Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Εξακόσια εξήντα έξι (666): η συχνότητα εκπομπής του Τρίτου Προγράμματος στα Μεσαία. Αποδεικνύει ότι το κράτος μας έχει αλωθεί από τον Αντίχριστο.
Σάββατο, 15 Ιουνίου

προβλημα με γλοσσωφιλο

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #108156 από acxethh στις 27 Αυγούστου 2012, 7:49μμ

acxethh

μέλος από: 27/8/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
γεια σας i have a problem here..δεν ξέρω να δίνω γλωσσόφιλο.το θέμα είναι ότι είμαι σε ηλικία που σχεδόν όλοι έχουν φιλήσει κ' έχουν κάνει κάτι παραπάνω..θα ήθελα να μου εξηγήσετε με λεπτομέρειες πως φιλάμε, το πρόβλημα μου δεν είναι στην γλώσσα αλλά στα χείλη.δεν καταλαβαίνω την κίνηση τους, πως εφαρμόζουν και γενικά όλο το παιχνίδι με τα χείλη.επίσης όταν βάζουμε την γλώσσα,τα χείλη σε πια θέση βρίσκονται?βρήκα ένα βίντεο και θέλω να μου πείτε άμα γίνετε έτσι:
http://www.youtube.com/watch?v=HnjjdrTueE4

υ.γ: αυτό που λένε ότι θα έρθει μόνο του, οκ ίσως γίνει έτσι αλλά για να είμαι άνετη και με αυτοπεποίθηση θέλω να ξέρω πώς το κάνουμε -έστω και με λόγια-

Συγνώμη άμα γίνομαι αηδιαστική ή κουραστική..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108158 από Geiaaaa στις 27 Αυγούστου 2012, 8:28μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Πιστευω ολοι εχουν αγχοσ στην αρχη..τουλαχιστον εσυ εισαι κοριτσι τι να πουμε και εμεισ.....κοιτα μαλλον το αγορι θα κανει την κινηση...εσυ μολις αρχισει να σε ακουμπαει στα χειλη θα νιωσεις την γλωσσα του ,εκεινη την στιγμη ανοιξε το στομα .....μετα και να σ πω κατι δεν θα σ ερθει στο μυαλο ,θα τα ξεχασεις ολα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108160 από ghjjkkmmgirl στις 27 Αυγούστου 2012, 8:40μμ

ghjjkkmmgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2012
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Κοιτα το σκεφτομουν και εγω στην αρχη αλλα πιστεψεμαι οταν σε φιλησει καποιος δν θα σκεφτεσαι τπτ απο ολα αυτα ειναι το πιο απλα πραγμα. Θα σε οδηγει εκεινος... Don't worry
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108161 από acxethh στις 27 Αυγούστου 2012, 8:45μμ

acxethh

μέλος από: 27/8/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
δεν ξέρω ρε παιδιά..και αν δεν μου βγει? και αν δεν τα ξεχάσω όλα όπως λέει ο geiaaaa λόγω του άγχους?με το βίντεο τι έγινε?έτσι είναι? (πάνω κάτω)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108165 από ghjjkkmmgirl στις 27 Αυγούστου 2012, 8:52μμ

ghjjkkmmgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2012
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Κοιτα το σκεφτομουν και εγω στην αρχη αλλα πιστεψεμαι οταν σε φιλησει καποιος δν θα σκεφτεσαι τπτ απο ολα αυτα ειναι το πιο απλα πραγμα. Θα σε οδηγει εκεινος... Don't worry
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108166 από ghjjkkmmgirl στις 27 Αυγούστου 2012, 8:55μμ

ghjjkkmmgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2012
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Ποσο χ ρονων εισαι βρε κοπελα μου??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108167 από acxethh στις 27 Αυγούστου 2012, 9:01μμ

acxethh

μέλος από: 27/8/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
17
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108168 από ghjjkkmmgirl στις 27 Αυγούστου 2012, 9:08μμ

ghjjkkmmgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2012
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Οκ παντως μν αγχωνεσαι ειμαι 15 και απο τν καποια εμπειρα που εχω σου λεω .θ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108175 από Geiaaaa στις 27 Αυγούστου 2012, 10:51μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
εισαι τυχερη που εισαι και κοριτσι γιατι ο αλλος περνει πρωτο βουλειες .....μην φοβασαι τιποτα ...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #108188 από Vasilis13 στις 28 Αυγούστου 2012, 10:55πμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(acxethh@27 Αυγούστου 2012)
δεν ξέρω ρε παιδιά..και αν δεν μου βγει? και αν δεν τα ξεχάσω όλα όπως λέει ο geiaaaa λόγω του άγχους?με το βίντεο τι έγινε?έτσι είναι? (πάνω κάτω)


το βιντεο αυτο δεν ειναι για πρωτη φορα...εγω συνηθως την πρωτη φορα που θα φιλησω μια κοπελα που δεν ξερω οτι με θελει και δεν ξερει οτι την θελω(οτι πιασουμε στον αερα) την φιλαω οταν την γυρναω σπιτι η οταν φευγει απο εκει που καθομαστε απαλα στα χειλη...αν θελει και αλλο θα μου ορμισει αυτη(οπως συνηθως) αλλιως θα πει κανα <<θα τα πουμε>> που σημαινει <<μαλακα τι εκανες εφυγε το κραγιον μου..!!!>>...τεσπ@ συνηθως αρχιζω φιλαω απαλα και γλυκα τα χειλη (οχι πετακτα φιλια) και μετα απλα ανοιγω παραπανω το στομα και βαζω την γλωσσα μεσα στο στομα της.Στο γλωσσοφιλο ρολο παιζει η απαλοτητα που βαζεις την γλωσσα στο στομα του αλλου γιατι καποιες και φανταζομαι και καποιοι προσπαθουν να πνιξουν τον αλλον βαζοντας την γλωσσα οσο πιο βαθυα γινεται...αυτα πρεπει να ξερεις εσυ η ενταση,ρυθμος κλπ ειναι στο χερι του αγοριου σου γιατι "ετσι μας επλασε ο θεος"/pwned οπως και το μασαζ στους ωμους οταν φιλιεστε ειναι πολυ ωραια ιδεα και το κανω καμια φορα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login