Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν ξέρω γρι από μουσική. Στον κύκλο μας δεν είναι απαραίτητο. (Elvis Presley)
Πέμπτη, 2 Μαΐου

επειγοον.. περιοδος?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #100641 από constantinaa στις 16 Μαΐου 2012, 2:05μμ

constantinaa

μέλος από: 27/10/2011
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
Γειαα.. θα θελα την γνωμη σας για κατιιιι που ειναι επειγον..
εδω και μια εβδομαδα εχω κανει σεξ με το φιλο μου 3 φορες χωρις προφυλαξη.. αλλα τραβηκτηκε και τις 3 φορες..
εντομετσξυ εγω επρεπε ν αδιαθετησω πριν απο 5 μερες αλλα επειδη ειμαστε διακοπες εφαγα λεμονι (μιας και βοηθαει να καθυστερησερις την πειοδο σου).. το λεμονι το εφαγα την παρασκευη.. σημερα ειναι τεταρτη και ακομα να αδιαθετησω.. παρολα αυτα εβγαλα καποια σπυρακια στο προσωπο, οπωσ βγαζουμε τα κοριτσια πριν αδιαθετησουμε..
να ανυσηχω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100668 από kalakalatom@@to στις 16 Μαΐου 2012, 6:27μμ

kalakalatom@@to

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
δεν υπαρχη λογος ανησυχίας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100695 από Blue Eyes στις 16 Μαΐου 2012, 10:41μμ

Blue Eyes

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/2/2012
μηνύματα: 85 αποδεκτές 0
Εφοσον εχυσε εξω,μην ανησυχεις!Οταν αγχωνεσαι υπαρχει πιθανοτητα να καθυστερησει η περιοδος!!Να σε ρωτησω:Βλεπεις μεγαλη διαφορα στην απολαυση οταν γινεται χωρις; Η' ειναι το ιδιο για σενα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100719 από tsakantarhs στις 17 Μαΐου 2012, 2:39πμ

tsakantarhs

μέλος από: 17/5/2012
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
μη το σκεφτεσαι καν..οσο περισσοτερο το ζαλιζεις μεσα στο μυαλο σου τοσο περισσοτερο αγχος δημιουργεις με αποτελεσμα να συνεχιζεται η καθυστερηση..για σε ξε-αγχωσω σκεξου τις γονιμες σου μερες ποτε ηταν ακριβως,ποτε εγινε κ η πραξη και μπορεις να καταλαβεις αν βρισκεσαι μεσα στα ορια για να φοβασαι κατι τετοιο..αλλα και παλι θα σου προτεινα να χαλαρωσεις..αμα συνεχιστει η καθυστερηση για αλλες 5 μερες καλο θα ηταν να κανεις κ ενα τεστ

Υ.Γ ασε τα λαδελεμονα για κανενα ψαρακι,και μην ακουτε οποια παπατζα σας λενε τα περιοδικα.Τις προαλλες ακουσα οτι μια εβαλε παγακι στο μ..νι της για να μην τις ερθει κ χασει το γ..σι με τον δικο της..ελεος!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100729 από constantinaa στις 17 Μαΐου 2012, 11:07πμ

constantinaa

μέλος από: 27/10/2011
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
Βασικα για το λεμονι το ξερω γιατο το επαθα καταλαθος μια φορα και μου το ειπαν πως εχει τετοια δραση.. Σορρι αλλα εγς το κανα για τα μπανια ..

μμ,ακομα να αδιαθετησω.. προσπαθω να χαλαρωσω, να μην το σκεφτομαι αλλα ρε παιδια μου ειναι αδυνατον.. η περιοδος μοθ κανονικα ερχετε γυρω στις 12-13 κ σημερα εχουμε 17 κ ακομα τιποτα..

φοβαμαι για τα προσπερματικα υγρα παρα πολυ!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100730 από constantinaa στις 17 Μαΐου 2012, 11:09πμ

constantinaa

μέλος από: 27/10/2011
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
οσο για την απολαυση, εννοειτε πωσ το νιωθεισ πιο πολυ.. και τα δυο φυλα..

Αν δεν εδιαθετησω μεχρι την δευτερα θα παω να παρω τεστ.. αλλα φοβαμαι πολυ να το πω στους γονεις μου.. τι να κανω?
Αν ειμαι εγκυος?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #100760 από tsakantarhs στις 17 Μαΐου 2012, 2:34μμ

tsakantarhs

μέλος από: 17/5/2012
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κωνσταντινα, ΗΡΕΜΗΣΕ!!!Λοιπον, απο δευτερα το πρωι ΑΜΑ δεν σου ερθει και τοτε θα πας σε ενα φαρμακειο ή θα στειλεις καποιον αμα εισαι μικρη και εχεις ανασφαλειες με τον φαρμακοποιο κ θα παρετε ενα τεστ.Με πρωινα ουρα λοιπον θα βρεξεις αυτο το στικ{τεστ} θα το κλεισεις θα το αφησεις πανω σε ενα τραπεζι κ υστερα απο 5 λεπτακια ΟΧΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΟΧΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ θα κοιταξεις το αποτελεσμα.Οποιο και αν ειναι το αποτελεσμα ΜΗΝ ΚΟΛΟΣΕΙς και δεν το πεις στους γονεις σου.Ειναι οι ΠΡΩΤΟΙ που πρεπει να το μαθουν και οι ΠΡΩΤΟΙ που θα σου βρουνε λυση{ευχομαι τη καλυτερη}!!!Ευχομαι να μην εισαι κ νομιζω πως δεν θα εισαι για να τελειωσε εξω απο τον κολπο σου το αγορι σου.Πολυ πιθανον να το σκεφτεσαι συνεχεια κατι το οποιο προκαλει αγχος και συνεπεια αυτου η καθυστηρηση στη περιοδο της γυναικας{το αγχος εχει την ιδιοτητα να επηρεαζει τις ορμονικες εκρισεις με ενα απο τα αποτελεσματα του, αυτο που περνας τωρα εσυ}...οποτε ΗΡΕΜΗΣΕ και πανε πιες ενα καφε με τις φιλες σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100839 από constantinaa στις 18 Μαΐου 2012, 12:35πμ

constantinaa

μέλος από: 27/10/2011
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
Κατι τελευταιο..
την μια μερα μπηκε 2 φορες μεσα μου.. εχυσε εξω, το σκουπισε καλα καλα, και μετα εβαλε λιγο σαλιο και ξανα μπηκε.. υπαρχει περιπτωση να εμειναν χυσια και να ειναι απο αυτο? μμμ, ενταξει, μικρη δεν ειμαι, ειμαι 19 αλλα οσο να ναι ακομα δεν ειναι η ηλικια μου!! προσπαθω να μην το σκεφτομαι, αλλα εστω και 2 φορες την ημερα θα μου περασει απο το μυαλο.. Ευχαριστω παρα πολυ παντος!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100842 από tsakantarhs στις 18 Μαΐου 2012, 1:17πμ

tsakantarhs

μέλος από: 17/5/2012
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Έγραψε:(constantinaa@18 Μαΐου 2012)
Κατι τελευταιο..
την μια μερα μπηκε 2 φορες μεσα μου.. εχυσε εξω, το σκουπισε καλα καλα, και μετα εβαλε λιγο σαλιο και ξανα μπηκε.. υπαρχει περιπτωση να εμειναν χυσια και να ειναι απο αυτο? μμμ, ενταξει, μικρη δεν ειμαι, ειμαι 19 αλλα οσο να ναι ακομα δεν ειναι η ηλικια μου!! προσπαθω να μην το σκεφτομαι, αλλα εστω και 2 φορες την ημερα θα μου περασει απο το μυαλο.. Ευχαριστω παρα πολυ παντος!

τωρα μου τα αλλαζεις!!!!!!πες το παλικαρι να μην κανει πολλες μαμακιες αμα δε θελει να του κανεις κανεναν μπομπιρα..λοιπον παμε να βρουμε τις γονιμες σου..προσπαθησε ν θυμηθεις ποτε σου ηρθε τελευταια φορα περιοδος{ποτε ξεκινησε δηλαδη} και ποτε εκανες την επαφη τη συγκεκριμενη που εισχωρησε μεσα..μπας και βγαλουμε ακρη και σε ξε-αγχωσουμε..{παντως μη νομιζεις τα σπερματοζωαρια δε μενουν ζωντανα πανω απο κανα δυο λεπτα οταν ερχονται σε επαφη με τον αερα,αδρανοποιουνται και πεθενουν..αλλα μπορει να εμειναν μεσα στην ουρηρθρα του και με τη τελευταια εισοδο να απελευθερωθηκαν μεσα στο κολπο απο μικροσυσπασεις}..τεσπα βρες αυτες τισ ημερες και βλεπουμε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100848 από constantinaa στις 18 Μαΐου 2012, 1:40πμ

constantinaa

μέλος από: 27/10/2011
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
Το λοιπον,τελευταια περιοδος ξεκινησε στισ 12 απριλιου και διερκησε 4 μερες, επομενος τελιωσα 16 του απριλιου.. η επαφη εγινε 11,12,13,14 του Μαη.. Δεν θυμαμαι ακριβως..
Εφαγα και το γεριμο το λεμονι και καθυστερησα την περιοδο μου για τα μπανια και τωρα αγχωνομαι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login