Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Βασικά όλα τα επαγγέλματα - η δουλειά αυτή καθεαυτή κουράζει και αρρωσταίνει. Να ληφθεί υπόψη στο νέο ασφαλιστικό νομοσχέδιο.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ξύρισμα στις μασχάλες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #101770 από giannis0000 στις 29 Μαΐου 2012, 3:38μμ

giannis0000

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά τώρα τελευταία σκέφτομαι να ξυριστώ    μόνο στις μασχάλες επειδή στο γυμναστήριο και τώρα που ξεκινάνε οι ζέστες ιδρώνω εύκολα και μυρίζουν,ποια είναι η γνώμη σας?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101773 από Sapios στις 29 Μαΐου 2012, 3:44μμ

Sapios

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/4/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
η γνωμη μου ειναι μη το κανεις γιατι ειναι gay και θα μυριζουν παλι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101776 από Dope Boy στις 29 Μαΐου 2012, 3:59μμ

Dope Boy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/5/2012
μηνύματα: 129 αποδεκτές 0
Διαφωνώ ... δεν είναι γκέι , δοκίμασε το μια φορά , και αν δεις διαφορά ξύριζε τες ...
το ίδιο μου έλεγαν όταν είπα ότι θα ξυρίσω τα πόδια , αλλά πίστεψέ με με βοήθησε αρκετά και πλέον τα ξυρίζω συνέχεια ...!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101777 από Dope Boy στις 29 Μαΐου 2012, 4:00μμ

Dope Boy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/5/2012
μηνύματα: 129 αποδεκτές 0
Επίσης για την μυρωδιά ψάξε για κανένα καλό αποσμητικό ...! αυτά από μένα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101780 από Sapios στις 29 Μαΐου 2012, 4:19μμ

Sapios

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/4/2012
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Dope Boy@29 Μαΐου 2012)
Διαφωνώ ... δεν είναι γκέι , δοκίμασε το μια φορά , και αν δεις διαφορά ξύριζε τες ...
το ίδιο μου έλεγαν όταν είπα ότι θα ξυρίσω τα πόδια , αλλά πίστεψέ με με βοήθησε αρκετά και πλέον τα ξυρίζω συνέχεια ...!

νταξει δεν ειναι ημουν υπερβολικος, αλλα ο αντρας πρεπει να εχει και λιγη τριχα πανω του. να ξυριζουμε τα αρχιδια μας καλυτερα για οταν μας περιποιουνται οι κοπελες να μη φτυνουν τριχες. τα ποδια και οι μασχαλες ομως μου φαινεται περιττο να το κανεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101789 από ChakanStamou στις 29 Μαΐου 2012, 6:43μμ

ChakanStamou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Καθόλου γκεικο δεν είναι και σε πληροφορώ είναι χίλιες φορές καλύτερο απ΄το να έχεις φούντα εκεί πέρα!

Και εγώ τις ξυρίζω τις μασχάλες και νιώθω πιο καθαρός, βέβαια βάζω και ρολ ον άλλα εντάξει όπως και να χει είναι χίλιες φορές καλύτερα να μην έχει κάποιος τρίχες στο συγκεκριμένο σημείο.

Γενικά την αποτρίχωση δεν τη θεωρώ καθόλου παράξενη!

@Sapios όπως ακριβώς και το name σου είσαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101888 από thanos4ever στις 30 Μαΐου 2012, 6:21μμ

thanos4ever

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2011
μηνύματα: 71 αποδεκτές 0
στις γυναικες αρεσουν λιγες τριχες σην μασχαλη...μπορεις απλος να τισ κοβεις με ψαλιδι λιγο...(αντρας χωρις τριχες στην μασχαλη δεν ειναι αντρας)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #101893 από ChakanStamou στις 30 Μαΐου 2012, 7:18μμ

ChakanStamou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

@thanos4ever "αντρας χωρις τριχες στην μασχαλη δεν ειναι αντρας"

Επειδή κ εσύ είσαι ένας από τους πολλούς προκατειλημμένους βλάκες δεν θα κάτσω να το συζητήσω το θέμα γιατί πολύ δεν θα βγάλουμε καμιά άκρη... Ναι, σε βρίζω γιατί ήταν καρφωτή προς το σχόλιο που έδωσα παραπάνω! Τέλος πάντων στα @@@ μου με το τι λέει ο κάθε άθλιος!

Φίλε Γιάννη, κάνε ότι νομίζεις δεν είναι ούτε γκέικο ούτε κάτη ΜΗ ανδρικό. Ο κάθε άνθρωπος έχει διαφορετικά γούστα.

Εμένα συγκεκριμένα δεν μου αρέσει το ξύρισμα στα πόδια, δεν το θεωρώ γυναικείο απλά δεν μου αρέσει εικονικα.




προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138524 από Fkagia στις 13 Ιανουαρίου 2017, 3:08μμ

Fkagia

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Dope Boy@29 Μαΐου 2012)
Διαφωνώ ... δεν είναι γκέι , δοκίμασε το μια φορά , και αν δεις διαφορά ξύριζε τες ...
το ίδιο μου έλεγαν όταν είπα ότι θα ξυρίσω τα πόδια , αλλά πίστεψέ με με βοήθησε αρκετά και πλέον τα ξυρίζω συνέχεια ...!

ε
Ξυριζεις και τα ποδια ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login