Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Κοινωνικός είναι εκείνος που κάνει παρέα σ' αυτούς που έτσι κι αλλιώς δεν τη χρειάζονται.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Προσανατολισμος

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109764 από Ολυμπιακάρα στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 12:36μμ

Ολυμπιακάρα

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2012
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Καλησπέρα έχω ξανά κάνει ένα παρόμιο θέμα αλλα ακόμα έχω το κόλλημα αυτό ληπόν είμαι 16 χρόνον και πάντα μα πάντα γουστάρα της γυναίκες και τώρα αλλα αυτό που με ανησηχί είναι ότι δεν σχολιάζω έστο με παρέα της κοπέλες με τα φιλαράκια απο το σχολείο και λέω είμαι gay?? και όταν θέλω να αυνανιστώ βάζω τσόντες με γυναικές και μου αρέσει μετά μόλις τελείοσο απο λίγες ώρες μπορεί να δω κάποιον στο δρόμο εμφανίσιμο η και να μην είναι εμφανίσημος και να λέω ( τον φιλάω πάω μαζί του να κάνω κάτι? ) δεν μπορώ και δεν θέλω να είμαι gay παλιότερα είχα ερωτευτεί πολλες κοπέλες και της είχα φιλίσι και μια στιγμή άλλαζω???? παρακαλώ απαντήστε μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109765 από Ολυμπιακάρα στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 12:50μμ

Ολυμπιακάρα

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2012
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
α και σιχενομε να σκευτομαι οτι κανω κατι με αντρα σηχαμα τελειος.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #109773 από stef98_ στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 1:45μμ

stef98_

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2012
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Να σου πω ρε αγορίνα μου, πριν αναρωτηθείς για το αν είσαι gay η όχι, πρέπει πρώτα να ξέρεις τι σεξουαλικότητες υπάρχουν: ετεροφυλόφιλος/straight (με το αντίθετο φύλο), αμφιφυλόφιλος/bi (και με τα 2 φύλα) και ομοφυλόφιλος/gay (με το ίδιο φύλο), κοίτα τα αυτά και δες πιο σου ταιριάζει. Ξέρω έχεις ακούσει χιλιάδες φορές την φράση ''της εφηβείας είναι αυτά'' και δεν την πολυγουστάρεις, αλλά έτσι είναι! Το να αναρωτιέσαι την σεξουαλικότητα είναι απολύτως ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ και καλό. Αν ο λόγος που φοβάσαι ότι δεν είσαι straight είναι ότι δεν σχολιάζεις πλέον τα κορίτσια, είναι πολύ απλά ότι ΟΡΙΜΑΖΕΙΣ, γίνεσαι πιο διακριτικός, εσύ και οι καύλες σου. Όσο για αν δεις κάποιον στον δρόμο και σκεφτείς ότι κάνεις κάτι μαζί του, αν ήσουν ενήλικας και το έκανες αυτό, πιθανότατα θα ήσουν bi, αν είσαι έφηβος είναι φάση της ΕΦΗΒΕΙΑΣ. Σκέψου τα όλα αυτά. Θες την γνώμη μου; ΔΕΝ είσαι gay, είναι όλα της εφηβείας, τα χω περάσει και γω! Αν ακόμα έχεις αμφιβολίες να στο πω και πιο λαϊκά, αν είσαι gay γουστάρεις ΜΟΝΟ ΨΩΛΗ.ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ gay.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109783 από Ολυμπιακάρα στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 2:06μμ

Ολυμπιακάρα

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2012
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Φίλε έφηγε ένα βάρος απο πάνω μου χαχαχα ελα να σου πω μα φυσικά και δεν γουσταρώ τους αντρες. Έχω ξανά ακούσει ότι είναι της εφηβείας αλλα έφωσον το ξανά ακούο είμαι μια χαρά και θα περάσει.

Ευχαριστώ φίλε να σε καλά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109794 από Καταχωρήθηκα! στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 3:14μμ

Καταχωρήθηκα!

μέλος από: 7/3/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Εγώ λέω ότι είσαι γκέι και απλά δεν θες να το αποδεχτείς τώρα ίσως κάνω λάθος και να είναι απλά ομοφυλοφιλικές τάσεις... ο χρόνος θα δείξει.

Εδώ που τα λέμε όμως είναι σημάδι διότι απο τη στιγμή που κάποιος έχει αμφιβολίες πάει να πει πως κάτι συμβαίνει.

Όταν κάποιος είναι καθαρός με τον σεξουαλικό προσανατολισμό του δεν έχει απορίες και αμφιβολίες με τον αν είναι γκέι!

Εσύ και μόνο ξέρεις τι είσαι και κανείς δεν θα σου το πει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109796 από stef98_ στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 3:20μμ

stef98_

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2012
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Προφανώς ο από πάνω δεν έχει περάσει εφηβεία και είναι ομοφοβικός! Τι να κάνεις, υπάρχουν και αυτοί! Αγνόησε τον!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109798 από Ολυμπιακάρα στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 3:29μμ

Ολυμπιακάρα

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2012
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
@Καταχωρήθηκα!


Δεν είμαι gay γιατί πριν ένα χρόνο αμα με έβλεπες όταν έβλεπα κοπέλα σαν ποιο μικρός θα καταλάβενες δηλαδή έβλεπα μια θα σου κάνω το ένα το αλλο και αυτά που λέμε εμείς.... η gay δεν τα λένε αυτά σε καμία ηλικία εδώ βλέπεις και λέει ο stef ότι το είχε περάσει και αυτός όλοι το περνάμε στην εφηβεία φιλαράκι. και δεν είμαι απο τα άτομα που είναι gay γιατί δεν είμαι σε πληροφορό ότι έχω μηχανάκι ντηνομέ κανονικά και όχι γυναικούλα όπως το κάνουν η gay και με gay άτομα ποτέ δεν κάνω παρέα γιατί έτσι όπως μιλάνε και συμπαιριφέρονται μου σπάνε τα νεύρα.

φιλικά

Ολυμπιακάρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109800 από Ολυμπιακάρα στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 3:31μμ

Ολυμπιακάρα

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2012
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
και είδη μου άρεσε μια κοπέλα και της τα ζίτισα αλλα είδη είχε σχέση και έφαγα χειλόπειτα :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109801 από Ολυμπιακάρα στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 3:32μμ

Ολυμπιακάρα

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2012
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Καλά δεν τα λέω stef?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109808 από Καταχωρήθηκα! στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 3:42μμ

Καταχωρήθηκα!

μέλος από: 7/3/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
stef98 Επειδή εσύ και το παλικάρι απο πάνω κάνατε τους πειραματισμούς σας σημαίνει ότι όσοι έχουν διαφορετική άποψη απο εσας είναι ομοφοβικοί; Στα 20 μου δεν έχω περάσει εφηβεία δηλαδή;

@Ολυμπιακάρα Θα πρέπει να μάθεις να ακούς και γνώμες οι οποίες δεν συμβαδίζουν με τα νερά σου... σε φόρουμ μπήκες και είναι λογικό να δεις χίλιες δυο απαντήσεις, δεν σου είπε κανείς να τις κρατήσεις άλλα δεν γίνεται να βλέπεις και μόνο αυτές που σ συμφέρουν.

Τέλος απο τη στιγμή που λες ότι δεν είσαι γκέι και πως δεν αμφιβάλεις για το εγώ σου και πως όλα είναι προς τη στραιτ μεριά... δεν μπορώ να καταλάβω που είναι το πρόβλημα και γράφεις θέμα για προσανατολισμό!
Μόνος σου είπες ότι είπες δεν πρόσθεσα κάτι και φυσικά ούτε καν σε έβρισα όπότε το "αγνόησε τον" που λέει ο απο πάνω το βρίσκω καφρίλα μιας και το πρόβλημα είστε εσείς επειδή δεν ξέρετε τι σας γίνεται.

Οπότε ναι δεν είσαι γκει αν αυτό θέλεις να ακούσεις...!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login