Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Καθηγητής είναι εκείνος που μιλάει στον ύπνο κάποιου άλλου.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Παιδιαααα !! βοηθεια πλζζ !!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #110175 από sofia ter. στις 23 Σεπτεμβρίου 2012, 10:27μμ

sofia ter.

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/7/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Γεια σας και παλι.. καταρχας θελω να σας πω οτι ειμαι 16 στα 17.. και ειμαι μ ενα παιδι 2 χρονια μεγαλυτερο μ.. η μαμα μ ξερει για την σχεση μας αλλα ο μπαμπας μ οχι.. μ εχουν λιγο στην καταπιεση... εγω θελω να κανω κτ για το αγορι μ γτ μονο αυτος κανει πραγματα για μενα.. σκεφτικα λοιπον να παω να τν δω γτ αυτος μενει πλ μακρυα μ .. κανονισσα με τις φιλες μ να παμε βολτα και μετα να παω να κοιμηθω σε μια φιλη μ αλλα εγω θα παω να κοιμηθω σ αυτον.. οι γονεις μ δεν εχουν ουτε τα τηλ τους σπιτιου της ουτε του κινητου της οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να την παρουν και μονο η μαμα μ ξερει το σπιτι της αλλα δεν θυματε ακριβος π ειναι.. εσεις τι λετε να το κανω ?? να παω σ 'αυτον ? και να γυρισω νορις το πρωι ?
ειναι αναγκη γτ φοβαμαι πλ και πλησιαζουν οι μερες !!! :(((
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #110178 από whatever στις 23 Σεπτεμβρίου 2012, 10:38μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

απο όσα λες δεν υπάρχει περίπτωση να καταλάβουν τίποτα οι γονείς σου, κάντο μη το σκέφτεσαι και μη φοβάσαι καθόλου, θα προσέχεις μόνο λίγο να μη σας δει κανείς και σε καρφωσει στους δικούς του, θα έχεις ενημερώσει τη φίλη σου μη πάρει κανένα τηλέφωνο σπίτι ή τη πετύχει κάπου η μάνα σου και γίνει μαλακία... άντε και να περάσεις καλά!!! α! και να θυμάσαι καλύτερα να μετανοιώνεις για πράγματα που έχεις κάνει παρά για πράγματα που δεν έχεις κάνει....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110179 από sofia ter. στις 23 Σεπτεμβρίου 2012, 10:45μμ

sofia ter.

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/7/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πλ μ εφυγε ενα βαρος... ααα και συγνωμη για τα ορθογραφικα απο την βιασυνη μ... θελω κι αλλες γνωμες αν δεν σας πειραζει...
        ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩ ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110184 από constantinaa στις 24 Σεπτεμβρίου 2012, 1:47πμ

constantinaa

μέλος από: 27/10/2011
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
καντο και μην αγχωνεσε! απλα χαλαρωσε και απολαυσε το..
και συμφωνω, να το πεις στην φιλη σου να το ξερει γιατι μπορει να γινει καμια στραβη αθελα της και αν δεν γνωριζει δεν θα μπορει να σε καλυψει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login