Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η καθαριότητα είναι μια πλάνη, σκατά στα μούτρα του Παπουτσάνη.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Πρόβλημα με ξαδερφο!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #107528 από Κώστ@ς στις 18 Αυγούστου 2012, 11:21μμ

Κώστ@ς

μέλος από: 2/8/2012
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Παιδιά σημερά γυρισα απο διακοπες και θελω να σας πω κατι που εγινε το οποιο με αφησε αφωνο!! Πήγα σε ενα νησι και εκει εμεινα στο σπίτι του ξαδερφου μου! Οι γονείς του θα ελειπαν για 4 μερες και ετσι θα ειμασταν και πιο ανετα!! Αρχικα το πρωτο που με σοκαρισε ηταν οτι ο ξεδερφος μου κυκλοφορουσε ολη την ωρα γυμνός στο σπίτι και οταν του σηκωνοταν ερχόταν διπλα μου και την επαιζε ειχα παθει πραγματικά!! Μια μερα λοιπον μου λεει οτι επδη ειδε ενα θριλερ φοβοταν να κοιμηθει μονος του και μου ειπε να κοιμηθουμε μαζι στροματσαδα οκ δεν αρνηθηκα γτ πιστευα οτι το παιδι ειχε φοβηθει πραγματικα!!Και το βραδυ εκεί που κοιμομασταν ενοιωσα ενα βαρός πάνω μου και ξαφνικα ξυπνισα και τον βλέπω και εχει παρει τον πουτσο μου και να τον χωνει στο κωλο του!!Επαθά σοκ με το που με ειδε αποτραβηχτηκε και εφυγε απο το δωματιο περιμενα κανα 10λεπτο αλλα δεν ηρθε! Σκεφτηκα οτι ηταν ονειρα αλλα το πρωϊ μου ζητησε συγνωμη εσεις στην θεση μου τι θα κανατε!! Αααα είμαι 16 χρονων και λεει οτι θελει να ξαναγινει αυτό! Δεν ξερω να κρατησω απόσταση?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107529 από helias94 στις 19 Αυγούστου 2012, 12:09πμ

helias94

μέλος από: 27/7/2012
μηνύματα: 168 αποδεκτές 0
ποσο χρονων ειναι ο ξαδερφος σου?εσενα σου αρεσε αυτο?αν οχι φυσικα να τηρησεις αποστασεις.βεβαια θα μπορουσε να τον ρωτησεις αν του αρεσουν τα αγορια γιατι αμα ειναι στην εφηβεια μποριε να το εκανε και για πλακα.οταν λες οτι κυκλοφορουσε γυμνος εννοεις με τον πουτ@ο εξω?γιατι δεν του ειπες οτι σε ενοχλει να ειναι ολογυμνος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107530 από Gray στις 19 Αυγούστου 2012, 1:05πμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
ξαδερφος σου λεει μετα ... αυτα γινονται οταν και οι 2 νιωθουν ΟΚ με αυτο , αν εσενα δεν σου αρεσει και δεν νιωθεις ανετα πρεπει να του το πεις , να του λες τι νιωθεις γενικα . Δεν ηταν σωστο αυτο που εκανε φυσικα ... εν αγνοια σου .. πρεπει να τα πειτε και να του πεις πως νιωθεις εσυ για αυτο που εγινε , Αλλα γενικα εχω ακουσει πολλους που πειραματιζονται με ξαδερφια , αλλα στην Αμερικη χαχα ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107557 από Vasilis13 στις 19 Αυγούστου 2012, 3:14μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
πω ρε μαγκα...τι επαθες νυχτιατικα...αμαν,αμαν...εγω θα σου προτινα να κοψεις επαφες...μονο αν ειναι γονεις κλπ μπροστα...βασικα εγω χαλαρα θα τον εσπαγα στο ξυλο μα τον θεο Τσακ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107563 από helias94 στις 19 Αυγούστου 2012, 3:53μμ

helias94

μέλος από: 27/7/2012
μηνύματα: 168 αποδεκτές 0
κωστα γιατι σου ζητησε συγνωμη αφου σου ειπε οτι θελει να ξαναγινει?μηπως να το πεις στους γονεις σου?επισης σου τον επεξε η εχυσε μεσα σου η απλα εβαλε το πουλι σου στον κωλο σου?γιατι τοτε ειναι πραγματικα ακραιο.εγω θα φοβομουνα στη θεση σου για καμια μολυνση.ποιος ξερει τι μικροβια εχει ο κωλος του?μηπως να πας σε καποιο γιατρο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107565 από helias94 στις 19 Αυγούστου 2012, 3:55μμ

helias94

μέλος από: 27/7/2012
μηνύματα: 168 αποδεκτές 0
κωλο του εννοουσα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107660 από jomaniac στις 20 Αυγούστου 2012, 7:45μμ

jomaniac

Εικονίδιο
μέλος από: 1/8/2012
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Τα πράγματα είναι απλά. Είτε σου άρεσε αυτό που έγινε είτε όχι, είναι ξάδερφός σου. Οπότε συζήτησέ το μαζί του και πες του ότι επειδή έχετε δεσμούς αίματος, δε θα έπρεπε να συμβαίνει κάτι τέτοιο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107661 από Geiaaaa στις 20 Αυγούστου 2012, 7:50μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Πω τι βλακας.....καημενε κριμα τι περασεσ......αν θες να ξαναπας εκει ,πηγαινε,απλως πες του να κοψει τις βλακειες γιατι σε ενοχλουν ...ή αλλιως μην ξαναπατας......
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login