Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν είχανε φωνή οι γκαρσονιέρες, θα πέφταν σαν ξερόφυλλα οι βέρες. (3.000 δίσκοι)
Πέμπτη, 16 Μαΐου

διπλη πιπα

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #105048 από Σηπτικό Βόδι στις 12 Ιουλίου 2012, 4:52μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Απορώ ειλικρινά που το σκέφτεσαι ακόμα, τέτοιες ευκαιρίες δεν είναι για να πάνε χαμένες! Καν' το και είναι πολύ λίγες οι πιθανότητες να το μετανιώσεις. Άκου εκεί θα χαλάσεις την παρέα! Αφού αυτή στο πρότεινε, σημαίνει ότι προφανώς γουστάρει τέτοιες φάσεις, τι σε νοιάζει εσένα;

Και άσε τι θα συζητάει. Κάτι τέτοια είναι για να τα θυμάσαι μεγαλύτερος και να λες "κοίτα τι έκανα μικρότερος και τώρα δε μου κάθεται η 50άρα γυναίκα μου λόγω των 5 παιδιών και της εμμηνόπαυσης".

Είναι απ' τις εμπειρίες που όταν σου προσφέρονται έτσι απλόχερα, ΔΕΝ πρέπει να τις αποφεύγεις.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #105064 από γεωσκώληξ στις 12 Ιουλίου 2012, 8:45μμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0
Συμφωνώ με την πλειοψηφία......τέτοιες ευκαιρίες πολύ απλά δεν ΧΑΝΟΝΤΑΙ.Πήγαινε και απόλαυσε το και δεν θα χάσεις,τώρα η φιλία σου με την κοπελιά μπορεί όντως να χαλάσει,αλλά δεν σου έρχονται πολλές φορές στην ζωή σου τέτοιες ευκερίες (ίσως και καμία),ειδικά όταν στο προτείνει η κοπέλα σου (!).

Καλά να περάσεις
προφίλάλλα...
Μήνυμα #105065 από aektsisstofull στις 12 Ιουλίου 2012, 8:48μμ

aektsisstofull

banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
μετα το θεμα με τη γιατρο επανερχομαι στο θεμα μας.οι κοπελες εφυγαν πριν απο καμια ωρα.ηταν τελοια.αρχικα μου εδεσαν τα ματια και με ξυρισαν τελειως οταν λεμε τελειως δεν εχω ουτε τριχα.επειτα μου εκαναν στοματικο και ηπιαν οτι περισευσε.τελος το εκανα κανονικα με την κολλητη ενω μας παρακολουθουσε η κοπελα μου.η κολλητη ειπε οτι ημουν απλα ενα αποθημενο της και οτι τωρα το ευχαριστηθηκε και ηρεμησε.εγω ομως την εκλεισα το ματι και της ειπα οτι ειναι ευπροσδεκτη
προφίλάλλα...
Μήνυμα #105068 από Man15K στις 12 Ιουλίου 2012, 8:57μμ

Man15K

banned
μέλος από: 10/7/2012
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Εσύ που στην αρχή δίσταζες ρε.. τελικά όχι μόνο πίπα με την ωραία φίλη αλλά και γαμήσι!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #105070 από aektsisstofull στις 12 Ιουλίου 2012, 9:00μμ

aektsisstofull

banned
μέλος από: 12/7/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
ολα 1 αποφαση ειναι.περιμενω ερωτησεις

Σημείωση moderator: Το email που έδωσες δεν είναι πια ενεργό. Αν δεν το διορθώσεις αυτό μέσα σε 24 ώρες, ο λογαριασμός σου θα γίνει banned για λόγους ασφαλείας.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login