Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το φως ταξιδεύει πιο γρήγορα απ' τον ήχο. Γι' αυτό οι περισσότεροι φαίνονται φωτισμένοι, μέχρι να τους ακούσεις να μιλάνε.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Φετιχ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #99124 από anaitos στις 26 Απριλίου 2012, 3:23πμ

anaitos

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια.Εχω ενα περιεργο φετιχ που λεγεται φετιχ ποδιων η αλλιως ποδολαγνια.Να δηλαδη οταν βλεπω γυναικες οι οποιες εχουν γυμνες πατουσες ελκυομαι και καυλωνω αφανταστα.Απο τη μια μου αρεσει,αλλα απο την αλλη δεν το πολυγουσταρω,γιατι δεν το κρινω και τοσο φυσιολογικο.Δηλαδη δεν θελω να βλεπω πολλες και να καυλωνω με τις πατουσες τους.Ουτε μου αρεσει να ανηκω στους ποδολαγνες.Δεν ξερω αν καταλαβατε,αλλα προσπαθω να κανω κατι ωστε να σταματησει αυτο.Εγω πιστευω ποως με λιγη θεληση ολα γινονται,αλλα πως?Ρε παιδια κανενας που μπορει να βοηθησει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99125 από loco01 στις 26 Απριλίου 2012, 10:08πμ

loco01

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2012
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
Φιλε μου γιατι αγχωνεσαι τσαμπα; Τα φετιχ ειναι φετιχ.Δεν μπορεις να κανεις κατι γι'αυτο.Ειναι θεμα εγκεφαλου!Αυτος δινει το σημα στο σωμα να σου να "γουσταρει" απο το θεαμα ;) Απαξ και σ'αρεσει το σουβλακι , δεν μπορεις να κανεις τιποτα γι'αυτο.Θα σ'αρεσει οσο και να πιεστεις να μην το φας :P Ετσι ειναι και στα σεξουαλικα θεματα ;) Αν σ'αρεσουν τα γυναικεια ποδια , κατσε και απολαυσε τα!Αν μαλιστα βρεις και καμια κοπελια που να της αρεσει οπως κι'εσενα...θα ειναι η καλυτερη σου ;)
Μην ντρεπεσαι και μην αγχεσαι για τιποτα !!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #99131 από gregory_kou στις 26 Απριλίου 2012, 3:26μμ

gregory_kou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2012
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

φιλε μου εγω ειμαι ποδολαγνος και δεν ντρεπομαι ουτε με ενοχλει καθολου...τρελαινομαι με γυναικια ποδια και πλεον το πρωτο πραγμα που κοιταω ειναι ποδια..απο κει και περα.αν το αποδεχτεις θα δεις οτι ειναι οπως ειπε και ο loco θεμα εγκεφαλου.δεν ειναι ουτε μη φυσιολογικο ουτε τπτ.στο θεμα του ερωτισμου και λοιπα δεν υπαρχουν φυσιολογικα και μη.αποδεξου το και θα σου αρεσει.ειναι τοσα που μπορει να σε εξιατσρουν στην ποδολαγνεια.απο αυνανισμο με τα ποδια της κοπελας απο φιλια και γενικοτερα πολλα αλλα.δεν υπαρχει λογος να θες να το αποφυγεις γτ απλα δεν παιζει..ισως ειναι μια φλασια που εφαγες τωρα και απλα σου περασει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99163 από Aitherovamwn στις 26 Απριλίου 2012, 11:07μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
Φιλε μου,αν κατι σου αρεσει δεν μπορεις να κανεις κατι για να σταματησει να σου αρεσει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99164 από anaitos στις 26 Απριλίου 2012, 11:52μμ

anaitos

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(gregory_kou@26 Απριλίου 2012)
φιλε μου εγω ειμαι ποδολαγνος και δεν ντρεπομαι ουτε με ενοχλει καθολου...τρελαινομαι με γυναικια ποδια και πλεον το πρωτο πραγμα που κοιταω ειναι ποδια..απο κει και περα.αν το αποδεχτεις θα δεις οτι ειναι οπως ειπε και ο loco θεμα εγκεφαλου.δεν ειναι ουτε μη φυσιολογικο ουτε τπτ.στο θεμα του ερωτισμου και λοιπα δεν υπαρχουν φυσιολογικα και μη.αποδεξου το και θα σου αρεσει.ειναι τοσα που μπορει να σε εξιατσρουν στην ποδολαγνεια.απο αυνανισμο με τα ποδια της κοπελας απο φιλια και γενικοτερα πολλα αλλα.δεν υπαρχει λογος να θες να το αποφυγεις γτ απλα δεν παιζει..ισως ειναι μια φλασια που εφαγες τωρα και απλα σου περασει

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99166 από anaitos στις 26 Απριλίου 2012, 11:56μμ

anaitos

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ναι αλλα δεν μ'αρεσει να τα γλυφω και τετοια οπως αλλοι.μονο να τα κοιταω.για αυτο το λεω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99167 από Καθικόμυαλος στις 27 Απριλίου 2012, 12:01πμ

Καθικόμυαλος

μέλος από: 27/1/2012
μηνύματα: 94 αποδεκτές 0
Μια χαρά φυσιολογικός είσαι, σκέψου μόνο πως υπάρχουν και πολύ χειρότερα.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99168 από anaitos στις 27 Απριλίου 2012, 12:09πμ

anaitos

Εικονίδιο
μέλος από: 26/4/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
αυτο να μου πεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100178 από belowzero στις 08 Μαΐου 2012, 11:33μμ

belowzero

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
θα μπορουσε να ειναι και χειροτερα...χαλαρωσε και απολαυσε το φιλε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login