Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Τα γουρούνια που δαιμονίστηκαν και έπεσαν στη θάλασσα. Σε περιοχή χωρίς θάλασσα.
Κυριακή, 5 Μαΐου

φάση :-/ βοηθεια πλιζ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109992 από ego25 στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 7:02μμ

ego25

μέλος από: 20/9/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια παιδιά. Είμαι 14 και είμαι πολύ κοντά σε μια νέα σχέση με μια πιο εμπειρη κοπέλα από εμένα σε τέτοιο θέμα. Το θέμα μου είναι το αν θα πρέπει να την χουυτωςω από την πρώτη φορά που θα την φιλήσω. Εννοώ αν δεν το .κάνω είναι φυσιολογικό.? Επίσης πως θα μπορέσω να την τραβήξω από την υπόλοιπη παρέα?πλιζ. Μιλάμε για πράγμα που πρόκειτέ να γίνει αύριο το βράδυ...! Βοήθεια και ευχαριστώ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110005 από xristiannastyle στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 8:13μμ

xristiannastyle

Εικονίδιο
μέλος από: 17/8/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
δεν νομιζω οτι θα της αρεσει απτην πρωτη φορα..καλητερα ν περιμενεισ λιγο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110007 από whatever στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 8:29μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
νομίζω δεν υπάρχει φυσιολογικό σε τέτοιες περιπτώσεις, εκείνη τη στιγμή κάνε ότι νοιώσεις, να είσαι αυθόρμητος και κυρίως να είσαι ο εαυτός σου, δεν είναι κακό να μη τη χουφτώσεις, απλά χαλάρωσε και προσπάθησε να είσαι όσο πιο τρυφερός γίνεται μαζί της, όσο για το πως θα την τραβήξεις απο την υπόλοιπη παρέα δεν μπορώ να συ πω κατι συγκεκριμένο κάποια αφορμή θα βρεις να την ξεμοναχιάσεις... δείξτης το ενδιαφέρον σου, μίλα της και κάποια στιγμή ζήτα της να πάτε μια βόλτα οι δυο σας... ελπίζω να σε βοήθησα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110008 από aswtos στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 8:48μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
δεν χρειαζεται να αγχωνεσαι! σιγα τις πολλες εμπειριες που θα εχει και αυτη στην ηλικια σας. σε μια βδομαδα σχεσης θα εχετε τις ιδιες! η γνωμη μου ειναι να μην την χουφτωσεις απο την πρωτη φορα. μπορεις να μεινεις απλα σε ενα φιλι στο στομα και σε μια αγκαλια χωρις πονηρα πιασιματα, με τα χερια απλα γυρω απο τη μεση και την πλατη χωρις κινησεις προς τα κατω. μετα απο λιγο καιρο και αφου την δεις πως περναει καλα μαζι σου, τα φιλια σας γινονται πιο αυθορμητα και εχετε βρει καποιο ρυθμο πανω σε αυτο μπορεις να γινεις και λιγο πιο διαχειτικος σιγα σιγα και τα χερια σου πηγαινουν και σε αλλα σημεια. η αντιδρασεις τις θα σου δειχνουν αν μπορεις να το κανεις πιο εντονα ή να μαζευτεις. παντως μην επιδιωξεις τη φαση απο την πρωτη στιγμη γιατι μπορει να της φανει πως βιαζεσαι και τη θες μονο γι αυτο. στο κατω κατω παρα να ξενερωσει λιγο παρα να σου θυμωσει απο το πρωτο ραντεβου. οσον αφορα το πως θα μεινετε οι δυο σας αν μιλατε αυτες τις μερες μπορεις να το συζητησεις μαζι της ακομη και απο σημερα δλδ να της πεις πως αν το θελει και εκεινη θα σου αρεσε αυριο να μενατε εστω και για λιγο οι δυο σας να τα πειτε χωρις να σημαινει πως θα γραψετε την παρεα. διααφορετικα μπορεις να της πιασεις την κουβεντα σε καποια στιγμη που περπατατε και να αφησεις τους υπολοιπους να περπατησουν μπροστα αφηνοντας εσας λιγο πιο πισω. αν δεν θελει να σε αποφυει θα το επιδιωξει και αυτη. καλη επιτυχια απο μενα! ελπιζω να βοηθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login