Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Σκέφτηκες τι θα γίνεις αν σ' αφήσουν οι γείτονες να μεγαλώσεις;
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Σεξ και περιοδος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #100646 από Νίκος-Ρόδος στις 16 Μαΐου 2012, 3:47μμ

Νίκος-Ρόδος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2011
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Γεια σας...
Λοιπον εκανα σεξ με την κοπελα μου το πρωι ενω σημερα ηταν η πρωτη μερα που της ηρθε περιοδος και τελειωσα μεσα της τρεις φορες...
Διαβασα ενα παλιοτερο θεμα που ελεγε οτι υπαρχει περιπτωη να εμεινε εγκυος...
Τωρα τι κανω ?? να παρω το χαπι ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100666 από gregory_kou στις 16 Μαΐου 2012, 6:18μμ

gregory_kou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2012
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
αγορι μου αν ειναι για να περνας εσυ καλα να κανεις σκατα τον οργανισμο της κοπελας αστο...σου πε κανεις οτι λογο της περιοδου μπορεις να τελειωνεις αβερτα μεσα της???ευχομαι σε λιγες μερες να μην κανεις ποστ με θεμα "καθυστερηση sos"
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100667 από kalakalatom@@to στις 16 Μαΐου 2012, 6:24μμ

kalakalatom@@to

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
φιλε το πιο πιθανον να ειναι εγκυος !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100669 από Νίκος-Ρόδος στις 16 Μαΐου 2012, 6:28μμ

Νίκος-Ρόδος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2011
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Δεν εγραψα το θεμα για να με κριτικαρετε το εγραψα για να με συμβουλεψει οποιος ξερει...
Τελοσπαντων μιλησα με φαρμακοποιο και μου ειπε τι να κανω
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #100683 από gregory_kou στις 16 Μαΐου 2012, 8:49μμ

gregory_kou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2012
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ετσι οπως τα εγραψες ηταν σαν να μην ενδιαφεροσουν για το αν θα τελειωσεις μεσα η οχι λογο της περιοδου..προφανως και το μονο που μπορουσες να κανεις ηταν παρεις το χαπακι στην κοπελα.λογικα αυτο σου ειπα και ο φαρμακοποιος.περα απο αυτο η μονη συμβουλη ειναι να μην τελειωνεις μεσα στη κοπελα..και εγω που κανω σεξ με την κοπελα μου που ειμαστε 4 χρονια μαζι τελειωνω εξω.δεν τιθετε θεμα ρισκου...νομιζω εστω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100722 από tsakantarhs στις 17 Μαΐου 2012, 2:57πμ

tsakantarhs

μέλος από: 17/5/2012
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
καλα μη νομιζετε ολοι σας οτι ειναι τοσο ευκολο να κανει παιδια η αλλη στο τσακ μπαμ..ολα εξαρτωνται απο την ωορηξια της..δηλαδη την ημερα που θα ριξει εκεινο το αναθεματισμενο ωαριο..αυτο συμβαινει συνηθως τη δεκατη τεταρτη μερα αν εχουμε σταθερο κυκλο των 28ημ. αν η κοπελα ειχε περιοδο πρωτη μερα κιολας δε ηταν απαραιτητο να παρει το χαπι της επομενης μερας,εκτος και αμα το παλικαρι λεγεται μαγκαιβερ.Βεβαια υπαρχουν σπανια κ περιπτωσεις που η κοπελα ηταν ηδη εγκυος και της ηρθε κ περιοδος,κατι το οποιο δε το σκεφτηκαμε στη περιπτωση σου.Στο διαταυτα τωρα εννοειται πως καλο θα ηταν να μην χυνεις ποτε μεσα της..ομως αμα θελετε να το κανετε ετσι ειναι απολυτως σεβαστο και για αυτο υπαρχουν και τα αντισυλληπτικα χαπια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login