Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτό και μαθηματικά δεν πάνε μαζί. Ποτέ δεν παραγωγίζουμε όταν πίνουμε.
Σάββατο, 4 Μαΐου

πρωτη μου φορα!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #103192 από Kelly joke στις 16 Ιουνίου 2012, 7:46πμ

Kelly joke

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Παιδια καλη σας ημερα! Η πρωτη μου φορα, εχει αρχισει και πλησιαζει πολυ και οι αποριες μου πολλαπλασιαζονται :/
Ελπιζω να μπορειται να μου τις λυσετε! Λοιπον, 1.οταν το αγορι μου προσπαθησει να μπει τι θα νιωθω περιπου; (ξερω ειναι δυσκολο να το περιγραψετε,αλλα..) 2. Αφου εχει μπει,και εχει σπασει τν υμενα θα εχω πολυ αιμα η σταγονες; Θα κρατησει για μερες;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #103196 από aswtos στις 16 Ιουνίου 2012, 11:04πμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

το πως θα νιωσεις μπορεις να το καταλαβεις σε καποιο βαθμο δοκιμαζοντας να βαλεις δακτυλακι. σιγουρα δεν εχει το ιδιο μεγεθος αλλα ειναι και μια αισθηση που δυσκολα περιγραφεται ειτε απο αγορι ειτε απο κοριτσι. δοκιμασε και θα δεις. ειναι πολυ πιθανο να νιωσεις λιγο πονο εκεινη τη στιγμη αλλα στις περισσοτερες περιπτωσεις δεν ειναι τοσο τρομερος και σχετικα στιγμιαιος.
οι περισσοτερες κοπελες οταν σπαει ο υμενας τους δεν εχουν πολυ αιμα. μονο λιγες σταγονες εκεινη τη στιγμη που σταματουν να τρεχουν σε λιγη ωρα.
αν εισαι ετοιμη δεν χρειαζεται να σε τρομαζουν ολα αυτα. απολαυσε τη στιγμη και ολα θα ειναι μια γλυκια αναμνηση!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103223 από eveli στις 16 Ιουνίου 2012, 6:45μμ

eveli

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
να ρωτησω μια απορια π εχω κ εγω πανω σε αυτο το θεμα??την πρωτη φορα κ οχι μονο γενικα το κοριτσι τι πρεπει να κανει??ας πουμε λετε οτι δν σας αρεσει απλα ετσι να καθεται να το απολαμβανει κ να τα κανετε ολα εσεις???τοτε εσεις τι θελετε απ την αλλη να κανει??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103232 από Kelly joke στις 16 Ιουνίου 2012, 8:40μμ

Kelly joke

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2012
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
Θελουν να συμμετεχουμε και εμεις!! Να μην στεκομαστε κουτσουρα. Να τους χαιδευουμε παντου να τους φιλαμε παντου να τους κανουμε ενα καλο στοματικο...για περισσοτερες πληροφοριες μπες στο σβήστηκε το spam link :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103236 από eveli στις 16 Ιουνίου 2012, 10:57μμ

eveli

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
σε ευχαριστω πολυ κ συγγνωμη π εγραψα ερωτηση στο θεμα σ...!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login