Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Οι παίζοντες το πουλάκιν τους, δεν πάνε στον Παράδεισον (αν δεν μου δείξουν ιδιαιτέρως πώς το κάνουν).
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Στοματικό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #101782 από Kelly joke στις 29 Μαΐου 2012, 5:13μμ

Kelly joke

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Παιδιά βοήθεια!! Σε λίγες μέρες θα συναντηθώ με το αγόρι μου. Θελω να του κάνω στοματικό. Μπορείτε να μου πείτε κάποιες οδηγίες περίπου τι να κάνω για να τον ξετρελάνω και να μην θέλει να σταματήσω;; ;) ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101798 από kalakalatom@@to στις 29 Μαΐου 2012, 7:17μμ

kalakalatom@@to

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
να τον γλείφεις στην βαλανο ! βασικα δες και καμια τσοντα αν δεν εχεις ξανακανει στοματικο , α και μην ανυσηχης οτι και να του κανεις θα του αρεσει
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #101799 από aswtos στις 29 Μαΐου 2012, 7:34μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

λοιπον θα αρχισεις με παθιασμενα φιλια στο στομα και μετα θα αρχισεις μα κατεβαινεις σιγα σιγα προς τα κατω. πρωτα στο λαιμο, μετα στο στηθος του, την κοιλια και μεχρι την ηβικη περιοχη αλλα χωρις να ασχοληθεις ακομη με το πεος του. χαιδευε του το εσωτερικο τον ποδιων, φιλα τον και εκει και μετα αρχισε να ασχολησε σιγα σιγα με το πεος του. ηδη θα εχει αναψει πολυ απο ολο αυτο το "βασανιστηριο" που θα εχει προηγηθει που δεν θα κρατιεται. φιλα το πεος του, γλυψ'το κατα μηπως του κορμου του και μετα βαλ'το στο στομα σου προσεχοντας μην βρισκει πολυ στα δοντια σου. μπορεις να τα καλυπτεις με τα χειλη σου. σε πρωτη φαση μπορεις να κρατας τη βαση του και οταν εξοικειωθεις προσπαθησε να το βαζεις πιο βαθια. οταν κουραζεσαι και θες να παρεις ανασα σταματα για λιγο και συνεχιζε να του την παιζεις. σιγουρα θα τον τρελανεις! δεν θα αντεχει! με τη γλωσσα σου να δινεις εμφαση στο κεφαλακι και ειδικα στη βαση του, εκει που ξεχωριζει απο το υπολοιπο.αν δεν ντρεπεσαι να τον κοιταζεις οταν τα κανεις ολα αυτα...και αυτος θα φτιαχνεται περισσοτερο και εσυ θα απολαμβανεις τα κατορθωματα σου. επισης μπορεις να ασχοληθεις και με χαδια και φιλια στους ορχεις. το τελειωμα για πρωτα φορα νομιζω πως μπορεις να το δοκιμασεις στο στηθος σου ή στην κοιλια σου. αργοτερα αν νιωθεις ανετα μπορεις να δοκιμασεις και στο στομα και ειτε να τα καταπιεις είτε να τα φτυσεις σε ενα χαρτι.
ολα αυτα ειναι η συνταγη για το τελειο στοματικο. δεν σημαινει πως αν δεν τα κανεις ολα με τη μια θα τον απογοητευσεις! και μονο η κινηση σου θα τον φτιαξει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101807 από Kelly joke στις 29 Μαΐου 2012, 8:19μμ

Kelly joke

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυυ!! Ασωτο μου ελεισες ολες τις αποριες..ευχαριστω :-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101891 από Blue Eyes στις 30 Μαΐου 2012, 6:59μμ

Blue Eyes

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/2/2012
μηνύματα: 85 αποδεκτές 0
Ποτε ειναι η μεγαλη μερα kelly? ;-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101910 από Kelly joke στις 30 Μαΐου 2012, 9:30μμ

Kelly joke

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Η περιεργεια σκοτωσε τη γαταα:-) χιχι
Πολυ συντομα. . .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101917 από Blue Eyes στις 30 Μαΐου 2012, 11:30μμ

Blue Eyes

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/2/2012
μηνύματα: 85 αποδεκτές 0
Αντε να παρεις το "βαπτισμα του πυρος"!χεχε!;-p
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101946 από Kelly joke στις 31 Μαΐου 2012, 12:19μμ

Kelly joke

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
χαχαχαχαχαχα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102256 από Guest83842 στις 03 Ιουνίου 2012, 1:16μμ

Guest83842

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/4/2012
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Έγραψε:(aswtos@29 Μαΐου 2012)
λοιπον θα αρχισεις με παθιασμενα φιλια στο στομα και μετα θα αρχισεις μα κατεβαινεις σιγα σιγα προς τα κατω. πρωτα στο λαιμο, μετα στο στηθος του, την κοιλια και μεχρι την ηβικη περιοχη αλλα χωρις να ασχοληθεις ακομη με το πεος του. χαιδευε του το εσωτερικο τον ποδιων, φιλα τον και εκει και μετα αρχισε να ασχολησε σιγα σιγα με το πεος του. ηδη θα εχει αναψει πολυ απο ολο αυτο το "βασανιστηριο" που θα εχει προηγηθει που δεν θα κρατιεται. φιλα το πεος του, γλυψ'το κατα μηπως του κορμου του και μετα βαλ'το στο στομα σου προσεχοντας μην βρισκει πολυ στα δοντια σου. μπορεις να τα καλυπτεις με τα χειλη σου. σε πρωτη φαση μπορεις να κρατας τη βαση του και οταν εξοικειωθεις προσπαθησε να το βαζεις πιο βαθια. οταν κουραζεσαι και θες να παρεις ανασα σταματα για λιγο και συνεχιζε να του την παιζεις. σιγουρα θα τον τρελανεις! δεν θα αντεχει! με τη γλωσσα σου να δινεις εμφαση στο κεφαλακι και ειδικα στη βαση του, εκει που ξεχωριζει απο το υπολοιπο.αν δεν ντρεπεσαι να τον κοιταζεις οταν τα κανεις ολα αυτα...και αυτος θα φτιαχνεται περισσοτερο και εσυ θα απολαμβανεις τα κατορθωματα σου. επισης μπορεις να ασχοληθεις και με χαδια και φιλια στους ορχεις. το τελειωμα για πρωτα φορα νομιζω πως μπορεις να το δοκιμασεις στο στηθος σου ή στην κοιλια σου. αργοτερα αν νιωθεις ανετα μπορεις να δοκιμασεις και στο στομα και ειτε να τα καταπιεις είτε να τα φτυσεις σε ενα χαρτι.
ολα αυτα ειναι η συνταγη για το τελειο στοματικο. δεν σημαινει πως αν δεν τα κανεις ολα με τη μια θα τον απογοητευσεις! και μονο η κινηση σου θα τον φτιαξει!

τωρα και εγω θελω να μου το κανει η δικια μου με αναψεις και με την ιδεα φιλε αχαχχα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login