Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είσαι ο μόνος καντέμης που βλέπει αυτό το μήνυμα. Οι άλλοι βλέπουν τα νούμερα του Lotto της επόμενης κλήρωσης.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

κατι καινουριο..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #102233 από force... στις 03 Ιουνίου 2012, 2:47πμ

force...

Εικονίδιο
μέλος από: 9/3/2011
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
γειααα.λοιπον, το προβλημα μου εμενα ειναι οτι "στερεψα" απο ιδεες.μαρεσει πολυ το rolle playing και νομιζω το εχω εξαντλησει. εχω ενα σωρο στολες, εσωρουχα και toys.. και σκεφτομαι να κανω κατι διαφορετικο κατι αλλο περα απο τα συνηθισμενα και οχι επικινδυνο κατι να τον αιφνιδιασω ευχαριστα.ειχα σκεφτει το τριο αλλα δεν ειμαι ακομα ετοιμη. εχετε τιποτα να μου προτεινετε? αντρες του φορουμ βοηθηστε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102235 από LittleMonster στις 03 Ιουνίου 2012, 2:51πμ

LittleMonster

Εικονίδιο
Moderator
μέλος από: 26/12/2011
μηνύματα: 179 αποδεκτές 0
Γιατί δεν το δοκιμάζεις να το κάνεις σε κανένα ασανσερ.. σε καμία απομονωμένη παραλία, ίσως? Έχω την εντύπωση ότι σε δημόσιο χώρο, είναι πολύ πιο διασκεδαστικό από ιδιωτικό...Γιατί έχεις το άγχος να μη σε δει κανεις, και όλα αυτά, πράγμα το οποίο το κορυφώνει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102237 από force... στις 03 Ιουνίου 2012, 2:58πμ

force...

Εικονίδιο
μέλος από: 9/3/2011
μηνύματα: 24 αποδεκτές 0
το εχω κανει και αυτο και ειναι οντως τελειο..αποφευγω βεβαια δημοσιες τουαλετες και ανθυγιεινα μερη για ευνοητους λογους. δεν ειναι το μερος που με απασχολει να σου πω την αληθεια οσο το κατι διαφορετικο οσο μικρο και αν ειναι που θα τον αναψει.. πχ να μην φορεσω εσωρουχο εξω και να του το ψιθυρισω στο αυτι καποια στιγμη ή καποιο ερωτικο παιχνιδι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102254 από aswtos στις 03 Ιουνίου 2012, 1:09μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
το πρωκτικο αν δεν το εχεις δοκιμασει ειναι μια επιλογη. επισης μπορεις να το συνδυασεις με παραλληλη διεισδυση δλδ να το κανετε πρωκτικα και στον κολπο σου να εχεις καποιο απο τα παιχνιδια σου. μπορεις ακομη ειτε να τον δεσεις και να τον "κατασπαράξεις" ή να κανετε το αντιθετο, να δεθεις εσυ και να σε κανει αυτος οτι θελει χωρις να μπορεις να αντιδρασεις. αυτο μπορεις να το συνδυασεις και με κανοντας του στριπτιζ...σιγουρα θα τον αναψει πολυ να δει να γδυνεσαι μπροστα του ή και να αυτοικανοποιησε και αυτος να μην μπορει να σε αγγιξει καν! μπορεις να του κανεις ενα καλο στοματικο πολυ υγρο και με περιποιηση ολης της γυρο περιοχης και μετα να τον αφησεις να τελειωσει στο στομα σου ή στο προσωπο του. τελος υπαρχει και κατι που ειναι λιγο ταμπου αλλα σιγουρα θα τον κανει να νιωσει εναν πολυ εντονο οργασμο. ενω του την παιζεις ή το κανετε να του βαλεις δεκτυλακι στον πρωκτο. με αυτο τον τροπο θα ερεθισεις τον προστατη του δηλαδη το αντρικο σημειο G. Σου βαζω ενα αποσπασμα με λεπτομερειες παρακατω:
"Το Σημείο G στον άνδρα
Το σημείο G είναι ο αδένας του προστάτη ο οποίος, όπως το αντίστοιχο σημείο στη γυναίκα, βρίσκεται γύρω από την ουρήθρα στον αυχένα της ουροδόχου κύστης. Ο αδένας αυτός παράγει ένα υγρό που κατά τη συνουσία βοηθά την κίνηση των σπερματοζωαρίων προς τον κόλπο. Πολλοί άνδρες υποστηρίζουν ότι η διέγερσή του, πριν από ή κατά τη διάρκεια της σεξουαλικής πράξης, οδηγεί σε έναν έντονο οργασμό και σε μια εκσπερμάτωση μάλλον ήρεμη παρά ορμητική. Είναι πολύ δύσκολο να ανακαλύψει κάποιος το σημείο G του, δηλαδή τον αδένα του προστάτη που βρίσκεται μέσα στο σώμα. Ο μόνος τρόπος να τον αγγίξετε, είναι από τον πρωκτό. Η καλύτερη θέση για να τα καταφέρετε είναι να ξαπλώσετε ανάσκελα, με τα γόνατα λυγισμένα και τα πέλματα να ακουμπούν με όλη τους την επιφάνεια στο δάπεδο ή με τα γόνατα λυγισμένα έως το στήθος. Περάστε τον αντίχειρα στον πρωκτό και πιέστε το πρόσθιο τοίχωμα. Θα αισθανθείτε τότε μια στερεή μάζα, μεγάλη όσο ένα καρύδι, τον προστάτη.

Η διέγερσή του σημείου G στον άνδρα
Ο πρωκτός είναι ευαίσθητος και καθόλου συνηθισμένος να δέχεται ξένα σώματα, τα οποία είναι μάλιστα στεγνά. Σιγουρευτείτε ότι τα νύχια σας είναι κομμένα κοντά και τα δάχτυλά σας αλειμμένα με βαζελίνη ή κάποια παρόμοια λιπαντική ουσία, προκειμένου να αποφύγετε πιθανό τραυματισμό του. Αν προτιμάτε να σας διεγείρει η παρτενέρ σας, ξαπλώστε μπρούμυτα και αφήστε τη να περάσει το δάχτυλό της στον πρωκτό σας. Δώστε λίγο χρόνο στον εαυτό σας, ώσπου να συνηθίσει το δάχτυλο εκεί μέσα, και ύστερα ζητήστε της να ψηλαφίσει το πρόσθιο τοίχωμα, ώσπου να αγγίξει τον προστάτη. Μπορεί τότε να αρχίσει τις μαλάξεις και στη συνέχεια να τον χαϊδεύει πάνω κάτω.

Όλη αυτή η διαδικασία μπορεί να σας κουράσει και τους δύο, αλλά θα διευκολυνθείτε αν τραβήξετε τα γόνατά σας πίσω, προς το στήθος σας. Ακόμα και αν η σύντροφός σας δεν αγγίξει καν το πέος σας, το πιθανότερο είναι ότι και στύση θα έχετε και οργασμό."

ελπιζω να σου εδωσα καμια ιδεα.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #102263 από gossipgirl στις 03 Ιουνίου 2012, 2:53μμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπον αγαπητη μου φιλη νομιζω εχω αυτο που ζητας.Αναζητωντας κ γω κατι το διαφορετικο για να τον αναψω,ενα βραδυ που ειχαμε βγει σε κλαμπ ,πηγα στις τουαλετες,εβγαλα το εσωρουχο μου κ οταν ξανα πηγα κοντα του του το εδωσα ενω του ψιθυρησα οτι τον περιμενουν εκπληξεις σπιτι.Τρελαθηκε κ με πηρε κ φυγαμε ;) Και μαντεψε..Καταληξαμε στην ταρατσα της πολυκατοικιας μου ;) Στο προτεινω ανεπιφυλακτα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102315 από Blue Eyes στις 04 Ιουνίου 2012, 3:59μμ

Blue Eyes

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/2/2012
μηνύματα: 85 αποδεκτές 0
Οταν λες ειχες σκεφτει τριο,εννοεις εσυ 2 αντρες η' αναποδα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103027 από stallitsa στις 12 Ιουνίου 2012, 11:54μμ

stallitsa

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
εγω πανντως, αναποδα θα το προτιμουσα η αληθεια ειναι! μου αρεσει περισσοτερο σαν ιδεα. εσεις τι λετε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login