Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Προσεκτικός οδηγός είναι εκείνος που κορνάρει όταν περνάει με κόκκινο.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

πως προκυπτει μια φαση;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #110158 από Freeze στις 23 Σεπτεμβρίου 2012, 8:58μμ

Freeze

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2011
μηνύματα: 182 αποδεκτές 0
πως ακριβως καταληγει καποιος να φασωνεται με καποια χωρις να υπαρξει καποια σχεση μεταξυ τους; δεν μου εχει τυχει ποτε, μπορει καποιος να πει ενα παραδειγμα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110160 από Troller στις 23 Σεπτεμβρίου 2012, 9:11μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
τις πιο πολλες φορες σε μπαρακι,κλαμπ(εκει μ εχει τυχει) αλλα υπαρχουν και ατομα π το κανονιζουν απο το φβ...δηλαδη λενε μερα και ωρα και γινεται
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110171 από Freeze στις 23 Σεπτεμβρίου 2012, 10:10μμ

Freeze

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2011
μηνύματα: 182 αποδεκτές 0
δηλαδη ξερω 'γω λενε "θες να κανουμε φαση;" ετσι ξερα; ή βγαινει μονο του με τα σημαδια(συμπεριφορα κλπ) που υπαρχουν;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #110172 από whatever στις 23 Σεπτεμβρίου 2012, 10:17μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ε όχι και έτσι ξερά ρε φίλε, πρέπει να γίνει λίγο παιχνίδι, να μιλήσεις με τον άλλο, να φλερτάρεις, να έρθετε πιο κοντά και η φάση θα έρθει απο μόνη της....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110177 από Freeze στις 23 Σεπτεμβρίου 2012, 10:33μμ

Freeze

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2011
μηνύματα: 182 αποδεκτές 0
ναι και γω ετσι νομιζα μεχρι που ειπε ο troller πως το κανονιζουν απο φβ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110180 από whatever στις 23 Σεπτεμβρίου 2012, 11:05μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
να πω την αλήθεια δεν το έχω ξανακούσει αυτό, και δεν μου φαίνεται και πολύ λογικό, τι πάει να πει κανονίζουν μέρα και ώρα???? πολύ απότομο μου φαίνεται, δεν νομίζω ότι θα το έκανα ποτέ, δεν ξέρω εγώ θέλω να υπάρχει και λίγο παιχνίδι, να νιώσω άνετα με τον άλλον όχι έτσι άντε άντε να κάνουμε ότι είναι να κάνουμε και τέλος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110193 από Troller στις 24 Σεπτεμβρίου 2012, 3:14μμ

Troller

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/9/2012
μηνύματα: 194 αποδεκτές 0
Έγραψε:(whatever@23 Σεπτεμβρίου 2012)
να πω την αλήθεια δεν το έχω ξανακούσει αυτό, και δεν μου φαίνεται και πολύ λογικό, τι πάει να πει κανονίζουν μέρα και ώρα???? πολύ απότομο μου φαίνεται, δεν νομίζω ότι θα το έκανα ποτέ, δεν ξέρω εγώ θέλω να υπάρχει και λίγο παιχνίδι, να νιώσω άνετα με τον άλλον όχι έτσι άντε άντε να κάνουμε ότι είναι να κάνουμε και τέλος...


και ομως υπαρχουν πολλα ατομα π το κανουνε ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110215 από whatever στις 24 Σεπτεμβρίου 2012, 7:48μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Troller@24 Σεπτεμβρίου 2012)
Έγραψε:(whatever@23 Σεπτεμβρίου 2012)
να πω την αλήθεια δεν το έχω ξανακούσει αυτό, και δεν μου φαίνεται και πολύ λογικό, τι πάει να πει κανονίζουν μέρα και ώρα???? πολύ απότομο μου φαίνεται, δεν νομίζω ότι θα το έκανα ποτέ, δεν ξέρω εγώ θέλω να υπάρχει και λίγο παιχνίδι, να νιώσω άνετα με τον άλλον όχι έτσι άντε άντε να κάνουμε ότι είναι να κάνουμε και τέλος...


και ομως υπαρχουν πολλα ατομα π το κανουνε ;)

ναι, ε??? τι να πω??? όπως τη βρίσκει ο καθένας....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110262 από kapioa :) στις 25 Σεπτεμβρίου 2012, 6:34μμ

kapioa :)

μέλος από: 10/2/2012
μηνύματα: 132 αποδεκτές 0
Eνταξει.... εξαρταται απο την ηλικια του καθενος.
Δεν θελουν ολοι φαση και τελος.
Η οσοι θελουν τετιο πραγμα δεν το κανονιζουμ απο φβ.
Λοιπον,αρχιζεις να μιλας με τον αλλο... Γνοριζεις τα βασικα (αν τα εχει εμ καπιον,που μενει,τηλ,κλπ...) και μετα αρχιζεις να πλισιαζεις πολυ... καθως μιλατε ;) και εκει κοιτας τα χειλη του/της.
εκεινος (αν θελει) θα κανει το ιδιο και εκει φιλιεστε.
Δεν θελει προγραμματισμους,γτ μετα θα νιωθεις αβολα ρε !
Απλα,να εισαι σιγουρος/σιγουρη οτι δεν εχει γκομενα!! Γιατι ΟΛΑ μαθαινονται... ;)
αυτα απο μενα :$
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110310 από Vagelhs στις 26 Σεπτεμβρίου 2012, 12:10μμ

Vagelhs

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/9/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Συμφωνω με τον Τρολλερ .
Οπου ακους λογια ξερα η αποψη μου ειναι να μεινεις μακρια .Οι ευκολες λυσεις δεν ειναι και οι καλυτερες ,βεβαια αυτο συμβαδιζει σιγουρα και με το τι ψαχνει ο καθενας .Γενικοτερα αν σεβεσαι τον εαυτο σου και την υγεια σου (εκτος αν εχεις σκοπο να φορεσεις ολοσωμο προφυλακτικο ,φυσικα πλακιζω) τοτε θα σου συνιστουσα να μην προτιμας τις ευκολες λυσεις .Το παιχνιδι ειναι το Α και το Ω για να γινει μια καλη φαση .Μαθε να εισαι κυνηγος αλλο οχι και λιγουρης ,ψυχολογησε την και χτυπα ασταματητα ,να εισαι ο εαυτο σου και να της μιλας ειλικρινα .
;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login