για χρονια και σε γονιμες μερες και δεν πιανει και εσυ για λιγα λεπτα που ουτε το εβαλες μεσα θα εμεινε εγκυος? μην τρελενεσε γτ ετσι δεν θα το ευχαριστιεσε κιολας.
και οχι να μην παρει το χαπι, το χαπι ας το παρει αν το χρειαστει πραγματικα γιατι δεν κανει για μαλακιες και επδ εσυ νομιζεις οτι με τ παραμικρο μπορει να μινει εγκυος να κανει κακο στον εαυτο της. ενα χαπι τις επομενης μερας αντιστιχει σε 50 νομιζω αντισυλιπτικα, φανταζεσε το "μπαμ" που θα γινει στον οργανισμο της? και δεν κανει να το παρει και παρα πολλες φορες στην ζωη της, αν αρχισει να το περνει απο τωρα και μαλιστα για τετιους λογους, κακο θα την κανει και οχι καλο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98703 από Καθικόμυαλος στις 21 Απριλίου 2012, 12:46μμ

Καθικόμυαλος

μέλος από: 27/1/2012
μηνύματα: 94 αποδεκτές 0
Ναι όμως με τον κύκλο της τι θα γίνει? Θα της έρθει κανονικά η περίοδος? Λέτε να υπάρχει πιθανότητα?

Καμία φορά δεν τελείωσα μέσα της, απλά με φοβάμαι τα υγρά και γενικότερα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98779 από Diapliktistis στις 22 Απριλίου 2012, 12:24πμ

Diapliktistis

Εικονίδιο
μέλος από: 12/4/2012
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0
φιλεμου κανονικα παιζει να μην της ερθει λογο του ιμενα και της πρωτης φορας αμα χαλαρωσετε θα ρθει πολυ κανονικααα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98972 από Καθικόμυαλος στις 24 Απριλίου 2012, 12:34μμ

Καθικόμυαλος

μέλος από: 27/1/2012
μηνύματα: 94 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά η κοπέλα μου μου λέει ότι κρυώνει και ότι πονάει η κοιλία και τέτοια, μου λέει ότι βαράει και την κοιλιά της και έχε αγχωθεί με το θέμα εγκυμοσύνης και η αλήθεια είναι ότι με άγχωσε και εμένα.

Είναι στο μυαλό ή έγινε καμιά στραβή? Πω ρε γαμώτο να έρθει 4 μαίου για να τις έρθει περίοδος να ησυχάσουμε και φυσικά δεν θα το ξανα κάνουμε για πολύ καιρό!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98978 από maritsa123 στις 24 Απριλίου 2012, 3:07μμ

maritsa123

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
εσυ προσπαθησε να την καθησιχασεις αν δειχνεις και εσυ το αγχος σου τοτε δεν θα της ερθει ποτε περιοδος, θελει υποστιρηξη, ασε που σου λεω ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΣΣ.
δεν θελω να κρινω αλλα αν οντως εχετε τοσο μεγαλο κολημα για εγκυμοσηνη καλητερα να "ορημασετε" λιγο στην ιδεα του σεξ, να το αφησετε, να ψαχτιτε, να περνετε τις καταλληλες προφυλαξεις, να ενημερωθητε και στην συναιχεια να προχωρησετε, οχι τπτ αλο απλα για να το ευχαριστιεστε και να μην αγχονεστε..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login