Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Αναζητείται ο καθηγητής που εξαφανίστηκε μετά το πείραμα της Πέμπτης
Δευτέρα, 6 Μαΐου

προβλημα με στυση

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #105230 από barbie123 στις 15 Ιουλίου 2012, 4:49μμ

barbie123

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια ειμαι καινουργια στο forum αλλα απο οσα εχω διαβασει ως guest μπορω να πω οτι οι απαντησεις ηταν σαφεστατες! Ετσι λοιπον αποφασισα κ εγω με τη σειρα μου να γραψω για ενα θεμα που εχουμε τελευταια με το αγορι μου για να ακουσω καποιες γνωμες αλλα και καποιες συμβουλες για βελτιωση! Αρχικα με το αγορι μου ειμαστε περιπου 2 μηνες μαζι και προσφατα αποφασισαμε να ολοκληρωσουμε τη σχεση μας το ειχαμε ξανα κανει βεβαια και οι 2 πιο πριν! Το θεμα ειναι οτι οσες φορες εχουμε παει να ολοκληρωσουμε ενω αρχικα εχει πολυ καλη στυση οταν ερχεται η ωρα της δυεισδυσης την χανει τελειως! Μου εχει πει οτι δεν φταιω εγω για αυτο αλλα μπορει να αγχωνεται για διαφορα θεματα! Ετσι οσες φορεσ και να εχουμε προσπαθησει ακομα δεν τα εχουμε καταφερει! Μου αρεσει παρα πολυ και ειμαστε παρα πολυ καλα γενικα αλλα εχουμε αυτο το θεμα και δεν μπορω να τον βλεπω χαλια για αυτο το θεμα! Του ειπα οτι δεν πειραζει και οτι θα ξανα προσπαθησουμε κ αλλες φορες και με ρωταγε αν ξανα παθει το ιδιο μηπως ξενερωσω και τετοια! Τεσπα θελω να ακουσω καποιες γνωμες για ποιο λογο πιστευεται οτι συμβαινει αυτο, αν εχετε παθει κατι παρομοιο και τροπους για να το ξεπερασουμε! τnx προκαταβολικα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105240 από Gray στις 15 Ιουλίου 2012, 7:05μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
ισος να τον εκανες εσυ να νιωσει πιο ανετα , μπορει να κομπλαρει το αγορακι ... Φιλα τον , χαιδεψε τον , εκει κατω ;) .. και πρωτα απο ολα καντον να καταλαβει οτι δεν σε πειραζει και δεν σε επιρεαζει αυτο , γιατι αν καταλαβει οτι αυτο σε ξενερωνει θα γινει χειροτερα .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105322 από barbie123 στις 16 Ιουλίου 2012, 4:57μμ

barbie123

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Του το εχω ξεκαθαρισει οτι δεν με ενοχλει αυτο μεχρι που του ειπα οτι και τιποτα να μην γινει γενικα δεν με πειραζει γιατι τον αγαπαω και δεν με νοιαζει αυτο! Οσο για τα προκαταρκτικα που κανουμε πιστευω πως επαρκουν γιατι αλλες φορες τον εχω αφησει να παρει εκεινος περισσοτερες πρωτοβουλιες και αλλες το αντιθετο μηπως ειναι αυτο το θεμα για να τον κανω να νοιωσει πιο ανετα αλλα και παλι τιποτα! Και για να ζητησουμε τη βοηθεια καποιου ειδικου δεν θελω να του το προτεινω γιατι εκτος του οτι ειναι πολυ νωρις ακομα πιστευω πως αν του το πω θα τον κομπλαρω πολυ περισσοτερο οποτε δεν θελω ακομα τουλαχιστον! Πειτε μου και αλλες γνωμες? Κατι αλλο που θα προτεινατε να κανω η παρομοια περιστατικα που σας εχουν τυχει και πως κ αν τα ξεπερασατε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105323 από mitsarasvazelos στις 16 Ιουλίου 2012, 5:01μμ

mitsarasvazelos

μέλος από: 16/7/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
μηπως εχει πολλα κοιλα που επηρεαζουν την στυση?μηπως περνει προφυλακτικο ακαταλληλο για το μεγεθος του και τον σφιγγει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105328 από barbie123 στις 16 Ιουλίου 2012, 5:46μμ

barbie123

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Τα κιλα δεν ειναι σιγουρα το θεμα γιατι αθλειται κιολας και δεν καπνιζει για να ριξουμε εκει ευθυνες γι αυτο μου φαινεται κ εμενα περιεργο..οσο για το προφυλακτικο τα durex τα κανονικα παιρνουμε και επειδη σχεδον παντα του το βαζω εγω πριν γινει κατι μια χαρα του εφαρμοζει οταν το βαζω δεν φαινεται να τον σφιγγει αλλα ουτε και εκεινος μου εχει πει κατι τετοιο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105329 από mitsarasvazelos στις 16 Ιουλίου 2012, 5:53μμ

mitsarasvazelos

μέλος από: 16/7/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
αν εχει περιτομη ειναι παραξενο να του πεφτει.αν δεν εχει απλα ισως αγχωνεται.μηπως ειναι παρθενος και σου ειπε ψεματα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105331 από barbie123 στις 16 Ιουλίου 2012, 6:08μμ

barbie123

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Περιτομη δεν ξερω αν εχει η οχι..αλλα ξερω γω...βασικα αποφευγει να μιλαει για αυτο το θεμα συνηθως οσα μου εχει πει ηταν επειδη τον ρωτησα εγω και οταν τον ειχα ρωτησει αν εχει δοκιμασει ''ολους τους τροπους'' μου ειπε ναι αλλα οτι δεν ξερει και πολλα πανω στο ''αθλημα'' γιατι ειχε γινει αλλη μια φορα πιο πριν με 1 κοπελα αλλα οχι πολλα πραγματα...βεβαια δεν το αποκλειω να μου εχει πει κ ψεματα γιατι ειναι κ μεγαλυτερος μου και λογικα οταν ειπα κ εγω οτι το εχω ξανα κανει οταν πηγαμε να κανουμε κατι μπορει να το ειπε και ετσι αλλα και παλι πως να το ξερω? δεν υπαρχει τροπος να το καταλαβω αλλιως αν το εχει ξανα κανει η οχι θελω να πω δεν φαινεται απο πουθενα οπως σε εμας!Κ εγω απ το αγχος υποθετω οτι ειναι και δεν ξερω για ποιο λογο αγχωνεται και τι αλλο να κανω για να νοιωσει πιο ανετα και να το ξεπερασει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105463 από barbie123 στις 18 Ιουλίου 2012, 1:58πμ

barbie123

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Καμια αλλη γνωμη παιδια?? η κατι αλλο που θα ειχατε να προτεινετε??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105465 από mitsarasvazelos στις 18 Ιουλίου 2012, 2:06πμ

mitsarasvazelos

μέλος από: 16/7/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
βασικα οχι οτι εχει τοση σημασια αλλα πως γινεται να μην ξερεις αν εκανε περιτομη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105499 από barbie123 στις 18 Ιουλίου 2012, 4:42μμ

barbie123

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Δεν εχει τυχει απλα να το συζητησουμε γιατι δεν νομιζω οτι παιζει και τοσο ρολο αλλα λογικα θα ειχε αναφερει κατι τετοιο αν ειχε γινει οποτε δεν νομιζω να εχει κανει...γιατι παιζει καποιο ρολο αυτο στο οτι χανει τη στυση του πριν την διεισδυση?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login