Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα βρώμικο βιβλίο είναι σπάνια ένα σκονισμενο βιβλίο.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Μεγεθος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #110272 από anonymus στις 25 Σεπτεμβρίου 2012, 7:37μμ

anonymus

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2010
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε ολους!

Για να μην πολυλογω, ειμαι 16 ετων και το πεος μου ειναι 14 εκατοστα. Ειναι πολυ μικρο? Ανησυχω αν μεχρι ενηλικιωθω το πεος μου δεν φτασει ενα ικανοποιητικο για μενα (π.χ 16,5 εκατοστα) το οποιο δεν θα με εκανε να νιωθω τοσο πολυ κομπλεξ. Για τα ελληνικα δεδομενα, ποσο περιπου ειναι το μεγεθος? Μην μου πειτε για παγκοσμια και τετοια. Θα ηθελα να ακουσω απαντησεις απο γυναικες, σχετικα αν εχουν παει με καποιον τετοιου μεγεθους, πως ενιωσαν και πως το βρηκαν. Ειμαι 1,80 και κατι, εχω βγαλει γενια και τριχες στο στηθος. Νομιζω οτι η αναπτυξη μου ειναι σχεδον στο τελος της. Τι προοπτικες εχω? Θα τα βρω σκουρα στο να ικανοποιησω καποια γυναικα?

Ευχαριστω προκαταβολικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110275 από aswtos στις 25 Σεπτεμβρίου 2012, 8:22μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Το πεος σου ειναι απολυτα φυσιολογικο. ο μεσος ορος στην ελλαδα ειναι καπου στα 12 εκατοστα οποτε εισαι και πανω απο μεσο ορο. εισαι ακομη 16 οποτε μεχρι τα 20 δεν αποκλειεται να μεγαλωσει ενα ποντο τουλαχιστον ανεξαρτητα απο το αν η αναπτυξη σου ειναι σχετικα προχωρημενη. στο να ικανοποιησεις μια γυναικα δεν θα εχεις προβλημα με αυτο το μεγεθος. σκεψου πως ο κολπος της γυναικας εχει βαθος περιπου 10 ποντους οποτε το μεγεθος σου ειναι υπεραρκετο. αλλωστε στην ικανοποιηση της γυναικας περισσοτερο σημασια απο το μηκος του πεους παιζει το παχος αλλα και η τεχνικη και η διαρκεια που εχεις πανω στο σεξ. δεν χρειαζεται να εχεις ανασφαλειες. και αν θελεις να φαινεται μεγαλυτερο μπορεις να ξυριζεις ή να κοβεις κοντες τις τριχες στην περιοχη για να μην κρυβεται.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110280 από anonymus στις 25 Σεπτεμβρίου 2012, 10:16μμ

anonymus

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2010
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Δηλαδη μου λες οτι παιζει να παρω ακομα ενα ποντο? Κριμα γιατι ελπιζα περισσοτερο :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110289 από tasos41997 στις 25 Σεπτεμβρίου 2012, 11:00μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
Έγραψε:(anonymus@25 Σεπτεμβρίου 2012)
Δηλαδη μου λες οτι παιζει να παρω ακομα ενα ποντο? Κριμα γιατι ελπιζα περισσοτερο :/


Εχει σχεση και με της ορμονες δεν γινετε να ξερεις τον ακριβως αριθμο αλλα μεχρι τα 18 με 21 που σταματαει η αναπτυξη.

Παντως και με τετοιο μεγεθος να μηνεις μια χαρα εισαι και βεβαια μπορεις να ικανοποιησεις γυναικα εδω ικανοποιουντε με το δαχτυλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110309 από Vagelhs στις 26 Σεπτεμβρίου 2012, 12:06μμ

Vagelhs

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/9/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Εγω μέχρι τα 20 χρονια μου συμβαδιζε με την ηλικια .χαχα Φιλε μου σιγουρα θα μεγαλωσει λιγο .Μην ανησυχεις αλλωστε ο κολπος μιας γυναικας μπορει να χωρεσει και 11 εκατοστα .
Μπορεις να ικανοποιησεις μια γυναικα και με το παραπανω ..
Αλλωστε στην Ελλαδα ,δεν ξερω αν εχεις ενημερωθει αλλα ειμαστε οι τελευταιοι σε προσοντα και οι πρωτοι σε επεμβασεις μοριων ,οποτε αν δεν σου αρεσει το αλλαζεις .Simple's this
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login