Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Michael Jackson σύμβολο του σεξ
Δευτέρα, 20 Μαΐου

εχω φιμωση?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #102679 από Suicide στις 08 Ιουνίου 2012, 1:20πμ

Suicide

Εικονίδιο
μέλος από: 6/12/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
καλησπερα,
θα ηθελα να ρωτησω εαν εχω φιμωση η εστω εναν βαθμο φιμωσης.εχω ολοκληρωσει και δεν μου ητανε προβλημα το παρακατω αλλα θελω και μια δευτερη γνωμη.
το πεος ειναι 14,5 εκατοστα και κατεβαινει εως και κατι απο την βαλανο και λιγακι ακομα.εχω δει ομως σε διαφορα βιντεο πορνο οτι εκεινη το εχουν τερμα κατεβασμενω κατω σαν να μην υπαρχει καν :/
εχω λοιπον καποιον βαθμο φιμωσησ?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #102681 από aswtos στις 08 Ιουνίου 2012, 1:32πμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

οχι δεν πρεπει να εχεις φιμωση. οπως τα λες ολα φαινονται απολυτα φυσιολογικα. στις τσοντες που βλεπεις το πιθανοτερο ειναι αυτοι να εχουν κανει περιτομη γι αυτο και το βλεπεις ετσι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102948 από Suicide στις 11 Ιουνίου 2012, 5:47μμ

Suicide

Εικονίδιο
μέλος από: 6/12/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
απλα ρωταω, γιατι οταν αρχισω να παιζω το πεος μου περιπου στην εκτη δημοτικου, το κατεβαζα με πολυ λιγη δυσκολια, αλλα μετα απο το πολυ τακα τακα κατι σαν να ανοιξε ας πουμε.κατεβαινει μεχρι κατω απο τη βαλανο σε πληρη στυση...λετε να εχω φιμωση? :/
α και οταν μου συκωνετε εαν δεν τραβηξω πισω με το χερι το πετσακι δνε εμφανιζετε η βαλανος, η οταν δεν εχω στυση το ιδιο πραγμα, ειναι φυσιολογικο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102964 από nickn στις 12 Ιουνίου 2012, 9:56πμ

nickn

μέλος από: 12/6/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Να ροτήσω κάτι κι εγώ, χωρίς να χαλάω την ερώτηση του φίλου;

Εγώ, όταν ''την παίζω'' δεν ''τραβάω'' το πετσάκι πίσω (αλλά, παρολ' αυτά ρίχνω σπέρμα) αλλά απλά την κουνάω πάνω - κάτω. Υπάρχει πρόβλημα; δλδ υπάρχει περίπτωση να έχω φιμόσι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login