Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ενθυλάκωση είναι πιο επικίνδυνη και από τον αμίαντο.
Σάββατο, 4 Μαΐου

περίεργες...διαθέσεις

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109387 από 'Anwnimii στις 13 Σεπτεμβρίου 2012, 7:02μμ

'Anwnimii

μέλος από: 13/9/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Γεια σας!είμαι καινουρια στο σάιτ και είμαι 14 χρονών. θα ηθελα πολύ να συζητήσω μαζι σας ενα ''πρόβλημα'' μου...Να,σε σχεση με άλλες κοπελες της ηλικίας μου,εχω προχωρήσει αρκετα στο σεξουαλικό(χωρίς να εχω ολοκληρώσει ομως)..Μάλλον εξαιτίας αυτου,με πιάνουν συχνά πυκνά 'εξαψεις' τις οποίες πολλές φορές δεν μπορω να ελέγξω και αναγκαζομαι να τις ικανοποιοώ μόνη μου,και με κάνει να νιωθω κάπως αυτο..Έχω σχεση,τώρα κοντα θα κλείσουμε ενα μήνα,αλλά δεν εχουμε προχωρήσει καθόλου εκτός απο φασώματα..Θέλω,αλλά φοβάμαι λιγο γιατί ειναι τρία χρόνια μεγαλύτερος μου και φυσικά πιο έμπειρος..φοβάμαι μην κάνω κατι που το θεωρήσει χαζο,γενικά κομπλαρω και δεν έχω κανει πρωτη κίνηση ακομα,π.χ. να τον χουφτώσω,αν και εκείνος μου έχει πεταξει αρκετά υπονοουμενα... Θα ήθελα την γνώμμη σας γενικά για τα 'θέματα' μου.Ευχαριστωω και καλώς σας βρηκαα
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #109389 από aswtos στις 13 Σεπτεμβρίου 2012, 7:29μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

καλως ηρθες!
εισαι στην εφηβεια οποτε ειναι απολυτως λογικο να εχεις ορμες και απο τη στιγμη που δεν εισαι ακομη ετοιμη ή δεν εχεις την δυνατοτητα να τις καλυψεις απο καποιο αλλο ατομο τις ικανοποιεις μονη σου. δεν χρειαζεται να νιωθεις ασχημα γι αυτο. απολαυσε το χωρις ενοχες. ειναι απολυτα φυσιολογικο και σε προετοιμαζει ωστε να μπορεσεις να ανταποκριθεις καλυτερα στη σεξουαλικη σου ζωη.
οσον αφορα τη σχεση σου δεν χρειαζεται να φοβασαι πως θα κανει κατι και θα το θεωρησει χαζο. δεν υπαρχει τετοια περιπτωση. και να μην τα κανεις ολα τελεια στην αρχη στην πορεια θα βελτιωθεις. ασε που τα αγορια πολλες φορες φτιαχνονται στην ιδεα πως καποια ειναι απειρη και τα μαθαινει ολα μαζι τους. και μονο η κινηση για κατι περισσοτερο θα τον εξιταρει. τελος αν θες να τον τρελανεις τελειως μπορεις να παρεις το χερι του και να το ακουμπησεις πανω στο σωμα σου προκαλοντας τον με αυτο τον τροπο να σε χουφτωσει αυτος. αν κανει εκεινος την αρχη θα λυθεις και εσυ. ολα θα ερθουν απο μονα τους. απολαυσε ο,τι κανεις απλα δεν χρειαζεται και να βιαζεσαι ιδιαιτερα μιας και εισαι ακομη μικρη. καλα να περνας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109391 από 'Anwnimii στις 13 Σεπτεμβρίου 2012, 7:37μμ

'Anwnimii

μέλος από: 13/9/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Σ'ευχαριστώ πολυ για τις συμβουλές σου,τις εκτιμώ αφάνταστα
Και έχω μια ακόμα ερωτηση αν και μπορεί να σας φανεί χαζη..η 'αυτοικανοποιηση' υπάρχει περιπτωση να βλάψει οτιδήποτε.?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109398 από Achilleas123 στις 13 Σεπτεμβρίου 2012, 9:24μμ

Achilleas123

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Τίποτα απολύτως...Keep doing it!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109400 από 'Anwnimii στις 13 Σεπτεμβρίου 2012, 9:29μμ

'Anwnimii

μέλος από: 13/9/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Χαχα ευχαριστώ :]
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109405 από marouli στις 13 Σεπτεμβρίου 2012, 10:37μμ

marouli

μέλος από: 8/9/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
καλησπερα και απο εμενα..το οτι εχεις εξαψεις ειναι ο,τι πιο λογικο και φυσικο..και οτι τις ικανοποιεις μονη σου ειναι φυσικο και δεν βλαπτει.. εγω τις ικανοποιουσα μονη απο τα 14 μεχρι τα 18 που εκανα σεξ πρωτη φορα και δεν επαθα τιποτα χαχα.

τωρα οσον αφορα την πρωτη φορα λεω να το σκεφτεις καλα πριν το κανεις. να το θες πραγματικα! και οτι εισαι απειρη σε αυτην την ηλικια ειναι πολυ φυσικο και δεν θα θεωρησει τιποτα χαζο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109421 από dick the greek στις 14 Σεπτεμβρίου 2012, 1:35πμ

dick the greek

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/8/2012
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Κοπελια αν θες να προχωρησεις και να μαθεις και εσυ κατι χωρις να φοβηθεις κανε στο αγορι σου στοματικο.ετσι και αυτος θα το απολαυσει και εσυ θα αποκτησεις εμπειρια για το μελλον.Προυποθεση: να ειναι ξυρισμενος γιατι δεν θα σε βολεψει και τοσο το δασος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109445 από 'Anwnimii στις 14 Σεπτεμβρίου 2012, 5:23μμ

'Anwnimii

μέλος από: 13/9/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έχω ξανακανει στοματικο σε αγόρι...
πάντως ευχαριστω και τους δυο σας:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109447 από Dark Knight στις 14 Σεπτεμβρίου 2012, 6:01μμ

Dark Knight

Εικονίδιο
μέλος από: 19/8/2012
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Και πως σου φανηκε?Εσενα σου εχουν κανει?Εκει ειναι που θα τρελαθεις τελειως!!χεχε! ;-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109534 από 'Anwnimii στις 15 Σεπτεμβρίου 2012, 7:15μμ

'Anwnimii

μέλος από: 13/9/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Το περίμενα πολυ πιο...δεν ξερω χειρότερο παντως..!
ήταν πολυ καλη φασηη;)
Όχι δεν μου εχουν κανει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login