Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο πιο αποτελεσματικός τρόπος να μάθεις να βρίζεις είναι η οδήγηση.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Εχετε κερατωσει ποτε την σχεση σας;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #98987 από Blue Eyes στις 24 Απριλίου 2012, 3:45μμ

Blue Eyes

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/2/2012
μηνύματα: 85 αποδεκτές 0
απευθυνομαι κυριως στις γυναικες:Εχει τυχει να κερατωσετε το αγορι σας με καποιον αλλον;Πχ καποιον πρωην η' καποιον που σας αρεσε πολυ και απλα θελατε να κανετε σεξ μαζι του;Και εχει τυχει να το μαθει η σχεση σας;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99066 από Blue Eyes στις 25 Απριλίου 2012, 2:47πμ

Blue Eyes

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/2/2012
μηνύματα: 85 αποδεκτές 0
Κανεις?μωρε μπραβο...εντυπωσιακο!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99075 από soussami στις 25 Απριλίου 2012, 3:27μμ

soussami

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2011
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
Δεν έχω ολοκληρώσει αλλά δεν θεωρώ το σεξ ως τη μόνη μορφή κέρατου...ακόμη και αν φιληθείς εκούσια με άλλον το θεωρώ κέρατο.Δεν το έχω κάνει ποτέ ...το θεωρώ μεγάλη βλακεία...από τη στιγμή που επιλέγεις να είσαι με έναν άνθρωπο πρέπει να δοθείς σε αυτόν...από τη στιγμή που σε ελκύει κάποιος άλλος τότε αυτόματα έχεις χάσει το ενδιαφέρον σου για τον άνθρωπο με τον οποίο έχεις σχέση.Οπότε,γιατί να μην χωρίσεις πρώτα και μετά να κάνεις ό,τι θέλεις?Έτσι δεν κοροιδεύεις τον άλλο ούτε έχεις τύψεις.
Και κάτι άλλο που θέλω να πω είναι ότι η απιστία στις γυναίκες θεωρώ πως είναι πιο σοβαρή από ό,τι του άντρα και αυτό γιατί μπαίνει στη μέση το συναίσθημα.Για τις περισσότερες γυναίκες το σεξ πάει πακέτο με το συναίσθημα...το αντίθετο συμβαίνει με τα αγόρια που βλέπουν αλλιώς το όλο θέμα...μία ξεπέτα δεν σημαίνει κάτι γι'αυτούς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login