Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φυσικά και υπάρχει πολλή γνώση στα πανεπιστήμια. Οι πρωτοετείς φέρνουν λίγη, οι τελειόφοιτοι δεν παίρνουν πολλή κι έτσι η γνώση συσσωρεύεται.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Ομαδικη μαλακια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #110138 από cool21 στις 23 Σεπτεμβρίου 2012, 4:28μμ

cool21

Εικονίδιο
μέλος από: 29/11/2011
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
Ρε παιδια θα ζητισω απο ενα φιλο μου να κανουμε ομαδικη μαλακια...........Πως να του το πω με καλο τροπο, και πως να τον πεισω? Να απαντησουν οσοι θελουν να βοηθησουν οχι ασχετοι, μονο και μονο για σχολιο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110147 από άσχετος στις 23 Σεπτεμβρίου 2012, 7:38μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Είναι απλό.Καταρχήν,θα του πεις να πάτε να δείτε καμιά τσόντα σπίτι σου ή σπίτι του.Μετά μπορείς να του πεις να τραβήξετε μαλακία.Δεν νομίζω είναι πολύ δύσκολο έτσι όπως θα έχετε καβλώσει!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110224 από Gray στις 24 Σεπτεμβρίου 2012, 10:11μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
η μπορεις να το φερεις στην πλακα , με τον συνηθες τροπο του " comparing" xD δηλαδη , κανε μια πλακα για το μεγεθος του απαυτου του , και μετα πες " Ελα να δουμε ποιος την εχει μεγαλυτερη " και θα ερθει το πραγμα , αλλιως και αυτο που λεει ο απο πανω μια χαρα !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110232 από jomaniac στις 25 Σεπτεμβρίου 2012, 7:34πμ

jomaniac

Εικονίδιο
μέλος από: 1/8/2012
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Και βασικά, επειδή μπορεί να ντρέπεται, άρχισε εσύ πρώτος. Βγάλτον έξω και καθώς βαράς κάνε καυλωτικά σχόλια για την τσόντα. Μετά αυτά που λένε τα παιδιά παραπάνω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114827 από alexaggel στις 22 Δεκεμβρίου 2012, 4:03μμ

alexaggel

Εικονίδιο
μέλος από: 22/12/2012
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Συμφωνώ με όλους τους προηγούμενους.Το βασικό είναι( είτε είναι κολλητός ή κολλητοί οι φίλοι σου, είτε απλώς γνωστοί) και συμφωνήσετε στο να τραβήξετε μαζί μαλακία, να υπάρχει η αίσθηση της εχεμύθειας μεταξύ σας.
Προσωπικά, έχω τραβήξει πολλές φορές μαλακία με 2-3 φίλους, και το γνωρίζουμε μόνο μεταξύ μας.Δεν το διαφημίσαμε για να κάνουμε φιγούρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #114829 από alexaggel στις 22 Δεκεμβρίου 2012, 4:10μμ

alexaggel

Εικονίδιο
μέλος από: 22/12/2012
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Επίσης, θέλω να πω, ότι προσωπικά επειδή δεν είμαι ντροπαλός με το σώμα μου ( είμαι και γυμνιστής)πάντα ξεκινούσα εγώ με το να τον πάιζω.Μετά κι άλλοι παίρναν θάρρος και αρχίζαν κι αυτοί με τη σειρά τους.
Είναι πολλή ωραία φάση...ειδικά όταν συνδυάζεται με καλή ταινία πορνό...ακόμα και με στοιχήματα (π.χ.:όποιος χύσει πρώτος ή πιο μακρυά ή χύσει μεγαλύτερη ποσότητα έχει ένα κερασμα από τον καθένα)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login