Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Βαγγελίτσα μην απλώσεις πάλι μπουγάδα στη νταλίκα, φεύγω χαράματα για Σουηδία. Νίκος.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

ειμαι λεσβια?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #103378 από TinaZ στις 18 Ιουνίου 2012, 6:09μμ

TinaZ

Εικονίδιο
μέλος από: 18/6/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
εχω μια μεγαλη απορια....μ αρεσουν τα αγορια φυσικα αλλα θελω να κανω πολυ λεσβιακο σημαινει κτι αυτο???
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #103383 από Pshlos193 στις 18 Ιουνίου 2012, 6:31μμ

Pshlos193

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ο κοινως ορισμος της λεσβιας ειναι καποια που απεχθανεται τα αγορια.. αμα σαρεσουνε και αγορια και κοριτσια το λεμε ΒΙ η κατα εμενα.. νορμαλ :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103386 από Aitherovamwn στις 18 Ιουνίου 2012, 7:35μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
εγω πιστευω οτι καποιος στην εφηβια δεν ξερει αν ειναι straight η bi
απλα ειναι το οτι μπενεις/εισαι στην εφηβια και οι ορμονες βαρανε κοκκινο και θελεις διαφορα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103394 από TinaZ στις 18 Ιουνίου 2012, 8:27μμ

TinaZ

Εικονίδιο
μέλος από: 18/6/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ειμαι στην εφηβεια εδω κ πολυ καιρο....πραγματι θελω να δοκιμασω κατι διαφορετικο...κ συγκεκριμενα εχω φαντασιωσεις με μια κοπελα αλλα φοβαμαι να την πλησιασω γτ μετα ισως δεν θελει....κ απομακρυνθει...:/ βαιβαια μ ειχε πει οτι εχει φασωθει με μια κοπελα αλλα παρολα αυτα δεν ξερω τ να κανω:/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103411 από Vasilis13 στις 18 Ιουνίου 2012, 10:50μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Έγραψε:(TinaZ@18 Ιουνίου 2012)
ειμαι στην εφηβεια εδω κ πολυ καιρο....πραγματι θελω να δοκιμασω κατι διαφορετικο...κ συγκεκριμενα εχω φαντασιωσεις με μια κοπελα αλλα φοβαμαι να την πλησιασω γτ μετα ισως δεν θελει....κ απομακρυνθει...:/ βαιβαια μ ειχε πει οτι εχει φασωθει με μια κοπελα αλλα παρολα αυτα δεν ξερω τ να κανω:/


ορμα...εγω εχω δυο φιλες που τους αρεσουν τα κοριτσια αλλα καμια φορα για πλακα φιλιουνται στο στομα...καλα...οταν ειμαι μπροστα αναβω πολυ αλλα τεσπ@ :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103435 από ChakanStamou στις 19 Ιουνίου 2012, 12:45μμ

ChakanStamou

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Από τη στιγμή που σου αρέσουν και τα αγόρια δεν είσαι λεσβία άλλα μπάι άρα σημαίνει ότι θες να ξεδίνεις και με άτομα του ίδιου φύλου.

Κάνε αυτό που πραγματικά θες άλλα αν υπάρχει η παραμικρή αμφιβολία μη το κάνεις διότι μπορεί να έχεις ενοχές και να σου είναι πρόβλημα στο μέλλον.

Όσον αφορά το λεσβιακό,είμαι στραίτ και προσωπικά δε μου κάνει καμία αίσθηση,τσόντα για μένα είναι μόνο με ΑΝΤΡΑ και ΓΥΝΑΙΚΑ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login