Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Να φοβάσαι τα πισινά του γαϊδάρου και τα μπροστινά του καλογέρου.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

προτι φορα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #106668 από NtinakiTzo στις 04 Αυγούστου 2012, 1:20πμ

NtinakiTzo

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σας θα ηθελα να ρωτησω αν θα μπορουσα να κανω κατι για να ελαττωθει ο πονος κατα την πρωτη φορα του σεξ
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #106674 από warrior.girl στις 04 Αυγούστου 2012, 9:25πμ

warrior.girl

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλο θα ηταν να μην εχεις αγχος, αν εισαι χαλαρη δεν θα πονεσεις πολυ. Μην νομιζεις οτι ειναι καποιος φρικτος πονος μια φιλη μου δεν πονεσε καθολου, εγω ελαχιστα, η κολλητη μου πονεσε αρκετα γιατι δεν το ηθελε και ηταν σε υπερενταση.Για αυτο πριν το κανεις να εισαι σιγουρη και ολα θα ερθουν απο μονα τους, οταν εισαι ετοιμη θα το καταλαβεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106726 από ptheolo στις 05 Αυγούστου 2012, 1:31πμ

ptheolo

μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 260 αποδεκτές 0
Επίσης να κάνετε πολλά προκαταρκτικά και μπορείτε να χρησιμοποιήσετε λιπαντικό με βάση το νερό(με βάση το λάδι, τύπου Baby Oil και βαζελίνη μπορούν να κάνουν κακό στο προφυλακτικό, το οποίο ΠΡΕΠΕΙ να χρησιμοποιήσετε για την ασφάλειά σας)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106729 από warrior.girl στις 05 Αυγούστου 2012, 1:38πμ

warrior.girl

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Συνφωνω τα προκατακτικα παιζουν μεγαλο ρολο! Επιβαλεται η χρηση προφυλακτικου ακομα και αν σου πει να δοκιμασετε και λιγο χωρις σου συνιστω να πεις οχι για το καλο σου, περα απο την εγκυμοσινη που μπορει να συμβει υπαρχει περιπτωση και να κολλησετε καμια αρρωστια μεταξυ σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login