Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Όλοι είμαστε άσχετοι, αλλά σε διαφορετικά αντικείμενα ο καθένας.
Δευτέρα, 13 Μαΐου

...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109836 από blablablaaa στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 7:31μμ

blablablaaa

μέλος από: 18/9/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
γεια σας.θελω να ρωτησω κατι.εκανα σεξ με το αγορι μου 1-2 μερες αφου μου τελειωσε η περιοδος χωρις προφυλαξεις.μου ειπε οτι δεν προλαβε να τελειωσει.εμενα θα μου ερθει περιοδος γυρω στις 20.αλλα ανυσηχω.ισως δεν εχω λογο αλλα ειναι και το ζωδιο μου καπως και εχω αγχωθει παρα πολυ.βεβαια το παιδι δεν εχει λογο να μου πει και ψεμματα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109837 από stef98_ στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 7:38μμ

stef98_

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2012
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Αγαπούλα μου, μισό να σταματήσω τα γέλια από αυτό που είπες για το ζώδιο και σου απαντάω αμέσως! ..... Οκ, είμαι εδώ, λοιπόν καταρχάς μεγάλη σας βλακεία να το κάνετε χωρίς κάπια μέθοδο αντισύλληψης μια και μπορείς να μείνεις έγκυος ακόμα και από τα προσπερματικά! Αλλά που ξέρεις, μπορεί το ζώδιο σου να σε ευνοήσει και να μην μείνεις έγκυος χαχαχα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109838 από e-mail στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 7:39μμ

e-mail

μέλος από: 10/7/2012
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Γιατί, γιατί και γιατί χωρίς προφυλάξεις ;

Απο τη στιγμή που δεν πρόλαβε να τελειώσει τότε δεν είσαι, όμως υπάρχει και μικρή ΑΛΛΑ μεγάλη πιθανότητα να έμεινες και απο προσπερματικά υγρά.

Τώρα και καθυστέρηση να έχεις δεν σημαίνει πως είσαι έγκυος θα είναι το άγχος και η φοβία που θα έχεις επίσης δεν βρίσκεσαι και σε σταθερό κύκλο.

Πιστεύω πως δεν είσαι και πιστεύω επίσης να σου έγινε μάθημα και από την επόμενη φορά να προσέχεις περισσότερο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109839 από blablablaaa στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 7:40μμ

blablablaaa

μέλος από: 18/9/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
οχι ρε συ.απλα ειμαι παρθενος και εχω ακουσει οτι ολα τα δραματοποιουν. επειδη το εχω ξαναπαθει κιολας αυτο για αυτο το ειπα:Ρ κοιτα εμενα μου ειπε οτι δεν τελειωσε καν.και σκεφτομαι οτι ηταν 1-2 μερες μετα την περιοδο.δηλαδη δεν ηταν γονιμες μερες.η αυτο τελος παντων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109847 από Noir Désir στις 18 Σεπτεμβρίου 2012, 8:26μμ

Noir Désir

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2012
μηνύματα: 329 αποδεκτές 0
Το αν είσαι σε γόνιμες μέρες εξαρτάται από τη διάρκεια του κύκλου σου, όχι από το πόσο κοντά είσαι στην περίοδο. Αφού δν τελείωσε μέσα σου, το πιο πιθανό είναι να μην έχεις μείνει έγκυος, αλλά να ξέρεις ότι όταν τό κάνεις χωρίς προφυλάξεις πάντα υπάρχει μια μικρή πιθανότητα εγκυμοσύνης από προσπερματικά υγρά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109944 από ansia στις 19 Σεπτεμβρίου 2012, 11:20μμ

ansia

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/9/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Μην αγχωνεσαι αδικα.. νταξει σωστα τα λενε τα παιδια
υπαρχουν και τα προσπερματικα αλλα οι πιθανοτητες ειναι
απειροελαχιστες
Αφου δεν ησουν στην 14-15 μερα του κυκλου σου δεν ησουν
καν γονιμη
Τελος σκεψου οτι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ το κανουν κατ εξακολουθησει
χωρις προφυλαξη κ δεν συμβαινει τιποτα
Αν ηταν τοσο ευκολο να μεινεις εγκυος ο κσομος θα χε γεμισει
παιδια.. :Ρ

Τεσπα παρ ολα αυτα δεν σε συμβουλευω για κανενα λογο να το
συνεχισετε αυτο.. μια φορα να γινει το κακο αρκει για να σας
καταστρεψει τα παντα. Αρα τις επομενες φορες φροντισε να ειστε
πιο προσεκτικοι.. Για παν ενδεχομενο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login