Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ασχετοσύνη είναι όταν δεν ξέρεις τίποτα και κάποιος σε παίρνει χαμπάρι.
Σάββατο, 4 Μαΐου

τεστ εγκυμοσυνης

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #102595 από gravedigger στις 07 Ιουνίου 2012, 1:20μμ

gravedigger

banned
μέλος από: 15/2/2012
μηνύματα: 190 αποδεκτές 0
χθες εγινε μια ψιλοφαση.η πρωτη μου φορα ηταν..οχι τιποτα σημαντικο...εγω ειμαι 18 κι αυτος 23.
μου εβαλε δαχτυλο εγω του την επαιξα και εχυσε(μεσα στο προφυλακτικο) αλλα μου τον εβαλε και λιγο μεσα μου ισα ισα μπηκε.
φοβαμαι μην εγινε καμια μαλακια.εβγαλα αιμα.μετα εκανα ντουζ και ειχα και βλεννα και πιθανως αυτο που ειδα να ηταν μεμβρανη.το βραδυ εκανα ντουζ.μετα το 2ο ντουζ το επομενο πρωι ειχα παλι αιμα.αλλα πολυ λιγο.
μου ειπε να μην ανησυχω γιατι μαλλον ειναι απτο δαχτυλο.αλλα φοβαμαι γιατι ειχε και αυτος υγρα στα χερια του και εγω τα δικα του...αλλα δεν ξερω..αυτος ειπε οτι αυτα που ειχε στα χερια του ηταν προσπερματικα.και εγω βασικα δεν εβαλα δαχτυλο σε μενα.και μου ειπε κι αυτος οτι δεν εβαλα δαχτυλο σε μενα γιατι θα το θυμοταν,επειδη λεει οτι του αρεσει να με βλεπει να βαζω δαχτυλο.λεει οτι θυμαται τα παντα απο την αρχη.
περιοδο ειχα πριν λιγες μερες.αρα δεν ειναι περιοδος.ρε φοβαμαιιιιιιι.
να παρω τεστ εγκυμοσυνης;
δε θελω να παω φαρμακειο.σε σουπερ μαρκετ εχει;
και επισης...ποτε πρεπει να το κανω για να μου δειξει σιγουρα αποτελεσματα;;
με τους γονεις δεν το συζηταω..φοβαμαι και ντρεπομαι.
παρακαλω πειτε μου κατι εσεις οι εμπειροι!!!! ΜΟΝΟ οι εμπειροι καλυτερα,για να μην ανησυχησω!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102598 από Papagalosss στις 07 Ιουνίου 2012, 2:56μμ

Papagalosss

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
Επειδη την εχω πατησει σαν και εσενα.τεστ θα βρεισ μονο σε φαρμακειο αμα ντρεπεσσαι να πας στειλε το αγορι σου.απο οτι θθμαμαι η τιμη ειναι γυρω στα 14 ευρω.οταν το ανοιξεισ εχει οδηγιες. σου δεινουν αποτελεσμα απο τιν πρωτη μερα καθηστερισεις σου.δηλαδη αν εχει αργησει μια μερα να σου ερθει περιοδος τοτε μπορεις να το κανεισ.Αν και αυτη η βλεννα που ειπες οτι εβγαλες μαλλον ειναι ωαρια και οχι σπερματοζωαρια.και το αιμα μπορει να ειναι επιδη σου εσπασε τον ημενα η απλα σε τραυματισε λιγο.Μαλλον δν εισαι αλλα αν δεις πως εχεις καθηστερισει πηγαινε παρε ενα τεστ και καλυτερα να παρεισ και αλλο ενα για μεγαλυτερη συγουρια.ελπιζω να σε καλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102599 από ChakanStamou στις 07 Ιουνίου 2012, 3:04μμ

ChakanStamou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Κοπελιά δεν είσαι έγκυος σε καμία περίπτωση.

Το αίμα είναι από τον παρθενικό υμένα και είναι λογικό να έχεις μια μικρή αιμοραγιά.

Το τεστ βγάζει αποτελέσματα μετά απο ένα χρονικό διάστημα,από ενημέρωση σου το λέω. Δεν είσαι έγκυος απλά το αναφέρω.

Όχι δεν το πουλάνε σε σούπερμαρκετ.

Τα προσπερματικά υγρά έχουν τη δυνατότητα να αφήσουν έγκυο κάποια άλλα σε πολύ πολύ πολύ σπάνια περίπτωση, δε μένεις έγκυος έτσι απλά και σκέψου πως πολλά ζευγάρια προσπαθούν πολύ για να πιάσουν παιδι.

Δεν γίνεται να μείνεις έγκυος από δάχτυλο ή λίγο σπέρμα έξω από περιοχή σου, αυτό θα πρέπει να γίνει ΜΕΣΑ ΣΟΥ. Τότε ναι να έχεις αμφιβολίες άλλα εφόσον είχατε προφυλακτικό μη φοβάσαι. Εξάλλου είπες ότι δεν το κάνατε ακριβώς άρα 10000% δεν είσαι έγκυος.

Αν υπάρξει μια μικρή καθυτέρηση στον κύκλο σου θα είναι επειδή επηρεάστηκε από την σεξουαλική επαφή (αυτά που κάνατε και έσπασε ο παρθενικός υμένας). Οπότε να μην αγχωθείς δεν είναι εγκυμοσύνη.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102609 από gravedigger στις 07 Ιουνίου 2012, 4:33μμ

gravedigger

banned
μέλος από: 15/2/2012
μηνύματα: 190 αποδεκτές 0
παιδια ευχαριστω πολυ που με καθησυχαζετε..
πειτε κι αλλοι αν μπορειτε μπας και ηρεμισω λιγο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102651 από dark4 στις 07 Ιουνίου 2012, 10:16μμ

dark4

μέλος από: 29/8/2010
μηνύματα: 225 αποδεκτές 0
Μην ανησυχείς καθόλου, δεν υπάρχει περίπτωση να έγινε καμία στραβή όπως περιγράφεις την κατάσταση. Έτσι κι αλλιώς αυτά δεν είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης αλλά ρίξης ή τραυματισμού του παρθενικού υμένα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102655 από gravedigger στις 07 Ιουνίου 2012, 10:36μμ

gravedigger

banned
μέλος από: 15/2/2012
μηνύματα: 190 αποδεκτές 0
παιδια....παλι ειδα λιγο κατι σαν μεμβρανη κοκκινη οταν πηγα για κατουρημα....τι γινεται ρε σεις;;;;;
εχω νευριασει...δεν εφυγε ολο μαζι και φευγει με κομματια;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102673 από gravedigger στις 08 Ιουνίου 2012, 12:08πμ

gravedigger

banned
μέλος από: 15/2/2012
μηνύματα: 190 αποδεκτές 0
ρε παιδια....μιληστε μου λιγο...
πεθαινω απτο αγχος!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102677 από ChakanStamou στις 08 Ιουνίου 2012, 1:08πμ

ChakanStamou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Τι άλλο να σου πούμε δηλαδή? Νομίζω μια χαρά απαντήσεις σου δώσαμε όλοι, τώρα αν έχεις άγχος πήγαινε σε γυναικολόγο και λύσε εκεί τις απορίες στις οποίες δεν μπορούμε να βοηθήσουμε.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102756 από gravedigger στις 08 Ιουνίου 2012, 6:43μμ

gravedigger

banned
μέλος από: 15/2/2012
μηνύματα: 190 αποδεκτές 0
παλι εχω αιμα αλλα λιγο...
ποτε θα φυγει;;;;;;;;;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102760 από Kelly joke στις 08 Ιουνίου 2012, 8:01μμ

Kelly joke

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Εχει σπασει ο παρθενικος σου υμενας και γι'αυτο εχεις αιμα!! Καποια κοπελα μπορει να μην βγαλει καθολου αλλη να βγαλει λιγο και αλλη να βγαλει λιγο για κανα δυο-τρεις μερες. Εσυ ανηκεις στην τριτη περιπτωση. Don't worry!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login