Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θυμάσαι μικρός που κατουρήθηκες πάνω σου μια φορά;
Σάββατο, 27 Απριλίου

Πετσάκι Πρόβλημα

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #108874 από dhmhtrhs8 στις 05 Σεπτεμβρίου 2012, 7:51μμ

dhmhtrhs8

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2012
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
εγω εχω ρε παιδια ομως ? ή οχι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108875 από stef98 στις 05 Σεπτεμβρίου 2012, 7:57μμ

stef98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/6/2012
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Geiaaaa@05 Σεπτεμβρίου 2012)
στη φιμωση ,μονο με περιτομη αντιμετωπιζετε ....

Χμμμ.. Όντως δίκιο έχεις, δεν είχα φίμωση ποτέ οπότε δεν ήξερα :P το αν έχεις φίμωση Δημήτρη το ξέρεις εσύ. Νομίζω ότι αφού αποκαλύπτετε το κεφάλι έστω και λίγο δεν πιστεύω πως είναι. Για δεύτερη γνώμη ρώτα και έναν ουρολόγο (πρέπει να δει το πλι σου αλλά δεν ειναι κατι να ντρέπεσαι).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108876 από tasos41997 στις 05 Σεπτεμβρίου 2012, 8:12μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
Προσπαθησε να το κατεβασεις οταν κανεις μπανιο οπως ειπαν και τα παιδια προσπαθησε και με λιγο baby oil

Καθε μερα απο λιγο να το κατεβαζεις οταν κατουρας

Και οταν κανεις μπανιο παντα

Και απο εκει και περα βλεπεις αν σε εναν μηνα κατεβενει κανονικα δεν θα εχεις...

Αν παλι τσουζη αφορητα σημαινει οτι ποιο πιθανον εχεις .

Αλλα προσπαθησε μην τα παρατησης απο την πρωτη προσπαθεια .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108881 από Geiaaaa στις 05 Σεπτεμβρίου 2012, 9:49μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Έγραψε:(stef98@05 Σεπτεμβρίου 2012)
Έγραψε:(Geiaaaa@05 Σεπτεμβρίου 2012)
στη φιμωση ,μονο με περιτομη αντιμετωπιζετε ....

Χμμμ.. Όντως δίκιο έχεις, δεν είχα φίμωση ποτέ οπότε δεν ήξερα :P το αν έχεις φίμωση Δημήτρη το ξέρεις εσύ. Νομίζω ότι αφού αποκαλύπτετε το κεφάλι έστω και λίγο δεν πιστεύω πως είναι. Για δεύτερη γνώμη ρώτα και έναν ουρολόγο (πρέπει να δει το πλι σου αλλά δεν ειναι κατι να ντρέπεσαι).

Ουτε εγω ειχα αλλα μου εκαναν οι γονεις μου οταν ημουν μικρος για λογους υγιεινης.......γενικως να ξερετε πως η περιτομη απο οτι εχω καταλαβει εχει πολλα οφελει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108882 από stef98 στις 05 Σεπτεμβρίου 2012, 10:11μμ

stef98

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/6/2012
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Geiaaaa@05 Σεπτεμβρίου 2012)
Έγραψε:(stef98@05 Σεπτεμβρίου 2012)
Έγραψε:(Geiaaaa@05 Σεπτεμβρίου 2012)
στη φιμωση ,μονο με περιτομη αντιμετωπιζετε ....

Χμμμ.. Όντως δίκιο έχεις, δεν είχα φίμωση ποτέ οπότε δεν ήξερα :P το αν έχεις φίμωση Δημήτρη το ξέρεις εσύ. Νομίζω ότι αφού αποκαλύπτετε το κεφάλι έστω και λίγο δεν πιστεύω πως είναι. Για δεύτερη γνώμη ρώτα και έναν ουρολόγο (πρέπει να δει το πλι σου αλλά δεν ειναι κατι να ντρέπεσαι).

Ουτε εγω ειχα αλλα μου εκαναν οι γονεις μου οταν ημουν μικρος για λογους υγιεινης.......γενικως να ξερετε πως η περιτομη απο οτι εχω καταλαβει εχει πολλα οφελει...

Αν έχεις περιτομή όμως τρίβεται το κεφαλάκι με το μποξεράκι και το παντελόνι με αποτέλεσμα να χάνεις την αίσθηση. Κάποιον λόγο είχε ο ''θεός'' (ας τον πω έτσι και ας μην πιστεύω) που μας έδωσε ο,τι μας έδωσε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108883 από Geiaaaa στις 05 Σεπτεμβρίου 2012, 10:16μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
ισως ....αυτο εχω ακουσει ειναι το μονο μειονεκτημα .....απλως εχω ακουσει πως αυτο με την αισθηση εξαρταται απο το γιατρο που σ κανει την εγχειρηση ...οσο πιο καλοσ ειναι τοσο καλυτερα προσεχει ολα τα νευρα που σε κανουν να νιωθεις τελεια στο σεξ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108886 από snare55 στις 05 Σεπτεμβρίου 2012, 11:35μμ

snare55

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
και εγω αυτο το προβλημα. ειχα προσπαθησε καθε μερα να τραβας το πετσακι οταν εισαι σε στιση δεν νιωθεις τιποτα τοτε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108934 από boxerakias στις 06 Σεπτεμβρίου 2012, 4:25μμ

boxerakias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/3/2012
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
και εγω ειχα ενα παρομοιο θεμα αλλα την πρωτη φορα που πηγα να την παιξω κατεβηκε. δοκιμασε να αυνανιστεις κανονικα και ισως να κατεβει. μπορει να πονεσει λιγο. πολυ λιγο ομως μετα θα σου περασει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109046 από hulkman στις 08 Σεπτεμβρίου 2012, 12:51πμ

hulkman

μέλος από: 8/9/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Παιδιά εγώ όταν ήμουν 2-3 ετών είχα πάθει ένα κάτι σαν μόλυνση και χρειάστηκε να μου κάνουν μια επέμβαση και (απ ότι λένε οι γονείς μου) μου έβγαλαν ένα σαν μακαρόνι που ήταν ανάμεσα στο πέος και στο πέτσακι. Αλλά για να βγει έκοψαν ένα μέρος απ το πέτσακι, ο γιατρός είπε ότι επειδή ήμουν μικρός θα ξανάμεγάλωνε, πριν αρχίσω να αυνανιζομαι ήταν το κεφαλάκι πάντα μέσα (ακόμα και σε στύση) αλλά μετά ξεχυλωσε το πέτσακι και τώρα το κεφαλάκι είναι σχεδέν πάντα έξω!
Αυτό με την αίσθηση μάλλον ισχύει γιατί αν το αγγίζω δεν νιώθω σχεδόν τίποτα. Και επίσης ένα άλλο πρόβλημα είναι ότι αν φοράς βαμβακερά εσώρουχα η το παντελόνι έχει χνούδι από μέσα, κολλάν στο κεφαλάκι και θέλει να το πλύνεις με σαπούνι (γιατί με σκέτο νερό και πονάει και δεν ξεκολλάει το χνούδι)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109283 από ph7o στις 11 Σεπτεμβρίου 2012, 5:50μμ

ph7o

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
ρε παιδια, εγω οταν το τραβαω πισω, εκτος του οτι με τσουζει οταν το ακουμπαω, δεν ειναι "ισιο/τεντομενο", οπως βλεπω στις τσοντες, ας πουμε.. ειναι σαν μαζευεται σε ρολο...δεν ξερω αν καταλαβατε τι εννοω.... εχω προβλημα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login