Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πραγματική εκπαίδευση αρχίζει όταν τελειώνει το σχολείο.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Ασχημες σκεψεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109048 από PetrosP στις 08 Σεπτεμβρίου 2012, 1:01πμ

PetrosP

Εικονίδιο
μέλος από: 8/9/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπερα,με απασχολει κατι το τελευταιο καιρο και θελω να το μειραστω μαζι σας..Ειμαι 17 χρονων και εχω σχεση με μια κοπελα ενα χρονο μεγαλυτερη απο αποσταση τα παμε καλα και ειμαστε ενα χρονο μαζι..Δεν εχουμε ολοκληρωσει αλλα καναμε τα πρωκαταρκτικα..Πριν 3 μερες περιπου ειχα μια φαντασιωση με εναν ομοφυλοφυλο..απο τοτε το μυαλο εχει κολλησει στην ιδεα οτι ειμαι και εγω γκευ..Δεν ειχα ποτε σχεση με αντρα και ουτε θελω να αποκτησω ποτε..Και μονο στην αυτη τρελενομαι.Παρατηρησα οτι μου σηκωμεται μονο οταν σκεφτομαι στιγμες με τη κοπελα μου η αν δω τσοντα(οχι γκευ τσοντα).Αλλα αυτη η σκεψη δε φευγει απο το μυαλο μου..Δεν εχω πει τπτ σε κανεναν γιατι ντρεπομαι και θελω να το ξεπερασω μονος μου..Στο δρομο τους κοιταω ολους περιεργα..Το ματι μου πεφτει πανω σε γυναικες και αντρες..Ερωτικα και συναισθηματικα μπορω να δω μονο γυναικες..Ποτε δεν ειχα ερωτικη ελξη απο αντρα και ουτε θελω..Απλα με προβληματιζει αυτη η σκεψη..Εψαξα στο διαδυκτιο για τετοια συμπτωματα και βρηκα οτι μπορει να ειναι ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχη η μια κριση αγχους..Εσεις τι λετε ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109050 από meksereisfilara στις 08 Σεπτεμβρίου 2012, 1:06πμ

meksereisfilara

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2012
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Δες μια γκαυ τσοντα κ αν σ σηκωθει.... :/ νομιζω.ειν.απο.το αγχος σ αλλα αν θες να.σιγουρευτεος.μια για παντα κανε αυτο π.σ ειπα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109056 από PetrosP στις 08 Σεπτεμβρίου 2012, 1:19πμ

PetrosP

Εικονίδιο
μέλος από: 8/9/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Κοιτα πιστευω πως αυτο ειναι σχετικο γιατι ο οργανισμος αντιδρα σε οποιαδηποτε σεξουαλικη επαφη..Αν την εβρισκα και φτιαχνομνουνα με αντρες τοτε θα ημουν ναι γκευ..Στ περιπτωση μου ομως δε συμβαινει αυτο
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #109058 από Geiaaaa στις 08 Σεπτεμβρίου 2012, 1:25πμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πρωτα απο ολα στο ιντερνετ ποτε δεν εισαι σιγουρος αν αυτα που βλεπεις ειναι σωστα........μην ανησυχεις δεν εισαι γκει.....απλως εισαι στην εφηβεια οπως και εγω,, και ετυχε να φαντασιωθεις κατι για μια στιγμη .......απο τους περισσοτερουσ μας εχει περασει η σκεψη καποια στιγμη ...μηπως ειμαι γκει?.....αλλα δεν ειμαστε .....απλως εσυ εχεις κολλησει τωρα .....σκεψου εχεις σχεση ,την βλεπεις ερωτικα.....εχεις φαντασιωσεις με γυναικες .......ενα κολλημα ειναι ,θα το ξεπερασεις.....:D :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109061 από genesis στις 08 Σεπτεμβρίου 2012, 1:31πμ

genesis

μέλος από: 6/1/2012
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
οταν γραφεις ενα διαγωνισμα δεν περναει η σκεψη μηπως δεν τα πηγες καλα ή εκανες λαθη; οταν βλεπεις εναν ποδοσφαιρικο αγωνα και καποιος χτυπαει πεναλντι δεν σκεφτεσαι μηπως το χασει; το οτι κανεις σκεψεις που μπορει να μην σου αρεσουν ειναι λογικο.απλως και μονο επειδη υπαρχουν.. αλλιως δε θα ειναι νοημα το συναισθημα ''αγχος''.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109090 από PetrosP στις 08 Σεπτεμβρίου 2012, 11:24πμ

PetrosP

Εικονίδιο
μέλος από: 8/9/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Geiaaaa@08 Σεπτεμβρίου 2012)
Πρωτα απο ολα στο ιντερνετ ποτε δεν εισαι σιγουρος αν αυτα που βλεπεις ειναι σωστα........μην ανησυχεις δεν εισαι γκει.....απλως εισαι στην εφηβεια οπως και εγω,, και ετυχε να φαντασιωθεις κατι για μια στιγμη .......απο τους περισσοτερουσ μας εχει περασει η σκεψη καποια στιγμη ...μηπως ειμαι γκει?.....αλλα δεν ειμαστε .....απλως εσυ εχεις κολλησει τωρα .....σκεψου εχεις σχεση ,την βλεπεις ερωτικα.....εχεις φαντασιωσεις με γυναικες .......ενα κολλημα ειναι ,θα το ξεπερασεις.....:D :D

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου..Ναι φανατσιωνομαι γυναικες και την βλεπω ερωτικα..Μου εφυγε το βαρος στο στηθος να σαι καλα φιλε μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109101 από Geiaaaa στις 08 Σεπτεμβρίου 2012, 4:18μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
παρακαλω φιλε μου :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login