Στείλε λεφτά στο ftou.gr
H επόμενη πρόταση είναι αληθής. H προηγούμενη πρόταση είναι ψευδής.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

???ειναι αληθεια?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #99895 από Didi3 στις 06 Μαΐου 2012, 9:49πμ

Didi3

Εικονίδιο
μέλος από: 4/5/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Παιδια γεια σας.. ειχα την δευτερα την πρωτη μου εμπειρια στο σεξ με το αγορι μου.. ειμαι 15 χρονων και εγινε κανονικα με προφυλακτικο και μαλιστα με αυτο που καθυστερει την εξσπερματωση. Τον ειδα που τελειωσε εξω, αλλα εγω θα επρεπε να ειχα αδιαθετησει την τεταρτη. Σημερα ειναι Κυριακη και ακομα τιποτα. Υπαρχει περιπτωση εγκυμωσηνης η απλα αλλαξε ο κυκλος μου, και αν ναι σε περιπου ποτε θα μου ξαναερθει η περιοδος μου??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99899 από theodora1989 στις 06 Μαΐου 2012, 11:23πμ

theodora1989

Εικονίδιο
μέλος από: 6/5/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Τελείωσε πάνω στο τέτοιο σου μήπως ή τριγύρω ;
Κοίτα είσαι 15 χρονών και δεν έχεις ακόμα σταθερό κύκλο , όπως και εγώ που είμαι 23.
Καμιά φορά η περίοδος καθηστερή για διάφορους λόγους . Π.χ ορμονικές διαταραχές , κακή διατροφή , άγχος , στρες , ψυχολογικά προβλήματα , απότομη αλλαγή καιρού . Μην αγχώνεσαι αν δεν σου έρθει την ίδια μέρα. Επειδή είσαι μικρή να προσέχεις με το σεξ . Πάντα να χρησημοποιείται προφυλακτικό , μη το κάνεις χωρίς . Βλέπεις είναι πολλές οι αρρώστιες και οι μολύνσεις και με την υγεία μας δε παίζουμε. Σου το λέω σαν μεγαλύτερη , σαν συμβουλή και όχι να σε κράξω . Ελπίζω να βοήθησα. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99900 από Didi3 στις 06 Μαΐου 2012, 11:27πμ

Didi3

Εικονίδιο
μέλος από: 4/5/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Μα εγινε κανονικα με προφυλακτικο και οχι τελειωσε πολυ μακρυα μου απλα δεν ξερω συνηθως ερχεται κανονικα η περιοδος μου αντε να καθυστερησει 2 μερες.. τωρα ειναι η τεταρτη..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #99902 από tasos41997 στις 06 Μαΐου 2012, 11:38πμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Didi3@06 Μαΐου 2012)
Μα εγινε κανονικα με προφυλακτικο και οχι τελειωσε πολυ μακρυα μου απλα δεν ξερω συνηθως ερχεται κανονικα η περιοδος μου αντε να καθυστερησει 2 μερες.. τωρα ειναι η τεταρτη..


Τοτε τι λες να εγινε διαμαγιας το σπερμα να εσπασε απο το προφυλακτικο 3 μετα και να περπατησε και να μπεικε στο αιδιο σου..

Μια χαρα εισαι χαλαρωσε

Αν εχεις ανχος θα αργησει ακομα περισσοτερο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login