Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Ronaldo ξεχύνεται σαν εμετός στην επίθεση! (Μ. Μαυρομμάτης)
Σάββατο, 11 Μαΐου

προβλημα στην γονιμοποιηση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #105559 από m@r1@ στις 19 Ιουλίου 2012, 3:06πμ

m@r1@

Εικονίδιο
μέλος από: 2/10/2011
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
παιδια να ρωτησω κατι..λοιπον εδω και ενα χρονο ο δικος μου τελειωνει μεσα μου αλλα δεν μενω εγκυος και δεν ξερω γιατι και βασικα θελουμε να παμε σε εναν ειδικο να τσεκαρη και τους δυο μας να μας πει αν εχουμε καποιο προβλημα αλλα αυτη τη στιγμη δεν ειμαστε και πολυ καλα στα οικονομικαμας εχουμε καποιες αλλες υποχρεωσεις...καπιος/ια εμπιριοι να μου πουν για να ανακουφιστουμε λιγο..!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105582 από panos207 στις 19 Ιουλίου 2012, 4:03μμ

panos207

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/1/2012
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Νομίζω την απάντηση την έδωσες μόνη σου, να πατε σε κάποιον ειδικό,εδω μέσα δεν θα ακούσεις καμία έγκυρη γνώμη!
Παρόλο αυτά αν θες ανακούφιση και υπάρχει πρόβλημα γονιμότητας η ιατρική έχει προχωρήσει πολύ σήμερα και δεν υπάρχει φόβος για τίποτα.

Σημείωση moderator: Η φράση σου "εδω μέσα δεν θα ακούσεις καμία έγκυρη γνώμη!" είναι ευθεία προσβολή προς το forum αυτό που έχει βοηθήσει πολύ κόσμο και προς τα μέλη του. Παρόλο που δεν υποκαθιστάται η συμβουλή του ειδικού, πολλές ζωές ανθρώπων έχουν σωθεί από τις συμβουλές των μελών αυτού του φόρουμ. Εξαιτίας της απρέπειάς σου αυτής γίνεσαι banned οριστικά από το ftou.gr
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #105594 από aswtos στις 19 Ιουλίου 2012, 7:17μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Υυπαρχουν ζευγαρια που προσπαθουν να κανουν παιδι για διαστημα ακομη και δυο χρονων και δεν τα καταφερνουν ενω ειναι και οι δυο αολυτα υγειης και γονιμοι. το καλυτερο που εχετε να κανετε και ειναι να πατε σε ενα γιατρο και αν σκεφτεστε τα εξοδα μπορειτε να επισκεφθητε ενα δημοσιο νοσοκομειο οπου αν ειστε ασφαλισμενοι τα εξοδα θα ειναι πολυ περιορισμενα. σκεψου πως αν σας ερθει ενα παιδι τα εξοδα θα ειναι πολυ περισσοτερα απο αυτα λιγων εξετασεων τα αποτελεσματα των οποιων σιγουρα θα σας ανακουφισουν και θα σας δειξουν αν χρειαζετε να κανετε κατι. με το να το αποφευγετε δεν κερδιζετε κατι. στη συλληψη οπως λογικα θα ξερεις παιζει ρολο και η ημερομηνια στην οποια υπαρχουν οι επαφες, η συχνοτητα τους, το στρες και αλλα. ελπιζω να σε βοηθησα. καλη τυχη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105630 από m@r1@ στις 20 Ιουλίου 2012, 2:32πμ

m@r1@

Εικονίδιο
μέλος από: 2/10/2011
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
ναι ξερω για αυτα που εγραψες παντος σε ευχαρηστω για το ενδιαφερον σου. οταν βρουμε τα ποδια μας το προτο που θα κανουμε ειναι αυτο. και ξανα ευχαρηστω..!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106112 από simarxos στις 27 Ιουλίου 2012, 1:06μμ

simarxos

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
εχω ενα γυτονα που ειχε να κανει παιδια 4 χρονια... οππου πιγενε του λεγανε οτι η γυναικα του εχει το πρωβλημα... ακουσε με μιν αγχωνεσαι και θα ερθουν οι μπομπιρες απο εκει που δεν το περιμενεις!!!! τι ηλικια εχεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login