Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ξεπεσμένος λέγεται ένας τενόρος που καταλήγει μπεκρής κι αντί να πάρει βάρος αδυνατίζει.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Τι σας ερεθίζει στις γυναίκες;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #101722 από Alekos18 στις 28 Μαΐου 2012, 10:53μμ

Alekos18

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2012
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
Κανείς δεν καταλαβαίνει ότι του αρέσουν οι γυναίκες αφού πρώτα κάνει σεξ βέβαια, αλλά πώς το καταλαβαίνει; Θέλω να πω, είναι κάτι που σας βγήκε αυθόρμητα όταν αρχίσατε να μπαίνετε στην εφηβεία, ή πιστεύετε πως είναι κάτι που "μάθατε" ας πούμε από τους γονείς, από μεγαλύτερα αδέρφια, μαζί με φίλους κτλ; Είχατε, για παράδειγμα σκέψεις, φαντασιώσεις, χωρίς να έχετε "δει" πρώτα τίποτα ή να έχετε κάποια εμπειρία με κοπέλες; Όταν βλέπετε μια κοπέλα με ωραίο κορμί ας πούμε, τι σκέφτεστε, τι αισθάνεστε; Τι σας ανάβει σε μια γυναίκα και τι σημαίνει ότι "σας ανάβει" ; Και γενικά όταν αισθάνεστε έλξη, είναι κάτι αποκλειστικά αυθόρμητο, ενστικτώδες;

Το ξέρω ότι όλες αυτές οι ερωτήσεις είναι πολύ αφηρημένες, αλλά πραγματικά είναι απορίες που τις έχω καιρό και προσπαθώ να καταλάβω τι γίνεται. Οπότε όποιος θέλει να γράψει οτιδήποτε σχετικό είναι ευπρόσδεκτος. Ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101727 από Φοβερός στις 28 Μαΐου 2012, 11:22μμ

Φοβερός

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/5/2012
μηνύματα: 150 αποδεκτές 0
Είναι η φύση έτσι που ο Άνδρας βλέπει μια ωραία γυναίκα και την θέλει. Φυσικά επηρεάζεσαι και από το περιβάλλον που ζεις. Φαντασιώσεις κάποιος χωρίς να έχει δει τίποτα ή έστω ακούσει δεν νομίζω να μπορεί να έχει... έστω να ακούσει κάποιος που ακούει από μικρός για σεξ και για παρόμοια φτιάχνει μια δικιά του εικόνα στο μυαλό του. Εγώ τώρα όταν βλέπω μια ωραία κοπέλα με ωραίο κορμί παράδειγμα επειδή μου αρέσουν πολύ τα οπίσθια φαντάζομαι κατευθείαν πως θα ήταν αν κάναμε πρωκτικό ή τέτοια πράγματα... πάει μόνο του το μυαλό .. δεν ξέρω να σου πω επιστημονικά πως λειτουργεί ο εγκέφαλος.. πάντως όλα στον εγκέφαλο είναι. Μπορείς να ψάξεις στο διαδίκτυο ή σε βιβλία πολύ καλύτερα και σωστότερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101732 από Sapios στις 28 Μαΐου 2012, 11:49μμ

Sapios

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/4/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
οι καμπυλες τους, βυζαρες ή κωλαρα, αλλα και το προσωπο τραβαει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101747 από Καταχωρήθηκα! στις 29 Μαΐου 2012, 1:33πμ

Καταχωρήθηκα!

μέλος από: 7/3/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Μάτια, χείλη και μαλλιά όταν κοιτάζω κάποια στο πρόσωπο.

Τώρα γενικά στα υπόλοιπα δίνω βάση στα πόδια, χέρια, κώλο και φυσικά στήθος.

Ο καθένας πιστεύω έχε διαφορετικά γούστα...

Εμένα με ανάβουν πολύ οι γκόμενες με γόβες και στενά τζιν ή κολαν, οι γκόμενες οι οποίες έχουν περιποιημένα νύχια και μαλλιά!


Δεν μου αρέσουν τα πουτανάκια και τα προκλητικά, προτιμώ πιο σεμνές κοπέλες με στυλ και λίγη σοβαρότητα!

Υ.Γ Γουστάρω ώς το τέρμα τα brasil εσώρουχα και μαγιό!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101872 από tsakantarhs στις 30 Μαΐου 2012, 3:19μμ

tsakantarhs

μέλος από: 17/5/2012
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
θα συμφωνησω ΑΠΟΛΥΤΑ με τον ΄΄φοβερος΄΄..

η επιστημονικη εξηγηση μπορει να σου δοθει με πολλους τροπους..οπως για παραδειγμα με τις φερορμονες που εκρινουν και οι ανδρες{ανδροστενες} και οι γυναικες{κοπουλινες} οι οποιες ειναι ελκυστικες για τα αντιθετα φυλα,ετσι εξηγηται για παραδειγμα ο τροπος που πλησιαζε ο πρωτογονος ανδρας τη γυναικα.Ηταν ενας τροπος της φυσης να τους φερει κοντα ,να τους δημιουργησει τις σεξουαλικες ορμες με συνεπεια την ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ.Ρωτησες τι σε αναβει σε μια κοπελα..μπορω να σου πω οτι σε αναβει και μονο που ειναι γυναικα..γιατι ειναι ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ απο τον ανδρα.Απο εκει και περα παιζει το γουστο{ολοι ειμαστε διαφορετικοι ως χαρακτηρες} και εκει, κανεις την επιλογη της γυναικας.

Φαντασιωσεις υπηρχαν παντα απλως τωρα με τη τεχνολογια και την εμποροποιηση του ερωτα,οι φαντασιωσεις παιρνουν διαστασεις.
Διαστασεις οι οποιες γινονται και απροβλεπτες.Εξαρτασαι αμεσα απο το οικογενιακο σου περιβαλλον ΩΣ ΕΝΑ ΒΑΘΜΟ,δηλαδη με τί σεξουαλικες πληροφοριες βομβαρδιζεσαι συνεχεια αλλα και γονιδιακα για την επιλογη της σεξουαλικης σου ταυτοτητας.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101889 από Alekos18 στις 30 Μαΐου 2012, 6:45μμ

Alekos18

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2012
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0
Όχι δεν με ενδιαφέρει τόσο η επιστημονική εξήγηση, όσο το πώς το βιώνει ο καθένας. Ας πούμε όταν γυρνάς και κοιτάς μια κοπέλα που σου έκανε εντύπωση είναι κάτι ενστικτώδες ή το κάνετε σαν να λέμε, επειδή "έτσι πρέπει" ; Ευχαριστώ πάντως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101926 από tsakantarhs στις 30 Μαΐου 2012, 11:45μμ

tsakantarhs

μέλος από: 17/5/2012
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Προσωπικα για μενα μπορω να πω ενστικτωδως..σημερα για παραδειγμα που χαζευα τις γυναικαρες εδω σε μια πλατεια{ιταλια μενω} ερωτευτηκα 18φορες χαχαχαχαχα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101950 από Lugano στις 31 Μαΐου 2012, 2:32μμ

Lugano

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/5/2012
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
εμενα αυτο που μ'ενδιαφερει στις γυναικες ειναι το προσωπο να ειναι ομορφο,ο κωλος τα ποδια,το στηθος ε δεν ξερω ρε φιλε δεν φαίνεται να μ'ανάβουν. Μ'ερεθίζουν λίγο τα κολλάν είναι η αλήθεια πάντως!
Πραγματικά μερικές φορές οι φίλοι μου λεν ποπο μια κουκλάρα και εννουν λόγω του κολου! αλλα εγω πιστευω οτι το σημαντικοτερο ειναι το ομορφο προσωπο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102365 από fasma στις 04 Ιουνίου 2012, 7:16μμ

fasma

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/6/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Αλεκος18 , μηπως λεω μηπως δεν εχεις προσανατολιστει ακομα σεξιαλικα?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #102370 από telemachus στις 04 Ιουνίου 2012, 8:18μμ

telemachus

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2011
μηνύματα: 179 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Lugano συμφωνώ. Το πρόσωπο τα λέει όλα. Όταν ήμουν μουρντάρης έφηβος μ' έφτιαχναν σχεδόν αποκλειστικά ο κώλος κ τα βυζιά. μεγαλώνοντας κ κάνοντας σχέσεις κατάλαβα ότι η ομορφιά κρύβεται πιο...ψηλά. εντάξει δε λέω, μ' αρέσει μια κοπέλα να μην έχει κυτταρίτιδα ας πούμε κ να φροντίζει τον εαυτό της, αλλά αν έχει κ λίγα πιασίματα δεν κολλάω εκεί... εγώ θέλω αγγελικά πρόσωπα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login