Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί ο ήλιος ενώ ξανθαίνει τα μαλλιά, σκουραίνει το δέρμα;
Δευτέρα, 13 Μαΐου

πως καταλαβαινεις οτι ειναι παρθενος?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109769 από Mandragoriana στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 1:07μμ

Mandragoriana

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
οπως λεει κ ο τίτλος πως καταλαβαινεις οτι είναι ένα αγόρι παρθένος?Πριν την σεξουαλική πραξη...φαινεται με καποια χαρακτηριστικα?πχ..οταν ενα αγορι ερεθιζετε τρελα..χωρις καν να τον εχεις ακομα φιλησει..και μονο απο το να τον χαιδεψεις στο προσωψπο και να του μιλας αργα...ειναι σημάδι?μιλαμε για 18 και πάνω..
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #109770 από stef98_ στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 1:28μμ

stef98_

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2012
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όπως λένε, ''η αγαμία δεν κρύβεται'', αν είναι παρθένος θα είναι υπερβολικά ντροπαλός, δεν θα παίρνει πρωτοβουλίες για φιλί κλπ, και όπως είπες θα ερεθίζετε πολύ και εύκολα, η μπορεί να μην είναι παρθένος και απλά να έχει πολλές καύλες. Μπορείς να τον ρωτήσεις επίσης και να το συζητήσετε αντί απλά να μαντεύεις αν είναι η όχι. Επίσης, μπορείς να του κάνεις στοματικό και να παρατηρήσεις στο πέος του αν έχει κοπεί ο χαλινός (κοινώς πετσάκι) του, ΣΥΝΗΘΩΣ κόβεται με την ερωτική πράξη, όχι πάντα όμως, οπότε και πάλι απλά μαντεύεις. Εγώ λέω, ρώτα τον και πες του να είναι ειλικρινής
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109771 από M1k3y στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 1:28μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Δεν υπάρχει σίγουρος τρόπος να μάθεις. Πάντως, αν είναι άγαρμπος στις κινήσεις του λογικά δε θα έχει και μεγάλη προηγούμενη εμπειρία. Τώρα, όσον αφορά τα χαϊδέματα, δεν είναι απαραίτητο να είναι παρθένος για να ερεθιστεί, μπορεί απλά να σε γουστάρει πολύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109772 από Mandragoriana στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 1:41μμ

Mandragoriana

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
Μου εχει πει οτι το εχει κανει με δυο κοπελες αλλα ειναι πολυ ντροπαλος.Δεν με φιλαει πρωτος και μ το ζηταει,ερεθιζετε πανευκολα..και γενικα...φαινετε πως δεν εχει εμπειρια..βεβαια..ξερει πχ να ξεκουμπωνει το σουτιεν με ενα χερι..που να φιλαει ακριβώς πχ στο αυτι και τετοια..αλλα ουτε και πολυ γλωσοφιλο δινει...και δεν εχω ιδέα αν είναι ή οχι...και ενω επεμενε να προχωρησουμε,κολωνει και προτιμά να βλεπει σειρες ή να παιζει απο αυτό..εσεις τι λέτε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109774 από Mandragoriana στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 1:48μμ

Mandragoriana

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
sorry με μια μου εχει πει οτι το εχει κανει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109776 από stef98_ στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 1:53μμ

stef98_

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2012
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Τι λέμε για το αν είναι παρθένος η γιατί κωλώνει; Για το αν είναι παρθένος ΡΩΤΑ ΤΟΝ και ζήτα του ειλικρία. Για το ότι κωλώνει, υπάρχουν χιλιάδες παράγοντες που τον κάνουν να μην θέλει, από κόμπλεξ για το μέγεθος και ότι θα τελειώσει πρόωρα μέχρι φόβο για το ότι δεν θα σε ικανοποιήσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109778 από stef98_ στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 1:54μμ

stef98_

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2012
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Η μπορείς να του ζητήσεις λεπτομέρειες για την κοπέλα που είχε πριν εσένα, αν δεις πως κομπλάρει και είναι όλο ''εεμμμμ...'' ''κααααι...'' κλπ πάει να πει πως δεν είχε κοπέλα και είναι παρθένος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109782 από Mandragoriana στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 2:05μμ

Mandragoriana

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
μπραβο ολο τετοια ειναι για ολα ομως τα θεματα!σε αυτο...λεει πολλα χοτ πραγματα αλλα δεν κανει και τιποτα...αλλα λεει το εχει κανει..για το αν καυ**νει..ειναι καλο να το παθαινει σε μεγιστο βαθμο και με ενα αγγιγμα μου?γιατι οταν αρχισω και τον φιλαω οι τριχες του ειναι καγκελο και αυτος παει να πεθάνει:Ρ δειχνει κατι το οτι τον ερεθιζω πανεύκολα?πχ οτι τ αρεσω πολυ η δεν εχω σχεση εγω με αυτο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109786 από stef98_ στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 2:27μμ

stef98_

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2012
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Μμμμ, να σου πω μόνο που διάβασα το τελευταίο κομμάτι καύλωσα και γω :P μπορεί απλά να τον καυλώνεις, μπορεί να είναι παρθένος, μπορεί και τα δυο. Όπως σου είπα ρώτα τον για την προηγούμενη κοπέλα και κόψε αντίδραση. Αλλά και να μην έχει χάσει την παρθενιά του δεν είναι και τόσο σημαντικό (εκτός από το ότι δεν στο είχε πει πιο πριν) ούτε θέλει καμιά ''ειδική μεταχείριση'' μόνο να πας λαου-λαου μαζί του (δηλαδή σταδιακά από φιλί πήγαινε στα χουφτώματα, πιπιλιές, γλωσσόφιλα και λοιπά μετά στα προκαταρκτικά και τέλος το σεξ). Αν είναι τόσο ντροπαλός που δεν παίρνει πρωτοβουλία να σε φιλήσει καθιστέ και συζητήστε το (σε ήρεμο κλίμα πάντα και χωρίς να του δίνεις την εντύπωση πως τον κατηγορείς για αυτό.)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109787 από Mandragoriana στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 2:32μμ

Mandragoriana

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/8/2012
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
ποιο ακριβως σε καυλ*σε?:Ρ κοιτα..και εγω είμαι..απλα περασαμε μια πολυ ασχημη φάση οποτε δεν θέλω να πω κατι ποσο μαλλον για πρωην...anyway..με είχε αναψει τόσο πολύ με αυτά που μου έλεγε που ακομα και που ειναι η πρωτη μου εμπειρια σαν σχεση μου βγαινουν πολλά...πραγματα και φοβάμαι μήπως υπερβάλω..:Ρ αυτος φταιει!:Ρ:Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login