Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πείρα είναι μια χτένα που την αποχτάς όταν είσαι πια φαλακρός!
Κυριακή, 19 Μαΐου

Εκσπερματωση

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #116872 από o 3an8os στις 31 Ιανουαρίου 2013, 3:25μμ

o 3an8os

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
Στα 15 σου 16 το μαξιμουμ θα εισαι κομπλε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116980 από Torondo στις 03 Φεβρουαρίου 2013, 3:11πμ

Torondo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Εχεις ακομα 5 χρονια για να χυσεις κιτα3ε και τι 8ετικη πλευρα τουλαχιστον δν θα σκουπιζεσε μετα απο καθε μαλακια και αυτα περι γονιμοποιησεις παπαριες ειναι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116982 από maitregr στις 03 Φεβρουαρίου 2013, 4:30πμ

maitregr

Εικονίδιο
μέλος από: 3/2/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΩΝΕΙΣ ΚΑΝΩΝΙΚΑ
ΔΩΚΙΜΑΣΕ ΜΕ ΛΕΣΒΙΑΚΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΤΑΒΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΑ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΠΑΙΖΕ ΤΟΝ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΘΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΟΥΡΙΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΧΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΧΟΘΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΕΣ ΦΟΡΕΣ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116986 από o 3an8os στις 03 Φεβρουαρίου 2013, 10:01πμ

o 3an8os

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
Έγραψε:(maitregr@03 Φεβρουαρίου 2013)
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΩΝΕΙΣ ΚΑΝΩΝΙΚΑ
ΔΩΚΙΜΑΣΕ ΜΕ ΛΕΣΒΙΑΚΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΤΑΒΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΑ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΠΑΙΖΕ ΤΟΝ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΘΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΟΥΡΙΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΧΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΧΟΘΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΕΣ ΦΟΡΕΣ.



αφου δεν ξερεις μην μιλας,μην του δημιουργεις θεματα και προβληματισμους.
Ειναι απολυτα φυσιολογικο,και εγω ετσι ημουν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116992 από billys96 στις 03 Φεβρουαρίου 2013, 2:55μμ

billys96

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/1/2013
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Φιλαράκι εγώ πρώτη φορά ΄εχυσα στη 2α γυμνασίου. Πιο πριν και εγώ έπαιζα και δεν έχυνα και είχα ανησυχήσει. Άμα χύσεις μία φορά καταρχήν μετά δεν θα ξαναεμφανιστεί το πρόβλημα. Και είναι πολύ πιο απολαυστικό να χύσεις από το να μη χύσεις, για τον απλούστατο λόγο ότι άμα δεν χύσεις δεν σου έρχετε οργασμός.
1ον) Ένα βράδυ θα κατεβάσεις από ένα σιτε μια τσόντα μεγάλης διάρκειας που να σου αρέσει η γκόμενα και το γ@μισι να είναι άγριο
2ον) Κλειδώνεις την πόρτα, για να είσαι σίγουρος ότι δεν θα διακόψει κανείς.
3ον) Φτύσε πάνω στο κεφαλάκι του πέους σου 2-3 φορές και μετά κούνα το χαίρι σου πάνω κάτω σαν να τον παίζεις για να απλωθεί το σάλιο
4ον) Βάλε ακουστικά για να μην σε ακούσουν οι γονείς σου (μη διανοηθείς να κλίσεις τον ήχο γιατί αν ακούς τα αχ και βαχ θα είναι πιο ερεθιστικό
5ον) ξάπλωσε στο κρεβάτι σου και ξεκκίνα να τον παίζεις στην αρχή σιγά σιγά και όσο προχωράει το βίντεο επιτάχυνε (σου προτείνω να το κάνεις βράδυ, να είναι σκοτεινά τριγύρω θα το απολαύσεις καλύτερα)
6ον) Επειδή το πιθανότερον είναι να χύσεις, πάρε ένα ρολό χαρτί υγείας για να κόψεις όσο χρειαστεί, διότι την πρώτη φορά θα χύσεις πάρα πολυ (τη δεύτερη φορά θα χύσεις λιγότερο την τρίτη ακόμα λιγότερο μέχρι να σταθεροποιηθεί). Εγώ τη μέρα που έχυσα πρώτη φορά εννοείται ότι ήταν βράδυ και μετά τον έπαιξα 4-5 φορές και έχυνα πολύ, το απόλαυσα αρκετά. Την επόμενη άρχισα να τον παίζω 2 φορές την μέρα και έχυνα κανονικότατα.

Ελπίζω να μην σε κούρασα, και συγνώμη για το μεγάλο κείμενο. Καλή τύχη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #117201 από ΦΑΡΑΣΙ14 στις 07 Φεβρουαρίου 2013, 3:10μμ

ΦΑΡΑΣΙ14

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2013
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
Φίλε κι εγώ 13-14 είμαι...... Δεν έχω χύσει ποτέ αλλά καμιά φορά βλέπω στο κεφαλάκι λίγο υγρό (Δεν ξέρω ακριβώς τι είναι).....Αλλά νομίζω πως μέχρι τα 15 ....Θα κάνεις άσπρο το δωμάτιό σου.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118032 από asdf99 στις 26 Φεβρουαρίου 2013, 8:06μμ

asdf99

μέλος από: 26/2/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
παιδια ειμαι 14 χρονων στα 15!!!εχω βγαλει κατι μικρα σπιρακια στο πετσακι του πεους!!!επισης μυριζει λιγο το πεος και εχω φαγουρα πανω απτο πεος!!!οταν τ πλενω δν εχω φαγουρα ουτε μυριζει αλλα μια μερα μετα αρχιζει ξανα ν μυριζει κ ν μ ξυνεται!!!χυνω κανονικα!!!ρρ παιδια βρειτε μια λυση γιατι ψηλοφοβαμε να παω σε γιατρο!!!βοηθηστε με παρακαλω! φοβαμε μην εχει σχεση με το σπερμα και γινει αδυναμο!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118245 από johnyxd στις 03 Μαρτίου 2013, 12:33μμ

johnyxd

Εικονίδιο
μέλος από: 9/1/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Η αλήθεια είναι πως έχω πολλούς γνωστούς που άργησαν να χύσουν. Αλλά μη φοβάσαι είναι φυσιολογικό. Το να αργεις δεν σημαίνει ότι θα είσαι και στείρος. Το ότι θα χύσεις κάποια μέρα είναι σίγουρο. Ο μέσος όρος των αγοριών που ξεκινάν να χύνουν είναι 12-14. Αυτό βέβαια έιναι τελείως σχετικό. Εγώ για παράδειγμα ξεκίνησα να χύνω στα 10 μου. Ένα πρωί που ξύπνησα ήμουν μουσκεμένος και είχα όρεξη για γουτσου- γούτσου. Το έκανα και ξανάχυσα και μάλιστα πολύ. Ηρέμησε θα έρθει και η σειρά σου, δεν είναι ανάγκη να αφήσεις και καμία έγκυο από τώρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118263 από Dimitris500 στις 03 Μαρτίου 2013, 7:46μμ

Dimitris500

μέλος από: 3/3/2013
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Η εκσπερματωση γίνεται στην εφηβεία δηλαδή στα 12-15 ετων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118294 από alexaggel στις 04 Μαρτίου 2013, 12:32πμ

alexaggel

Εικονίδιο
μέλος από: 22/12/2012
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Θα έρθει η ώρα που θα χύσεις κι εσύ.
Μην αγχώνεσαι, απλά βοήθα λίγο την κατάσταση και όταν είσαι ερεθισμένος παιξε και χάϊδεψε τον πούτσο σου.
Σιγά σιγά το πράγμα θα έρθει μόνο του!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login