Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Νώε που έβαλε και τα καγκουρό στην κιβωτό.
Σάββατο, 18 Μαΐου

πρωτη φορα ?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #107048 από fotstel στις 11 Αυγούστου 2012, 2:10μμ

fotstel

Εικονίδιο
μέλος από: 11/8/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Εχω περιοδο αλλα πεινω λεμονια για να σταματησει θελω να κανω πρωτη φορα σεξ σημερα με το αγορι μου να κανω ή οχι επειδη εχω περιοδο αλλα επειδη πινω λεμονια δεν εχω δει καθολου αιμα ..?
αμα κανω υπαρχει περιπτωση να εχω κανενα απροοπτο (καταλαβενετε...)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107087 από Alekos18 στις 12 Αυγούστου 2012, 2:46μμ

Alekos18

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2012
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Κοίτα, στους περισσότερους δεν αρέσει να κάνουν σεξ όταν η κοπέλα έχει περίοδο, τους απωθεί. Όχι ότι μπορεί να πάθεις κάτι, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Άμα δε βλέπεις αίμα τότε μάλλον δεν σου έχει έρθει ακόμα. Αυτό με τα λεμόνια που λες δεν ξέρω αν λειτουργεί.
Τώρα, όταν λες απρόοπτο: αν εννοείς να σου βγει αίμα όταν κάνετε σεξ τότε αν είναι στις μέρες σου μάλλον ναι, είναι πιθανό. Αν εννοείς να μείνεις έγκυος, τότε ούτε να το σκέφτεσαι, πάντα υπάρχει αυτή η πιθανότητα! Ποτέ χωρίς προφυλακτικό, μόνο έτσι είστε σίγουροι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107176 από SuperWoman στις 13 Αυγούστου 2012, 4:30μμ

SuperWoman

Εικονίδιο
μέλος από: 17/7/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
φυσικα και να μην κανεις! ελπιζω να μην εκανες! Φυσικα και μπορεις να παθεις κατι. αν κανεις σεξ οταν εχεις περιοδο και γινεται συστηματικα τοτε μπορει να μην μπορεις να κανεις παιδια στο μελλον. Και μην πινεις πολλα λεμονια. Κοβουν το αιμα και μπορει να παθεις μεγαλο κακο... Στο λεω απο εμπειρια! Επισης αυτο που λενε "οταν εχεις περιοδο δε μπορεις να μεινεις εγκυος" ειναι μυθος!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107177 από SuperWoman στις 13 Αυγούστου 2012, 4:31μμ

SuperWoman

Εικονίδιο
μέλος από: 17/7/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Επισης για να "καθυστερησεις" την περιοδο πιανει κατι αλλο... βρασε μια χουφτα μαιντανο για 30 λεπτα και πιες!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login