Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι προγραμματιστές είναι σεναριογράφοι και τα PC κακοί ηθοποιοί.
Τρίτη, 23 Απριλίου

τι λετε την ωρα του σεξ?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #107051 από barbie123 στις 11 Αυγούστου 2012, 4:33μμ

barbie123

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ρε παιδια ηθελα μερικες ιδεες για το τι λετε την ωρα του σεξ στις κοπελες σας που ως γνωστον ειναι ''ακουστικοι τυποι'' εκεινη την ωρα! κυριως απο αγορια και τι σας αρεσει να σας λενε ωστε να ''φτιαχνεστε'' περισσοτερο! Κ για κοπελες επισης τι λετε και τι σας λενε τα αγορια σας γιατι σε εμας πεφτει πολυ μουγκα ρε παιδια και δεν ειναι καθολου ωραια αυτη η κατασταση!! ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107052 από Φοβερός στις 11 Αυγούστου 2012, 5:15μμ

Φοβερός

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/5/2012
μηνύματα: 150 αποδεκτές 0
προσφατα μου ειπε να τις λεω βρωμολογα... ε τις ειπα.. και απο οτι φαινεται της αρεσε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107211 από barbie123 στις 14 Αυγούστου 2012, 1:22πμ

barbie123

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2012
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Αλλες γνωμες παιδια??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118664 από zoe19 στις 14 Μαρτίου 2013, 2:56πμ

zoe19

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2013
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
να σου πω αυτά που μου αρέσει εμένα να ακούω:

1. Σε σκεφτόμουν χτες και καύλωνα
2. Μ'αρέσει να πηδάω το μουνάκι σου
3. Μωρό μου με τρελαίνεις
4. Πόσο μ'αρέσει να κάνουμε έρωτα
5. Είσαι τόσο όμορφη, ζαλισμένη από την καύλα..

εε.. σε τέτοιο μοτίβο γενικά :Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118669 από giannisefoa στις 14 Μαρτίου 2013, 4:07μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Εκτός αυτού σε μερικές αρέσει να τρώνε και καμία στον κώλο ή πιο απαλά στο μάγουλο αλλά και με την κατάλληλη περίσταση(μην ρωτάτε ποια δεν μπορώ να το προσδιορίσω).Δεν μπορείς να της ρίξεις μία στα καλά του καθουμένου.Επίσης αν δεν πειράζει την κοπέλα μπορείς να την αποκαλείς τσουλάκι ή πουτανίτσα...Κλισέ του στυλ "σ αρέσει μωρό μου;" τα θεωρώ απλά γελοία...Ή όταν είναι κοντά στο να τελειώσει η γυναίκα να της ψυθιρίζεις στο αυτί χύσε μωρή ή κάπως έτσι...Γενικά τα βρωμόλογα μετράνε αλλά θέλουν καλό timing και να σου βγαίνουν έτσι...Αν ο άλλος σκέφτεται επί ένα 10λεπτο για να πει 1 πράγμα ας μην το κάνει κατ εμέ...Εμένα τώρα μ αρέσει πολύ να μου δείχνει ότι θέλει να την πηδήξω κι αν στο τέλος κολλήσει κι ένα "θέλω πολύ να με πηδήξεις μωρό μου" είναι ωραία!Τώρα άλλα του στυλ ξέσκισέ με ή γάμα το μουνάκι μου κτλ είναι καλά αλλά πρέπει να δείχνεις ότι σ αρέσει κιόλας.Το να το πεις και να είσαι μετά πάλι σαν να αρράζεις στο κρεβάτι για χαλάρωμα και δεν παίζουν αναστεναγμοί κτλ άστο...Θα νομίζει πως τον κοροιδεύεις και θα χει και δίκιο...Αλλά γενικά το αν θα μιλάς βρώμικα είναι και να σου βγαίνει...Εμένα κάπως μου βγαίνει...Της κοπέλας μου όχι...Της έχω πει να το προσπαθήσει αλλά δεν έχει και νόημα να το κάνει κατά παραγγελία.Καλύτερα να κάνει κάποιο νάζι ή κάτι τέτοιο απ το να λέει βρωμόλογα επιτηδευμένα...Αυτά... :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118681 από K.Martha στις 15 Μαρτίου 2013, 3:39μμ

K.Martha

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2013
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Εμένα όταν το αγόρι μου αρχίζει να μου λέει βρωμόλογα εκείνη την ώρα με πιάνει σπαστικό γέλιο και μετά και αυτόν..Ε, σε σημείο να σταματάμε απο τα γέλια και να ξαναρχίζουμε από την αρχή...Και άντε να τον ξαναναψεις μετά..χαχα



προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118682 από giannis_livanos στις 15 Μαρτίου 2013, 4:01μμ

giannis_livanos

Εικονίδιο
μέλος από: 9/1/2013
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Εμενα μ'αρεσει να της απαγγελλω στιχους του Καβαφη!!Ποιοτητα!!!χεχε!Πλακα κανω!Προτιμω να την ακουω να βογγαει κ να βαριανασαινει κ εγω να της ψιθυριζω στο αυτι ποσο με τρελαινει κ ποσο την θελω!Αμα αρχισει τα προστυχολογα θα βαλω τα γελια!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118685 από giannisefoa στις 15 Μαρτίου 2013, 4:23μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Ντάξει...Δεν είπαμε να λέει η κοπέλα κάτι χοντρό...Απλά κάτι πιο kinky...Όσο για το σπαστικό γέλιο αν σε πιάνει τότε ας το αφήσει καλύτερα ο χριστιανός...Γιατί κάπου ξενερώνεις κιόλας...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118704 από Gray στις 16 Μαρτίου 2013, 1:18μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
τα καλαντα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126906 από nurcer στις 03 Μαΐου 2014, 1:28πμ

nurcer

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2014
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Τι με κάνεις να νιώθω
Με τρελαίνεις
Μου αρέσει να σου κάνω άρωτα
Νιωσε το μωρό μου
(Δώστο μου) όταν είναι να τελειώσει
Πόσο ωραίο δέρμα,μάτια στήθος (και αλλα) έχεις μωρό μου
Τι πλάσμα είσαι εσύ θεέ μου (κυρίως όταν είναι αυτή από πάνω και την βλέπω)

Κάτι πιο προχώ σε στυλ θέλω να σου σκίσω όλες τις τρύπες,Πες που θες να στα ρίξω γαμώ τη τρέλα μου,Σκάσε (δίνοντας σκαμπίλι στο κώλο)σπάνια γιατί δεν θεωρώ ότι ακούγεται ''ερωτικό'' από εμένα...Άντε σε κανένα role playing
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login