Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Γιατί έχουνε λυσσάξει όλα τα sites να στρογγυλεύουν τις γωνίες;
Πέμπτη, 2 Μαΐου

να προχωρήσουμε?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109989 από kapioa :) στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 6:17μμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
ΧΕΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ σε ολα τα μελη του φτουυυ :*
με το αγορι μου τα εχουμε εδω και 3 μηνες (μπραβο μας χδ),και εχουμε μεινει μονο στην φαση "φασωμα"... Θελω οταν φιλιομαστε να τον αναβω. Βασικα,να τον αναβω τοσο πολυ αλλα να μην ολοκληρωνουμε σε τπτ...
Ας πουμε,να αναβει με φιλια κλπ,αλλα μετα να μην κανυμε κτ.
Πειτε μου που να βαζω τα χερια μου οταν φασωνωμαστε η τι να κανω με τα δικα του χερια? εχω σκεφτει οταν φασωνωμαστε να του περνω τα χερια του και να του τα ακουμπαω στον κωλο μου...η δεν ξερω!


***και κατι αλλο, θα γινουν διαφορα παρτυ,που θα ειμαστε και οι δυο καλεσμενοι κλπ,και σκεφτομαι πως θα ηταν μια πολυ καλη ευκαιρια για να... του δειξω πως νιωθω. (οχι σεξ,αλλα κατι αλλο...)
πειτε τι να ειναι αυτο το "αλλο" αν εχετε καμια ιδεα

ειμαστε και οι δυο 13,5-14 χρονων :3 μικρα μεν,αλλα ερωτευμενα δε... <3
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109991 από stef98_ στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 6:45μμ

stef98_

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2012
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Μάθανε και τα 14χρονα να μιλάνε για έρωτα και σεξ.. anyway ναι κανε ότι θες από αυτά που είπες για να τον καυλώσεις αλλά έχε στο μυαλό σου ότι μπορεί να του προκαλέσεις Blue balls, που γίνεται όταν είσαι πολύ καυλωμένος όμως να μην ολοκληρώνει και η άλλη στο παίζει μια ζέστη μια κρύο και τον πιάνει έντονος πόνος στα αρχίδια. Τώρα για το 'άλλο', λέω χουφτώματα, χάιδεμα του πέους του πάνω από το παντελόνι, φιλιά γύρω από το αυτί (μερικούς μας ξενερώνει αυτό), γλυκολογα ή βρωμολογα και ο,τι άλλο μπορείς να σκεφτείς. Τώρα σε πάρτι δεν νομίζω πως είναι η καλύτερη ιδέα να τα δοκιμάσεις γιατί μπορεί να ντραπεί μπροστα τον κόσμο που θα είναι εκεί η να μην αντιδράσει όπως θες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110034 από kapioa :) στις 21 Σεπτεμβρίου 2012, 3:24μμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
Οταν λεω σε παρτυ,δεν εννοω μεσα στον κσομο ! εννοω στο υπνοδωματιο... καπου μονοι μας ρε συ χΔ
και τα μλου μολς δεν νομιζω να τα παθαινει απο τετοια ηλικια... η μηπως ναι?
κοιτα, εγω δεν πιστευω πως θα παθει τπτ... και επεισης πιστευω οτι ειναι μυθος.
Τεσπα,ευχαριστω παντως :))
Κανεις αλλος?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #110036 από aswtos στις 21 Σεπτεμβρίου 2012, 4:09μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

πρωτα απο ολα οσο και να τον αναψεις αν δεν θες να προχωρησετε περισσοτερο δεν προκειται να γινει. απο σενα εξαρταται το που θα σταματησεις και θα σταματησει. σιγουρα αυτο που λες με το να του παιρνεις τα χερια του και να τα ακουμπας πανω στο σωμα σου θα τον αναβει. να τα κατευθυνεις οπου νιωθεις εσυ ανετα. πολυ καλο ειναι επισης οταν τον φιλας να κολλας το σωμα σου πανω στο δικο του σφικτα και αν θες να κανεις και καποιες κινησεις, να τον φιλας και να τον γλειφεις στο λαιμο και να τον χαιδευεις και κατω απο την μπλουζα αν δεν σε πειραζει να σου το κανει και αυτος. αργοτερα μπορειτε να βγαλετε και τιποτα. θα δεις πως δεν συγκρινεται η αισθηση να ακουμπαν τα σωματα σας με οσο το δυνατον λιγοτερα ρουχα να παρεμβαλονται αναμεσα σας. καλη απολαυση!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110109 από Spetzofai στις 22 Σεπτεμβρίου 2012, 5:41μμ

Spetzofai

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2012
μηνύματα: 57 αποδεκτές 0
πανω κατω τα ιδια με τους απο πανω θα σου πω..
βγαλτε τα ρουχα αν γινεται και μεινετε με τα εσωρουχα..ξεκινηστε να φιλιοσαστε..παρτου τα χερια και βαλτα του στον κωλο σου..σιγα σιγα ξεκινα να τον φιλας στον λαιμο και πισω απο το αυτι..μετα για ποιο hot κατασταση πιασ'του τον πουτσο πανω απο το παντελονι..ή και απο μεσα αν εχεις το θαρρος..μολις του τον ακουμπησεις θα δεις οτι θα εχει ηδη καυλωθει..χαιδεψε του τον και καντου σαν ελαφρυ μασαζ..
αν εισαι ετοιμη μπορεις να του κανεις στοματικο ή να του την παιξεις για να μην τον αφησεις στα κρυα του λουτρου..αν δεν εισαι ετοιμη δεν πειραζει θα σε καταλαβει πιστευω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110113 από Samsung στις 22 Σεπτεμβρίου 2012, 6:19μμ

Samsung

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
1ον. είσαι μικρή ακόμα
2ον. τα έχετε πολύ λίγο για να προχωρήσετε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110240 από 'mikrh prigkipi στις 25 Σεπτεμβρίου 2012, 2:46μμ

'mikrh prigkipi

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2012
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
εγώ θα πρότεινα να το συζητήσετε.... κ εγώ με το αγόρι μου τα έχουμε 3 μήνες και προχωρήσαμε σχετικά γρήγορα.....μπορείς να του μιλήσεις, για σένα καλύτερα μέσω φεισμπουκ ή κατι τέτοιο γιατί θα ντραπείς....και να του πείς, θα ήθελα να κάνουμε κάτι παραπάνω;) και επειδή το κάτι παραπάνω μπορεί να το πάρει χοντρά(πίπ@ κτλ) μπορείς να του εξηγήσεις;) για αρχη θα προτεινα να σε χουφτωνει στο στηθος η τον κωλο μεσα απο τα ρουχα....και εσυ στο στοιθος και τους κοιλιακους του;) και αν νιωθεις καλα, θα κανει κινηση να σου βαλει δαχτυλο, η μπορεις να τον χαιδεψεις εξω απο τ ρουχα, στα ευαισθητα του;) το πιο καλό θα ηταν να το συζητησετε και να αποφασισετε μαζι:) κυριως, μην τον αφησεις να σε πεισει για τπτ;):* αυτα απο μένα:)

~βίβα α λα γκρέσια:*
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login