Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ειρωνεία είναι να είσαι ναυαγός σ' έναν απέραντο ωκεανό και να πεθαίνεις από δίψα.
Σάββατο, 18 Μαΐου

γυναικειος οργασμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #104274 από AnimePunkGirl στις 04 Ιουλίου 2012, 11:10πμ

AnimePunkGirl

μέλος από: 24/6/2011
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Παιδιά έχω κάποιες απορίες σχετικά με το θέμα.. Αρχικά, ο οργασμός είναι το ίδιο με το να "τελειώνει" μια κοπέλα?
Η δεύτερη απορία μου είναι προς τα αγόρια.. Σας αρέσει η κοπέλα σας να τελειώνει περισσότερες από μια φορές κατά την διάρκεια του σεξ? Όταν τελειώνει θέλετε να σας το λέει?
Και τέλος για τα κορίτσια.. Εσείς το καταλαβαίνετε όταν τελειώνετε? Και αν ναι, πόσες φορές τελειώνετε συνήθως?

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104278 από XxXGreGXxX στις 04 Ιουλίου 2012, 12:14μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Θα απαντησω στο δευτερο ερωτημα σαν αγορι :P Καταρχας νμζω πως εαν τελειωσει την πρωτη φορα μετα το ''κουτακι'' της θα ειναι ερεθισμενο και θα πρεπει να ηρεμησει. Εμενα προσωπικα μου αρεσει να μου το λεει η ακομα να μου το δειχνει γιατ με αυτον τον τροπο μπορεις να συγχρονηστεις με τον αλλο και ετσι γινετε πιο ωραιο. Φαντασου να τελειωσεις εσυ και ο φιλος σου ακομα να παλευει,,
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104320 από AnimePunkGirl στις 05 Ιουλίου 2012, 12:49πμ

AnimePunkGirl

μέλος από: 24/6/2011
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Ευχαριστω :) Περιμένω απαντήσεις και στα υπόλοιπα παρακαλώ.. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104321 από aswtos στις 05 Ιουλίου 2012, 1:39πμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
1. οταν λεμε πως τελειωνει μια κοπελα εννοουμε πως ερχεται σε οργασμο δλδ ο ερεθισμός της κορυφώνεται, ο κολπος της κανει συσπασεις, γινεται πιο υγρος και το σωμα ολοκληρο μετα απο ενα εντονο συναισθημα λιγων δευτερολεπτων που συνοδευεται και απο ακουσιες κινησεις χαλαρωνει.
2. οι γυναικες σε αντιθεση με τους αντρες μπορουν να εχουν επαναλαμβανομενους οργασμους τον ενα μετα τον αλλο χωρις διακοπη. στους περισσοτερους ανδρες αρεσει πολυ κατι τετοιο αφου στοχος του καθενος ειναι να προσφερει οσο περισσοτερη ικανοποιηση στην συντροφο του και αυτος ειναι ο καλυτερος τροπος για να το πετυχει! το να το λεει επισης ειναι θετικο αν και το ιδανικο ειναι να μην χρειαζεται καν να το πει αλλα να ειναι τοσο εντονος ο οργασμος που να μην κρυβεται με τιποτα πως εχει τελειωσει.
στο τριτο αν και δεν ειμαι κοριτσι θα προσπαθησω να σου απαντησω. δεν υπαρχει περιπτωση να τελειωσει μια κοπελα και να μην το καταλαβει. τοτε πολυ απλα μπορει να εχει ερεθιστει πολυ, να εχει απολαυσει το σεξ αλλα δεν θα εχει κορυφωσει, να εχει ερθει σε οργασμο. ο οργασμος ειανι τοσο εντονη αισθηση που διαπερνα ολο το σωμα και σε κανει να χανεσαι, να ξεφευγεις για καποια στιγμη ενω συνοδευεται απο μια χαλαρωση. δεν συγκρινεται με τιποτα αλλο. για το ποσες φορες τελειωνει μια κοπελα σιγουρα παιζει ρολο και ο παρτενερ. παντως πανω απο 2 με 3 νομιζω πως ειναι δυσκολα ανεχτοι και απο το σωμα της γυναικας. ο ερεθισμος γινεται τοσο εντονος που φτανει τα ορια του ενοχλητικου.
ελπιζω να σε καλυψα αρκετα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login