Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Για να σκοτώσεις αγριογούρουνο πρέπει να το χτυπήσεις άγρια.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Τελειωνω σε κλασματα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #105396 από yiobanis στις 17 Ιουλίου 2012, 1:22μμ

yiobanis

Εικονίδιο
μέλος από: 17/7/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σιγουρα θα εχει αναρτηθει παρομοιο ποστ αλλα μου ειναι δυσκολο να το βρω.
Ειμαι 17 και δεν εχω προβλημα με τα κοριτσια. Ειχα αρκετες γκομενες απο μικροσ. Αλλα τον τελευταιο χρονο παρουσιαζω ενα προβλημα. Μολις καποια μου τριφτει λιγο στον πουτσο μου...ακομα και πανω απο το παντελονι ειμαι ετοιμοσ να χυσω (το εχω παθει και κανα 2 φορεσ και μαλιστα συνεχομενα) Τις προαλλες ημουν με μια γκομενα και μου τον επαιζε πανω απο το μποξερακι για 30 δευτερα και μου ηρθε να χυσω τοσο πολυ που κατεβασα το μποξερακι και την εβαλα να πιασει τον πουτσο μου για να μην χυσω το βρακι μου και γινω ρεζιλι...
Μια αλλη φορα που πηγα να γαμησω μολις εβαλα την καποτα εχυσα απο την πιεση. Τωρα ειμαι με μια πολυ προχορημενη και θελω να πηδηξω αλλα φοβαμαι πωσ παλι μολις βαλω την καποτα θα εκραγω! Και αν παλι μπει η καποτα και αρχισω να γαμαω ποσο θα κρατησω?? 10-20 δευτερολεπτα?
HELP PLEASE
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105402 από γεωσκώληξ στις 17 Ιουλίου 2012, 2:35μμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0
Εξασκήσου ρε μεγάλε...

1.Τράβα κάμποσες μαλακίες πριν γαμήσεις την γκόμενα.
2.Όταν τραβάς μαλακία προσπάθησε να συγκρατιέσαι και να σταματάς για λίγο μέχρι να σου σταματήσει η "θέληση" για χύσιμο.
3.Βγαίνε κάθε φορά που νιώθεις να έρχεται από την γκόμενα.

Αυτήν την φορά δεν θα διαρκέσεις πολύ,συνεχίστε αν αντέχεις αφότου τελειώσεις,πάντως θα δεις βελτίωση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105410 από Blue Eyes στις 17 Ιουλίου 2012, 4:29μμ

Blue Eyes

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/2/2012
μηνύματα: 85 αποδεκτές 0
Yiobanis και μολις κατεβασες το μποξερακι κ στον επιασε η γκομενα,εχυσες στο λεπτο;Φιλε ειχα κ εγω τετοιο θεμα παλιοτερα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105429 από mitsarasvazelos στις 17 Ιουλίου 2012, 7:00μμ

mitsarasvazelos

μέλος από: 16/7/2012
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
γιοβανι μηπως εισαι παρθενος γιατι και εγω που δεν εχω ολοκληρωσει ακομα εχω παρομοιο προβλημα.δηλαδη με το που στο πιανει χυνεις?τον τελευταιο καιρο υποφερω απο αυτο ακομη κι οταν αυνανιζομαι χυνω γρηγορα ενω πριν κρατουσα πολλα λεπτα?μηπως εχουμε προωρη εκσπερματιση?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105435 από yiobanis στις 17 Ιουλίου 2012, 8:01μμ

yiobanis

Εικονίδιο
μέλος από: 17/7/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
οχι μονο να μου τον πιασει...ακομα και αν μου τριβεται παλι μου ερχεται να χυσω...δεν το ειχα παλια αυτο το προβλημα...
Φιλε blue eyes πως το ξεπερασες?
Δοκιμασα αυτο με την μαλακια αλλα αμα μου ερθει να χυσω και να σταματησω...αμα ξαναξεκινισω με 2 ανεβοκατεβασματα μου ξαναρχεται!
Αμα μου ερθει να χυσω δεν μπορω να το ελεγξω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105535 από dark_angel_s στις 19 Ιουλίου 2012, 12:21πμ

dark_angel_s

Εικονίδιο
μέλος από: 19/7/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Μεγάλε μην αγχώνεσαι! Είναι φυσιολογικό ειδικά αν δεν έχεις ξανακάνει sex. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να τραβάς καμιά μαλακία και να κρατιέσαι για όσο μπορείς. Να σταματάς δηλαδή και να ξαναρχίζεις και όταν κουραστείς να το κάνεις γιατί ειναι και ψυχοφθόρο. Δοκίμασε να πάρεις και προφυλακτικά με επιβραδυντικό για τον πρώτο καιρό
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115116 από Giorgosgate4 στις 29 Δεκεμβρίου 2012, 4:10μμ

Giorgosgate4

Εικονίδιο
μέλος από: 16/5/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Φίλε εγώ ειμαι 14,5 οι εμπειριες π εχω ειναι παιξιμο μεσα απο μποξερακι και απο εξω στα 13 με μια κοπελια και γινοταν πολυ συχνα και αλλη φορα παιξιμο και γλυψιμο αρχιδιων δεν εχω ολοκληρωσει με λιγα λογια.το θεμα κατα τη γνωμη μου ειναι να βρεις τον ρυθμο εγω μπορω να την παιζω και για 1 ωρα π λεει ο λογος μεχρι 40 το εχω παει αχαχα αρκει να βρεις το ρυθμο μεγαλε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115158 από xristos16 στις 30 Δεκεμβρίου 2012, 12:25μμ

xristos16

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Φιλε και γω το ιδιο προβλημα εχω. Λογικα δεν θα κρατησει και πολυ. Μετα απο μερικα γαμισια θα σου φίγει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #115343 από arxangelos στις 03 Ιανουαρίου 2013, 3:20πμ

arxangelos

Εικονίδιο
μέλος από: 16/1/2011
μηνύματα: 284 αποδεκτές 0
μια από τα ίδια κ εδώ...πέρσυ με τν κοπέλα μ δεν μπορούσαμε να το κάνουμε γτ δε μ σηκωνόταν. τώρα με την τωρινή μ κοπέλα μου την παίζει μισό λεπτό κ χυνω κ δεν μου πέφτει κ μου την ξανά παίζει κ χυνω καπάκι σε μισό λεπτό, κ πάλι μένει τεντομενη
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login