Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην εκνευρίζεσαι αν ο γείτονάς σου έχει το στέρεο ανοιχτό στις δύο το πρωί. Τηλεφώνησέ του στις τέσσερις και πες του πόσο σου άρεσε.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Αντισυληπτικα χαπια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #100136 από gpapadopoulou στις 08 Μαΐου 2012, 5:47μμ

gpapadopoulou

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα .! θα ηθελα να σας κανω καποιες ερωτησεις . Τι γνωριζετε για τα αντισυληπτικα QLAIRA. Tα παιρνει καποια από εσας ? Αν ναι, σας εχουν δημιουργησει επιπτωσεις ? Βρισκομαι στο τριτο κουτι και εχω παρατηρησει διαφορα πραγματα να αλλαζουν στον οργανισμο μου. Καταρχην μου δημιουργουνται νευρα από το πουθενα . Και δευτερον και κυριοτερον νομιζω ότι μου δημιουργει προβλημα κατά την σεξουαλικη επαφη . Ενω όλα είναι καλα κατά την διαρκεια κλεινει υπερβολικα ο κολπος μου .Σε σημειο που να ποναω υπερβολικα πολύ .τις εξετασεις μου τις επανελαβα πριν 3 μηνες περιπου και ηταν όλα τελεια και περα από αυτό δεν εχω παρατηρησει καποιο άλλο προβλημα. Το θεμα είναι ότι ολο αυτό εχει αρχισει και μου προκαλει μειωση σεξουαλικης επιθυμιας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100538 από samdim στις 14 Μαΐου 2012, 8:24πμ

samdim

μέλος από: 30/1/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
μην ξεχνας οτι τα αντισυληπτικα χαπια ειναι ορμονες οι οποιες αλλαζουν διαφορα στο σωμα σου. Επιπλεον η χρηση τους δεν πρεπει να γινεται συχνα διοτι υπαρχει πιθανοτητα μονιμης βλαβεις (απ' οσο γνωριζω) για παραπανω πληροφοριες και για να κατατοπιστεις καλητερα ρωτα καποιον γυναικολογο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login