Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Αν νομίζεις οτι κανείς δε νοιάζεται για σένα, δοκίμασε να αφήσεις δυο τρεις λογαριασμούς απλήρωτους.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Σεξουαλική διάθεση.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #105233 από Καταχωρήθηκα! στις 15 Ιουλίου 2012, 6:46μμ

Καταχωρήθηκα!

μέλος από: 7/3/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Όπως έχω αναφέρει και σε προηγούμενο ποστ έχω πρόβλημα με την αντοχή στο σεξ ή αλλιώς πρόωρη εξπερμάτιση.
Επίσης κάθε φορά που το κάνω με την κοπέλα μου μετά από λίγο η την επόμενη μέρα αρχίζει να με ρωτάει αν έγινε κάτι λάθος και γενικότερα...

Όμως ενώ είμαι σίγουρος διότι προσέχω πάντα να μη γίνει κάποιο λάθος φτάνω στο σημείο να ξενερώνω και να αγχώνομαι για πιθανή εγκυμοσύνη.
(Προσέχω άλλα κ άλλα πόσο μάλλον αυτό ) Ξέρω φοβάται άλλα αυτό μου δημιουργεί πρόβλημα.

Μέχρι στιγμής δεν κατάφερα να κάνω την κοπέλα μου να τελειώσει και εκτός αυτό τελειώνω και γρήγορα και μετά δεν μου σηκώνεται με τιποτα μιας και ξενερώνω με την όλη εικόνα!

Δεν φταίει αυτή άλλα εγώ και ενώ μου λέει αισιόδοξα πράγματα και ότι δεν υπάρχει κανένα θέμα, εγώ αντίθετα τα παίρνω όλα αρνητικά!

Δεν το ευχαριστιέμαι και δεν είμαι καλός στο σεξ.

Καμιά γνώμη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105234 από elenalda στις 15 Ιουλίου 2012, 6:48μμ

elenalda

μέλος από: 14/7/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
σχετικα με την προωρη εξπερματιση μηπως εισαι υπερβαρος?γυμναζεσαι?και οταν αυνανιζεσαι χυνεις αμεσως?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105238 από Gray στις 15 Ιουλίου 2012, 7:03μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
εγω θα σου ελεγα , να της κανεις πιο πολλα προκαταρτικα . Φιλα την στο λεμο , χαιδεψε την εκει κατω , Και οταν κανετε σεξ και εσυ τελειωνεις , τοτε κανε την να τελειωσει και αυτη με Τα χερακια σου ? .. Δεν ειναι μονο το penetration στο σεξ , εχει και αλλα πραγματα που πρεπει να κανεις , αν εχεις αυτο το προβλημα με το πεος σου , τοτε αξιοποιησε τα αλα μερη του σωματος σου να την κανεις να νιωσει καλα , και κανοντας αυτη να νιωθει καλα και να τελειωνει , θα νιωσεις και εσυ πολυ καλυτερα. Οποτε , Κλειτοριδα FTW .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105248 από Καταχωρήθηκα! στις 15 Ιουλίου 2012, 8:47μμ

Καταχωρήθηκα!

μέλος από: 7/3/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Δεν είμαι υπερβαρος, γυμνάζομαι και όταν τρβάω μαλακία χύνω γρήγορα επειδή πάντα το κάνω σε γρήγορο ρυθμό.

Προκαταρκτικά ή όχι πάντα τελειώνω σε 2΄ και εκτός αυτού μετά άντε να αντέξω άλλη μία που και πάλι τελειώνω πολύ γρήγορα και στο τέλος δεν έχω όρεξη, οπότε και να θέλω να τελειώσει ( να προσπαθήσω τουλάχιστον )
δεν μπορώ μιας και μου φεύγει η καύλα.

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login