Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Το χειροκρότημα είναι μια σικ έκφραση του λιντσαρίσρατος.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

μεγεθος πέους στα 15

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109028 από The Greek στις 07 Σεπτεμβρίου 2012, 7:59μμ

The Greek

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας είμαι 15 χρονών και το μεγεθος του πέους μου ειναι 13 εκατοστα σε πληρη στυση!Επίσης σε συγκριση με τους περισσοτερους στην ηλικια μου ειναι πολυ πιο λεπτο αλλα και σχετικα μικροτερο! Ακόμα μετα απο προπονηση η θάλασσα ζαρωνει παρα πολύ και γινεται μεχρι και 4 εκατοστα κατι το οποιο δεν συμβαινει σε κανεναν απο τους συμπαικτες μου αλλα ούτε και στους φίλους μου! Ομως εκτος απο αυτα με ανησυχει που δεν βγαινει το κεφαλακι εξω απο το δέρμα! Οι τρίχες μου ειναι αρκετα πυκνες τοσο στο πεος οσο και στις μασχαλες αλλα δεν εχω ακόμη γενια!
εχω περιθωρια ανάπτυξης?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109031 από helias94 στις 07 Σεπτεμβρίου 2012, 8:14μμ

helias94

μέλος από: 27/7/2012
μηνύματα: 168 αποδεκτές 0
θα μεγαλωσει μαλλον το πουλι σου ακομα λιγο.οι φιλοι οσυ μπορει να σου λενε ψεματα οτι ειναι ψωλαραδες.επισης σχετικα με το οτι μαζευεται το πουλι παρα πολυ συμβαινει και σε εμενα το χειμωνα κυριως και μοιαζει με γαριδακι ενω σε στυση ειμαι 16.5cm.σχετικα με το κεφαλακι ισως να εχεις φιμωση δειξτο σε καποιον φιλο σου η στα αδερφια σου να σου πουν μια γνωμη.δεν αποκαλυπτεται καθολου?δεν το ανοιγεις γιανα πλυνεις τη βαλανο?ρωτα ο,τι θες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109032 από Amlet στις 07 Σεπτεμβρίου 2012, 8:21μμ

Amlet

μέλος από: 25/6/2012
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
φίλε ώς τα 21 θα μεγαλώνεις και μη φοβάσαι δεν έχουν όλοι τους ίδιους ρυθμούς ανάπτυξης.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109033 από Staurakomathiak στις 07 Σεπτεμβρίου 2012, 8:25μμ

Staurakomathiak

μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
12 με 15 νομιζω ειναι ο μεσος ορος στην Ελλαδα . Εμενα τωρα κοντοζυγωνει 14 και ειμαι ευχαριστημενος . Μην ακους φιλους σου να λενε την εχω 18 , 20 και τετοιες μαλακιες και αγχωνεσαι . Εγω ετσι ημουν και νομιζα οτι ηταν στουμπος αλλα οταν την καλαειδα μου αρεσε μια χαρα μεγεθος :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login